Płytki dywanowe Desso Essence - najlepsza jakość w doskonałej cenie

Płytki dywanowe Desso Essence to produkt w wysokiej jakości i dobrej cenie. Ta wykładzina tekstylna w płytkach jest wytrzy…

czytaj więcej

Oprócz tradycyjnych odcieni "biurowych", np. beż, brąz oraz szary, znajdziesz tu także barwy bardziej wyraziste, jak czerwony, pomarańczowy, fioletowy i inne. Płytki dywanowe firmy Desso gwarantują gładką i piękną powierzchnię, która zachwyci ponadczasowym wystrojem. Odkryj wytrzymałą kolekcję Desso Essence w sklepie online BRICOFLOR i wybierz odpowiednie pokrycie podłogi, na której możesz polegać w każdej chwili.

Poszukujesz płytek "heavy duty"? Desso Essence to wybór dla wysoce uczęszczanych obszarów

Płytki dywanowe Desso Essence są zorientowane na zastosowanie obiektowe. Grubość całkowita płytek wynosi 5.5 mm, a cała wykładzina posiada wszystkie cechy techniczne, które są wymagane w wypadku zastosowania w obszarach komercyjnych. Płytki mają klasę użyteczności 33, runo o grubości 2,6 mm, która zapewnia przyjemne doznania i niskie koszty konserwacji. Wszelkie zanieczyszczenia wprowadzone do warstwy włókien z poliamidu mogą być szybko usunięte za pomocą odkurzacza. Jeśli dojdzie do nieodwracalnego uszkodzenia lub zabrudzenia jednej z płytek, możesz ją bardzo łatwo usunąć i wymienić lub wyczyścić. Wymienione właściwości i wysoka jakość wykonania sprawiają, że wykładzina w płytkach Desso stanowi idealne pokrycie dla obszarów handlowych i biurowych, galerii, hoteli czy pomieszczeń edukacyjnych. Spód płytek Desso dostępny jest w dwóch wariantach ProBase® lub EcoBase®. Jeśli chcesz zamówić płytki z ekologicznym, bitumicznym spodem EcoBase®, dodaj komentarz do swojego zamówienia. Płytki dywanowe Desso Essence doskonale spisze się w pomieszczeniach o dużych obszarach i sporych obciążeniach.

Stwórz jasną i prostą przestrzeń dzięki kolorom w kolekcji Essence

Za pomocą płytek dywanowych z kolekcji Essence możesz szybko stworzyć proste i eleganckie pokrycie w swojej przestrzeni. Do wyboru masz aż 24 różne odcienie. Konstrukcja płytki jest oparta na prostym połączeniu dwóch współgrających odcieni, które świetnie się uzupełniają. Ten zabieg umożliwia płynne przejście jednego tonu w drugi. Kolekcja oferuje nie tylko klasyczną mieszankę podstawowych kolorów takich jak odcienie szarości czy antracyt, ale wiele innych, ciekawych barw. Jeśli gustujesz w intensywnych kolorach, takich jak czerwień, pomarańcz, fiolet czy zieleń, ta kolekcja zapewni Ci wymarzone akcenty kolorystyczne. Wszystkie warianty ułożyć możesz zarówno jednolicie na całej powierzchni, jak i w kombinacji z innymi kolorami. Płytki Desso mogą być także komponowane z produktami z innej kolekcji, np.  Desso Essence Stripe i Essence Maze. Poprzez połączenie płytek o różnych barwach i powierzchni, możesz stworzyć niepowtarzalną atmosferę i niebanalny projekt.

Szeroki wybór do każdego projektu. Kolekcja Desso Essence pozostawia Ci wybór

Producent kolekcji Essence, firma Desso, oferuje szeroki wybór kolorów, z których możesz wybrać swój ulubiony, całkowicie wedle własnego uznania. Odporne na blaknięcie i przebarwienia płytki są dostępne w ponad dwudziestu kolorach. Wystarczy wybrać! Co powiesz na świeży, zielony kolor w płytce Desso Essence "A863 7074". Ten żywy odcień nada pomieszczeniom świeżości i lekkości. Jednocześnie, możesz połączyć ten kolor z Desso Essence „A863 9111” w celu uzyskania ciekawych kolorowych akcentów. Nieco inny wariant, który także jest warty uwagi to Desso Essence „A863 3821”. Ten ciemnoniebieski, ponadczasowy dekor może być połączony z dowolnymi meblami i ożywiony ciekawymi dodatkami. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego gustu. Odkryj kolekcję Essence i wybierz swój ulubiony kolor!

Płytki dywanowe loose-lay to łatwa instalacja, którą przeprowadzisz sam

Z Essence każdy remont staje się znacznie przyjemniejszy. Dzięki zastosowanej technolgoii, płytki dywanowe tekstylne mogą być zainstalowane na niemal każdej powierzchni szybko i łatwo. To sprawi, że Twoje prace remontowe znacznie się skrócą. Bezklejowy montaż typu loose-lay może być przeprowadzony nawet przez amatorów.

Uzyskanie stabilnej powierzchni bez użycia środków mocujących stało się możliwe dzięki zwiększonej gramaturze każdej z płytek. Dzięki wadze 4050 g / m², płytki można po prostu położyć na powierzchni, a one będą trzymać się razem. Aby maksymalnie ułatwić Ci życie, w wielu przypadkach możliwe jest również układanie na starych pokryciach podłogowych. Prawidłowy montaż polega na umieszczeniu płytek spodem do dołu i jeśli to konieczne – dopasowanie do wymiarów pomieszczenia. W celu docięcia płytek na wymiar, użyj trapezowego noża do wykładzin, który jest dostępny w każdym sklepie z artykułami budowlanymi.  Wybierając płytki dywanowe loose-lay oszczędzisz mnóstwo cennego czasu, który możesz poświęcić na swoje hobby.

Pozwól się zainspirować płytkom Desso Essence

Wybierając nowe podłogi, nie tylko wygląd zewnętrzny się liczy. Równie ważne są właściwości techniczne, które posiada dane pokrycie podłogowe. Odpowiednie płytki dywanowe powinny być stabilne wymiarowo, antystatyczne, trudnopalne oraz antypoślizgowe, ale również znosić meble na kółkach stosowane w obszarze biurowym. Płytki Desso chłoną dźwięki aż do 24 dB, co zapewnia maksymalny komfort pracy lub wypoczynku. Dzięki doskonałej cenie płytek z kolekcji Desso Essence, możesz te właściwości przenieść do swoich pomieszczeń.

Zapraszamy do zakupów na BRICOFLOR!

Wybrałeś już swój ulubiony wzór spośród płytek Desso Essence? A może któraś z tych propozycji idealnie skomponuje się z wybraną przez Ciebie podłogą z innych kolekcji tego producenta? Nie czekaj – już teraz zamów płytki w dobrej cenie za pomocą kilku kliknięć! Wybierz i zapłać jak lubisz, a my dostarczymy towar pod Twoje drzwi. Jeśli nie jesteś pewny odcienia, zamów darmową próbkę i podejmij najlepszą decyzję. W BRICOFLOR gwarantujemy Ci także najlepszą cenę i korzystne, indywidualne oferty. Skontaktuj się z nami i poznaj korzyści, jakie oferujemy. 

Plus icon czytaj więcej