Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Desso Fields - Twoje osobiste pole potężnych płytek dywanowych

Czy szukasz doskonałej wykładziny podłogowej do szerokiego zakresu zastosowań, od restauracji po biura? TerazTwoje poszukiwania dobiegną końca! Desso Fields to wspaniała kolekcja estetycznych płytek dywanowych, które tylko czekają, aby ujawnić swoją pełną chwałę. Firma stawia nie tylko na szykowny wygląd, ale również na praktyczność i jakość tej podłogi!

Dowiedz się więcej

Desso Fields

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Większa wydajność w biurze dzięki płytkom dywanowym Desso

Wystarczy spojrzeć na klasę ścieralności kolekcji, aby przekonać się, jak bardzo wytrzymałe są płytki dywanowe Desso! Klasa użytkowa 33 jest odpowiednia dla silnie uczęszczanego obszaru obiektu i tym samym może być stosowana we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Doskonale radzą sobie z delikatnym balansowaniem między swojskością a profesjonalizmem! Wykorzystaj płytki tekstylne w różnych miejscach i zapewnij sobie ich niepowtarzalny efekt! Na przykład, witaj ludzi w swoim sklepie, a zauważysz, że od razu poczują się jak w domu. Prawdopodobnie będą cieszyć się spokojną chwilą i rozglądać się przez jakiś czas, dopóki nie będą musieli zanurzyć się z powrotem w zgiełku miasta. Jeśli chodzi o restaurację, oferujesz swoim gościom coś więcej niż tylko miejsce, w którym mogą zjeść posiłek. Dzięki miękkiej powierzchni płytek dywanowych wiele osób poczuje się jak w domu i uzna Twoją przestrzeń za duchowy dodatek do swojego salonu! Z drugiej strony, w biurze stworzysz koleżeńską atmosferę, w której nie ma nic przeciwko żartom od czasu do czasu, a w razie potrzeby szybko powrócisz do profesjonalnego nastroju. Jeśli potrzebujesz dodatkowego dowodu na trwałość podłogi, możesz nawet używać wykładziny tekstylnej na targach! Nie tylko wyróżni Cię to spośród innych wystawców, ale także możesz ponownie wykorzystać podłogę i po prostu użyć jej następnym razem!

Wysoka jakość w atrakcyjnych, cętkowanych kolorach

Kolekcja Desso Fields prezentowana jest w postaci gładkich płytek dywanowych, których uniwersalność wzornicza przejawia się przede wszystkim w szerokiej gamie odcieni. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada spośród nie mniej niż 16 różnych wariantów i ciesz się elegancką wykładziną podłogową. Chociaż poszczególne moduły są jednokolorowe, powierzchnia wyróżnia się lekko cętkowaną strukturą, która nadaje płytkom tekstylnym własną dynamikę. Podłoga dostępna jest zarówno w klasycznych, jak i jaskrawych kolorach. Wybierz pomiędzy różnymi odcieniami szarości, czerni lub brązu, aby uzyskać nieco bardziej neutralny wygląd. Z drugiej strony, jeśli wolisz trochę urozmaicić kolory, spodobają Ci się odważniejsze odcienie, takie jak czerwony, niebieski czy żółty. Powierzchnia użytkowa jest wykonana w 100% z poliamidu, wytrzymałego materiału przędzy. Cętkowana powierzchnia i faktura włókien utrudniają także zauważenie brudu, dzięki czemu podłoga zawsze wygląda czysto!

Chociaż zastosowanie jednobarwnych modułów wygląda szczególnie efektownie i szykownie na dużych powierzchniach, można również bez problemu łączyć ze sobą poszczególne płytki dywanowe! Ze względu na wspólny rozmiar wszystkich dekorów 50 x 50 cm, można je szybko wymienić lub podmienić. Stwórz niepowtarzalne wzory, indywidualne pomieszczenia lub po prostu wykorzystaj liczne kolory.

Łatwy i szybki montaż - nawet jeśli nie masz zdolności manualnych

Jeśli nie podoba Ci się już Twój schemat kolorów, możesz go szybko zmienić. Ponieważ są to płytki wykładzinowe samorozkładające się, nie są one klejone w dodatkowy i czasochłonny sposób, więc teoretycznie można je w każdej chwili podnieść. Dzięki wysokiej masie całkowitej 4250 g/m² płytki tekstylne trzymają się razem, co zapobiega ich ślizganiu się. Ponieważ nie ma potrzeby stosowania kleju, poszczególne moduły można nie tylko łatwo wymienić, ale także w razie potrzeby przenieść całą podłogę. Do tego nie jest potrzebna nawet pomoc rzemieślników. Nie są też potrzebne skomplikowane i drogie narzędzia.

Po otrzymaniu towaru należy najpierw otworzyć opakowanie i pozwolić podłodze na aklimatyzację. Czas, jakiego potrzebuje podłoga, by dostosować się do temperatury panującej w danym pomieszczeniu, może być różny, dlatego zawsze należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta. W międzyczasie należy wykonać odpowiednie podłoże pod płytki tekstylne. Musi być równe, czyste i suche! Jeśli wszystko jest już zgodne z instrukcją montażu firmy Desso, czas przystąpić do układania płytek! Wszystko czego potrzebujesz to taśma miernicza lub linijka, ołówek do ewentualnych oznaczeń, taśma dwustronna i zwykły nóż do cięcia. Rozpocznij układanie płytek dywanowych na środku pomieszczenia, aby zapewnić równomierne i proste wyrównanie. Stamtąd powoli przesuwaj się w kierunku ścian, układając moduł po module, krawędź do krawędzi. Po dotarciu do ścian, wszystko co musisz zrobić, to przyciąć kawałki wokół krawędzi, aby pasowały dokładnie. Użyj do tego noża do cięcia. Zawsze tnij od tyłu, aby powierzchnia użytkowa nie strzępiła się! W zależności od wielkości pomieszczenia lub własnego uznania, można również przymocować kawałki do ściany za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Teraz Twoja podłoga jest gotowa do użytku!

Co płytki dywanowe mogą zrobić dla Twojego biura

Jednak ogromną zaletą płytek dywanowych Desso jest nie tylko to, że można je szybko ułożyć, że zapewniają wytrzymałą powierzchnię lub wyglądają wyjątkowo estetycznie. Udowodniono na przykład, że płytki tekstylne poprawiają klimat w pomieszczeniach, ponieważ są w stanie wiązać ze sobą kurz. Jest to korzystne zarówno dla osób cierpiących na alergie, jak i dla Twoich pracowników i gości. Ciesz się czystym powietrzem podczas jedzenia lub skoncentrowaną atmosferą pracy w biurze. Ponadto podłoga współpracuje z ogrzewaniem podłogowym, co pozwala na układanie jej w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym opartym na gorącej wodzie. Takie ogrzewanie zmniejsza cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, co dodatkowo zmniejsza ilość unoszącego się w nim kurzu. Zamiast trafiać do dróg oddechowych, kurz zbiera się na podłodze, skąd można go łatwo usunąć za pomocą odkurzacza.

W większości obszarów pomocna jest również izolacja akustyczna, która redukuje dochodzące dźwięki uderzeniowe nawet o 21 dB. Z kolei możliwość ustawienia wygodnych krzeseł biurowych jest możliwa dzięki wytrzymałości materiału, a antystatyczne wykończenia zapobiegają uszkodzeniom sprzętu IT spowodowanym tarciem. Z kolei bezpieczeństwo w miejscach publicznych zapewnia wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, która określa tę podłogę jako podłogę o niskiej palności i emitującą bardzo mało dymu nawet w przypadku pożaru.

Jakby tego było mało, praktyczny rozmiar ma kilka zalet w porównaniu z metrowymi rolkami. Zużycie można obliczyć znacznie lepiej i nie marnować niepotrzebnie pieniędzy przez masowe marnotrawstwo. Jeśli pozostanie kilka modułów, można je wygodnie przechowywać. Wąskie klatki schodowe nie stanowią już przeszkody, a paczki mogą być łatwo transportowane nawet na wyższe piętra.

Desso - płytki dywanowe z naturalnym wzorem w BRICOFLOR!

Teraz, gdy dowiedziałeś się więcej o płytkach dywanowych, nie chcesz przegapić tego uniwersalnego pokrycia podłogowego? Zamów Desso Fields już dziś i zainstaluj swoją wymarzoną podłogę w mgnieniu oka! A także zaoszczędzić pieniądze, ponieważ dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, otrzymasz nasze produkty w najlepszej cenie! Jeśli chcą Państwo od razu położyć większą powierzchnię, warto zwrócić się do naszego działu ofert! Sprawdzimy Twój projekt, a następnie, jeśli to możliwe, przedstawimy Ci indywidualną ofertę, w której możesz zaoszczędzić jeszcze więcej! Nie jesteś kimś, kto lubi kupować kota w woku i chciałbyś wcześniej przekonać się osobiście do naszych produktów? W takim razie nasza usługa bezpłatnych próbek jest właśnie dla Ciebie! Po prostu wybierz żądany wystrój, wybierz opcję usługi próbki, a my wyślemy Ci informacyjną próbkę Twojego wyboru bezpośrednio do Twojego domu! W przypadku dalszych pytań oczywiście chętnie pomożemy Państwu osobiście. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej gorącej linii lub wysłać do nas e-mail z zapytaniem. Alternatywnie można również skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy!