Close icon

Desso Fields - Twoje osobiste pole potężnych płytek dywanowych

Czy szukasz doskonałej wykładziny podłogowej do sz…

czytaj więcej
1 - 15 z 15 Produkty

Większa wydajność w biurze dzięki płytkom dywanowym Desso

Wystarczy spojrzeć na klasę ścieralności kolekcji, aby przekonać się, jak bardzo wytrzymałe są płytki dywanowe Desso! Klasa użytkowa 33 jest odpowiednia dla silnie uczęszczanego obszaru obiektu i tym samym może być stosowana we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Doskonale radzą sobie z delikatnym balansowaniem między swojskością a profesjonalizmem! Wykorzystaj płytki tekstylne w różnych miejscach i zapewnij sobie ich niepowtarzalny efekt! Witaj ludzi w swoim sklepie, gdzie poczują się jak w domu. Jeśli potrzebujesz dodatkowego dowodu na trwałość podłogi, możesz nawet używać wykładziny tekstylnej na targach! Nie tylko wyróżni Cię to spośród innych wystawców, ale także możesz ponownie wykorzystać podłogę i po prostu użyć jej następnym razem!

Wysoka jakość w atrakcyjnych, cętkowanych kolorach

Kolekcja Desso Fields prezentowana jest w postaci gładkich płytek dywanowych, których uniwersalność wzornicza przejawia się przede wszystkim w szerokiej gamie odcieni. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada spośród nie mniej niż 16 różnych wariantów i ciesz się elegancką wykładziną podłogową. Chociaż poszczególne moduły są jednokolorowe, powierzchnia wyróżnia się lekko cętkowaną strukturą, która nadaje płytkom tekstylnym własną dynamikę. Podłoga dostępna jest zarówno w klasycznych, jak i jaskrawych kolorach. Wybierz pomiędzy różnymi odcieniami szarości, czerni lub brązu, aby uzyskać nieco bardziej neutralny wygląd. Z drugiej strony, jeśli wolisz trochę urozmaicić kolory, spodobają Ci się odważniejsze odcienie, takie jak czerwony, niebieski czy żółty. Powierzchnia użytkowa jest wykonana w 100% z poliamidu, wytrzymałego materiału przędzy. Cętkowana powierzchnia i faktura włókien utrudniają także zauważenie brudu, dzięki czemu podłoga zawsze wygląda czysto! Chociaż zastosowanie jednobarwnych modułów wygląda szczególnie efektownie i szykownie na dużych powierzchniach, można również bez problemu łączyć ze sobą poszczególne płytki dywanowe! Ze względu na wspólny rozmiar wszystkich dekorów 50 x 50 cm, można je szybko wymienić lub podmienić. Stwórz niepowtarzalne wzory, indywidualne pomieszczenia lub po prostu wykorzystaj liczne kolory.

Łatwy i szybki montaż - nawet jeśli nie masz zdolności manualnych

Jeśli nie podoba Ci się już Twój schemat kolorów, możesz go szybko zmienić. Ponieważ są to płytki wykładzinowe samorozkładające się, nie są one klejone w dodatkowy i czasochłonny sposób, więc teoretycznie można je w każdej chwili podnieść. Dzięki wysokiej masie całkowitej 4250 g/m² płytki tekstylne trzymają się razem, co zapobiega ich ślizganiu się. Ponieważ nie ma potrzeby stosowania kleju, poszczególne moduły można nie tylko łatwo wymienić, ale także w razie potrzeby przenieść całą podłogę. Do tego nie jest potrzebna nawet pomoc rzemieślników. Nie są też potrzebne skomplikowane i drogie narzędzia.

Co płytki dywanowe mogą zrobić dla Twojego biura

Jednak ogromną zaletą płytek dywanowych Desso jest nie tylko to, że można je szybko ułożyć, że zapewniają wytrzymałą powierzchnię lub wyglądają wyjątkowo estetycznie. Udowodniono na przykład, że płytki tekstylne poprawiają klimat w pomieszczeniach, ponieważ są w stanie wiązać ze sobą kurz. Jest to korzystne zarówno dla osób cierpiących na alergie, jak i dla Twoich pracowników i gości. Ciesz się czystym powietrzem podczas jedzenia lub skoncentrowaną atmosferą pracy w biurze. Ponadto podłoga współpracuje z ogrzewaniem podłogowym, co pozwala na układanie jej w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym opartym na gorącej wodzie. Takie ogrzewanie zmniejsza cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, co dodatkowo zmniejsza ilość unoszącego się w nim kurzu. Zamiast trafiać do dróg oddechowych, kurz zbiera się na podłodze, skąd można go łatwo usunąć za pomocą odkurzacza.

W większości obszarów pomocna jest również izolacja akustyczna, która redukuje dochodzące dźwięki uderzeniowe nawet o 21 dB. Z kolei możliwość ustawienia wygodnych krzeseł biurowych jest możliwa dzięki wytrzymałości materiału, a antystatyczne wykończenia zapobiegają uszkodzeniom sprzętu IT spowodowanym tarciem. Z kolei bezpieczeństwo w miejscach publicznych zapewnia wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, która określa tę podłogę jako podłogę o niskiej palności i emitującą bardzo mało dymu nawet w przypadku pożaru. Dzięki swoim rozmiarom są bezproblemowe w transporcie. 

Desso - płytki dywanowe z naturalnym wzorem w BRICOFLOR!

Teraz, gdy dowiedziałeś się więcej o płytkach dywanowych, nie chcesz przegapić tego uniwersalnego pokrycia podłogowego? Zamów Desso Fields już dziś i zainstaluj swoją wymarzoną podłogę w mgnieniu oka! A także zaoszczędzić pieniądze, ponieważ dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, otrzymasz nasze produkty w najlepszej cenie! Jeśli chcą Państwo od razu położyć większą powierzchnię, warto zwrócić się do naszego działu ofert! Sprawdzimy Twój projekt, a następnie, jeśli to możliwe, przedstawimy Ci indywidualną ofertę, w której możesz zaoszczędzić jeszcze więcej! Nie jesteś kimś, kto lubi kupować kota w woku i chciałbyś wcześniej przekonać się osobiście do naszych produktów? W takim razie nasza usługa bezpłatnych próbek jest właśnie dla Ciebie! Po prostu wybierz żądany wystrój, wybierz opcję usługi próbki, a my wyślemy Ci informacyjną próbkę Twojego wyboru bezpośrednio do Twojego domu! W przypadku dalszych pytań oczywiście chętnie pomożemy Państwu osobiście. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej gorącej linii lub wysłać do nas e-mail z zapytaniem. Alternatywnie można również skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy!

Plus icon czytaj więcej