Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Desso Flow - płytki dywanowe o prostym wzornictwie

Czy szukasz dynamicznej wykładziny podłogowej z charakterem i fakturą? Odkryj już teraz kolekcję Desso Flow i zapewnij swoim wnętrzom najwyższą jakość. Seria dostępna jest w różnych jasnych kolorach i wyróżnia się z tłumu dzięki zróżnicowanej fakturze wysokiego i niskiego runa!

Dowiedz się więcej

Desso Flow

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Wszechstronność: wytrzymałe płytki dywanowe Desso

Chociaż płytki dywanowe Desso są atrakcyjne wizualnie i ze względu na miękką powierzchnię można by z łatwością założyć, że znajdą się w domowym salonie, zostały one opracowane przede wszystkim z myślą o sektorze kontraktowym. Wysoka klasa ścieralności 33 pokazuje, że płytki tekstylne można stosować nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Wykorzystaj kolekcję do dekoracji domów towarowych, hoteli, restauracji, biur, a nawet hal wystawowych.

Piękno powierzchni tekstylnej polega na jej ciepłym wyglądzie, który od razu przyciąga wzrok. Klienci lub goście po wejściu do Państwa pomieszczeń czują się natychmiast przeniesieni w znajome i komfortowe środowisko i chętnie pozostają w nim aż do momentu, gdy nadejdzie czas powrotu do typowego zgiełku miasta.

Czysta elegancja, w nie mniej niż 16 różnych odcieniach kolorystycznych

Opływowy kształt Desso Flow wynika z zastosowania różnych faktur runa. Posiada zarówno wysokie jak i niskie struktury, które sprawiają, że przestrzeń podłogi wydaje się szczególnie obszerna. Ponadto do produkcji powierzchni użyto wyłącznie wysokiej jakości poliamidu, wytrzymałego materiału przędzy, który jest znany ze swojej odporności na zabrudzenia i mocnego odwzorowania kolorów. A skoro mowa o kolorach: płytki tekstylne są dostępne w 16 różnych kolorach, dzięki czemu Państwa pomieszczenia nigdy nie będą wyglądały nudno. Stosuj szczególnie poważne odcienie, takie jak szary lub beżowy, które są dostępne w różnych odcieniach. Możesz też sprawić, że Twoja podłoga będzie bardziej kolorowa, wybierając płytki dywanowe w kolorze pomarańczowym, czerwonym, fioletowym, niebieskim lub zielonym.

Ale po co w ogóle wybierać jeden kolor, skoro można położyć je wszystkie! Ponieważ wszystkie płytki dywanowe mają ten sam wymiar 50 x 50 cm, pozwala to  na bezproblemowe układanie poszczególnych modułów obok siebie.

A oto jak łatwo jest zainstalować nową podłogę w krótkim czasie

Jeśli nie podoba Ci się jakiś schemat kolorów, możesz po prostu usunąć stare płytki i spróbować nowych. A ponieważ płytki dywanowe układa się luźno, więc nie ma potrzeby stosowania dodatkowego kleju, nie wymaga to nawet dużego nakładu pracy. Montaż bez użycia kleju jest możliwy wyłącznie dzięki wyjątkowo ciężkiemu spodowi kolekcji, który umożliwia przyklejenie płytek tekstylnych do podłogi. Jeden metr kwadratowy tych płytek dywanowych waży w sumie 4300 gramów. Ciężar ten zapobiega ślizganiu się płytek dywanowych w kompozycie. Jednocześnie pojedynczy moduł można wygodnie podnieść i zainstalować, więc prawdopodobnie nie będziesz potrzebował drugiej pary rąk do procesu instalacji!

A oto jak proste jest to zadanie: po otrzymaniu płytek tekstylnych należy najpierw wyjąć je z opakowania i pozostawić do aklimatyzacji, czyli dostosowania do temperatury pomieszczenia, w którym mają być ułożone. Może to zająć trochę czasu, dlatego należy postępować zgodnie z dokładnymi wytycznymi producenta.

W międzyczasie należy przygotować podłoże. Powinno ono być równe, suche i wolne od zanieczyszczeń, takich jak plamy oleju, kurz czy pozostałości starych podłóg. Uzbrój się w taśmę dwustronną, długopis, nóż do cięcia i najlepiej linijkę lub miarkę i jesteś gotowy do pracy! Najpierw należy wyznaczyć środek pomieszczenia i stamtąd rozpocząć układanie produktu. W ten sposób nie będzie żadnych krzywych dynamiki pokoju później, ponieważ twoje ściany mogą nie być proste. Należy więc pracować od środka na zewnątrz, układając płytki tekstylne do siebie. Po wypełnieniu całego pomieszczenia należy dokładnie przyciąć moduły, które będą później przylegać do ściany. Tekstylne wykładziny podłogowe należy zawsze ciąć od tyłu, używając noża do cięcia. W ten sposób unikniecie Państwo postrzępienia powierzchni użytkowej. Jeśli chcesz, możesz również przymocować kawałki krawędzi za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, aby zapewnić całej kompozycji jeszcze większą stabilność.

Te cechy sprawiają, że płytki dywanowe są tak popularne

Biorąc pod uwagę łatwość użytkowania, estetyczny wygląd i trwałość płytek dywanowych, nic dziwnego, że podłoga ta jest obecnie w modzie! Ale to nie wszystko, płytki tekstylne mają wyjątkowe zalety, które z pewnością przekonają nawet ostatnich wątpiących. Czy wiedzieli Państwo, że tekstylne wykładziny podłogowe mają pozytywny wpływ na klimat pomieszczenia i tym samym sprzyjają koncentracji? Jest to możliwe dzięki włóknom wiążącym kurz, które odfiltrowują nawet najdrobniejszy pył z powietrza. Następnie kurz może zostać usunięty za pomocą odkurzacza. Jest to korzystne nie tylko dla sklepów odzieżowych czy biur, ale również dla alergików, ponieważ kurz prawie nigdy nie dostaje się do naszych dróg oddechowych. Ponadto, płytki dywanowe nadają się do układania na systemach ogrzewania podłogowego na bazie ciepłej wody! Dla tych, którym bardzo przeszkadza kurz w domu, ta metoda ogrzewania zmniejsza cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu jest on jeszcze mniej odczuwalny!

Dobry klimat w pomieszczeniu nie jest jednak jedynym sposobem na zwiększenie koncentracji Państwa i Państwa pracowników. Miękka powierzchnia redukuje dźwięk uderzenia nawet o 25 dB i tworzy w ten sposób przyjemne tło akustyczne. Pozwala to nie tylko na pracę w ciszy i spokoju, ale również daje wrażenie zachowanej prywatności w restauracjach. Antystatyczne wykończenie podłogi pozwala również na bezpieczną instalację sprzętu IT bez narażania go na ryzyko wyładowań elektrycznych. Oczywiście płytki tekstylne nadają się również do użytkownia na nich krzeseł obrotowych i w ten sposób ostatecznie udowadniają swoją przydatność do zastosowania w biurze. Z kolei wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 wyróżnia tę kolekcję jako trudnopalną i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ nawet w przypadku zapalenia się materiału, wydziela on bardzo mało dymu!

Oprócz tych doskonałych właściwości materiałowych, kształt oferuje również pewne korzyści w porównaniu z nieporęcznym materiałem arkuszowym! Już nigdy więcej nie powstrzymają Cię wąskie schody lub strome stopnie piwniczne. Wystarczy przetransportować paczki na najwyższe piętro! Stosunkowo mały format oznacza również, że pomieszczenia można zaplanować znacznie dokładniej i że powstaje mniej odpadów. Oszczędzaj pieniądze dzięki płytkom dywanowym Desso!

Desso Flow - zamów modne płytki dywanowe wygodnie w BRICOFLOR!

Nie możesz się doczekać instalacji Desso Flow w swoim domu? Więc jedźmy - albo nie! Ponieważ jeśli chcesz zamówić płytki dywanowe w BRICOFLOR, możesz to zrobić z wygodnej kanapy! Możesz również skorzystać z naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny i oszczędzić swój portfel, kupując wymarzoną podłogę po najniższej cenie! Chciałbyś osobiście obejrzeć wybrany wystrój? Wtedy możemy pomóc również Tobie! Nasz serwis bezpłatnych próbek wyśle Ci informacyjną próbkę bezpośrednio do domu! Czy wolicie Państwo zamówić całą ciężarówkę na prezentację targową? W zależności od wielkości zamówienia, warto do nas zadzwonić. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i wspólnie z Tobą zaplanujemy Twój projekt budowlany! Chętnie odpowiemy również na wszelkie dalsze pytania, które mogą Państwo zadać osobiście. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię lub wysłać do nas e-mail z zapytaniem. Alternatywnie można również znaleźć nasz formularz kontaktowy bezpośrednio w naszym sklepie internetowym! Już teraz cieszymy się na spotkanie z Państwem!