Desso Flux - dynamiczne płytki dywanowe o unikalnym wzornictwie.

Płytki dywanowe z kolekcji Desso Flux, dostępne w jask…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Idealne do zastosowania w biurze - płytki dywanowe Desso

Płytki dywanowe Desso są dowodem na to, że nie tylko twarde wykładziny podłogowe mogą wytrzymać obciążenie związane z dużym ruchem pieszych! Pomimo estetycznego wyglądu, produkty z tej kolekcji posiadają klasę ścieralności 33, co świadczy o trwałości płytek tekstylnych. Klasa ścieralności mówi, gdzie można używać tej podłogi. Kategoria 33 pozwala na zastosowanie płytek dywanowych nawet w najbardziej intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Z łatwością udekoruj podłogę w swoim domu towarowym, restauracji, sklepie lub biurze podłogą tekstylną i ciesz się znajomym i domowym uczuciem, które powstaje, gdy na nią stąpasz. Kolekcja ta jest na tyle wytrzymała, że płytki tekstylne można wykorzystać nawet na targach.

Eleganckie konstrukcje, dzięki nowoczesnemu wzornictwu w wielu kolorach

Ale nie tylko zakres zastosowania płytek tekstylnych okazuje się szeroki: Udekoruj swoją podłogę w nie mniej niż 18 różnych kolorach i wprowadź jeszcze więcej różnorodności do swoich pomieszczeń dzięki dynamicznemu wzornictwu. Lekko cętkowane odcienie zapewniają lekki cień na poszczególnych modułach i nadają podłodze kierunek, dzięki czemu wygląda ona ekscytująco i porywająco. Nie ma różnicy, czy wybierzesz liczne warianty różnych odcieni szarości lub brązu, czy też zdecydujesz się na kolorowy wzór w zieleni, błękicie, czerwieni, fiolecie lub żółci. Zastosowany materiał przędzy, poliamid, również okazuje się być dość trwały i wygląda wyjątkowo schludnie.

Piękno płytek dywanowych polega jednak na tym, że układa się je luźno i wszystkie mają wymiary 50 x 50 cm! Oznacza to, że nie musisz wybierać tylko jednego wariantu, ale możesz po prostu dowolnie łączyć kilka kolorów. Zaprojektuj każde pomieszczenie w inny sposób, stwórz zabawne wzory kolorystyczne w holu wejściowym lub po prostu wykorzystaj liczne kolory do oznaczenia obszarów roboczych lub podkreślenia dróg roboczych. Jeśli kompozycja przestanie Ci się podobać, poszczególne płytki można łatwo wymienić.

Luźno ułożone - dziecinnie proste i bez dodatku kleju

Płytki dywanowe z tej kolekcji układane są luźno, co oznacza, że nie wymagają dodatkowego kleju do prawidłowego przylegania do podłoża. Osiąga się to głównie dzięki dużej masie własnej modułów w kompozycie. Płytki dywanowe o łącznej wadze 4200 g/m² zapobiegają ślizganiu się podczas chodzenia, a jednocześnie są na tyle lekkie, że można je wygodnie podnosić samodzielnie.

W celu profesjonalnego montażu należy najpierw rozpakować produkt przy odbiorze, aby tekstylna wykładzina podłogowa mogła dostosować się do danej temperatury w pomieszczeniu. Może to potrwać do dwóch dni, dlatego najlepiej wykorzystać ten czas na przygotowanie pożądanego podłoża. Powinno być ono między innymi równe i suche, a przede wszystkim pozbawione śladów tłuszczu i innych zanieczyszczeń, takich jak kurz czy resztki starych wykładzin podłogowych. Gdy wszystko jest już przygotowane, weź ołówek do zaznaczania, linijkę lub taśmę mierniczą i prosty nóż do cięcia. Teraz należy najpierw określić środek pomieszczenia za pomocą taśmy mierniczej i stamtąd rozpocząć instalację. W większości przypadków jest to niezbędne do prostego ułożenia płytek dywanowych! W kierunku od środka do ścian należy układać poszczególne moduły krawędź po krawędzi. Po wypełnieniu całego pokoju w ten sposób, nadszedł czas, aby wyciąć kawałki, które są przy ścianie, aby dopasować wymiary swojego pokoju. W tym celu należy użyć noża tnącego i zawsze ciąć od tyłu produktu. W ten sposób zapobiegniesz strzępieniu się powierzchni użytkowej i jej uszkodzeniu. Ponadto, aby zabezpieczyć ramę kompozytu, można przymocować pocięte kawałki za pomocą taśmy dwustronnej. W zależności od wielkości pomieszczenia jest to nawet zalecane!

Płytki dywanowe Desso mają tylko najlepsze właściwości

Aby wykładzina podłogowa spełniała wymagania sektora kontraktowego, musi mieć więcej niż tylko elegancki wygląd i łatwą obsługę. Na przykład dzięki właściwościom antystatycznym jest chętnie wybierana do biur, gdzie można bezpiecznie umieścić sprzęt komputerowy bez obawy o wyładowania elektryczne. Odporność na użytkowanie krzeseł obrotowych jest również znacząca przy użytku biurowym. W zimie można kontynuować ogrzewanie za pomocą wodnego ogrzewania podłogowego, ponieważ płytki dywanowe bez problemu współpracują z takim typem ogrzewania! Dzięki wysokiej klasie ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 płytki tekstylne są odporne na działanie ognia i nawet w przypadku pożaru wytwarzają bardzo mało dymu, dzięki czemu wykładzina podłogowa nie stanowi zagrożenia!

Wręcz przeciwnie, tekstylne pokrycie podłogowe ma raczej działanie prozdrowotne! Na przykład, filtruje drobny pył z powietrza i wiąże go z włóknami. Tworzy to przyjemny klimat w pomieszczeniu, ponieważ w powietrzu unosi się mniej kurzu. To z kolei ma pozytywny wpływ na naszą zdolność koncentracji, a alergicy odczuwają ulgę od objawów. Gdy kurz zostanie uwięziony w powierzchni użytkowej płytek dywanowych Desso, można go łatwo usunąć odkurzaczem. Ale nie tylko wiązanie kurzu sprzyja koncentracji. Miękka powierzchnia redukuje odczuwalne dźwięki uderzeniowe nawet o 22 dB i tworzy w ten sposób cichą atmosferę pracy lub zapewnia pożądaną prywatność w gastronomii.

Jeśli te liczne zalety płytek tekstylnych są jeszcze niewystarczające, być może przekonają Państwa korzyści logistyczne. Poręczny rozmiar umożliwia transport nawet przez najwęższe klatki schodowe, a resztki modułów można później bez problemu znieść po stromych schodach piwnicznych. Nigdy więcej nie męcz się z nieporęcznymi rolkami wykładziny! Wyraźne wymiary płytek dywanowych pozwalają również na znacznie dokładniejsze zaplanowanie zużycia w Państwa pomieszczeniach! Oszczędzaj pieniądze, nie musząc wyrzucać sterty ścinków!

Desso Flux - wysokiej jakości płytki dywanowe już dostępne w Twoim sklepie internetowym!

Kup teraz Desso Flux i otrzymaj kolorowe płytki dywanowe bezpośrednio do swoich pomieszczeń. Zamów od razu w BRICOFLOR i skorzystaj z naszych licznych ofert serwisowych. Na przykład, nie wydawaj więcej pieniędzy niż to absolutnie konieczne dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny i zabezpiecz nasz asortyment w najlepszej cenie! Nie czujesz się komfortowo zamawiając podłogę przez Internet? Dlaczego nie wypróbować naszej usługi bezpłatnych próbek i otrzymać próbkę pożądanego wystroju bezpośrednio do domu, gdzie można zobaczyć na własne oczy wygląd i jakość towarów. Jeśli chcesz złożyć większe zamówienie, warto poprosić o wycenę! Sprawdzimy Twoje zamówienie i jeśli to możliwe, przygotujemy indywidualną ofertę, która dokładnie odpowiada Twoim potrzebom! W razie dalszych pytań można do nas zadzwonić na naszą infolinię, wysłać e-mail online lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Cieszymy się na spotkanie z Państwem!

Plus icon czytaj więcej