Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Desso Frisk - płytki dywanowe o ciekawej fakturze

Odkryj już teraz elegancką kolekcję Desso Frisk i nie przegap więcej czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Udekoruj swoje mieszkanie i przestrzeń roboczą płytkami dywanowymi Desso

Tekstylne wykładziny podłogowe znane są głównie z domowego salonu, gdzie tworzą ciepłą i przytulną atmosferę. Płytki dywanowe Desso potrafią jednak o wiele więcej! Rzut oka na wysoką klasę ścieralności kolekcji pokazuje, że została ona stworzona specjalnie dla sektora kontraktowego i może wytrzymać nawet obciążenia związane z dużym ruchem pieszym. Dzięki temu płytki tekstylne doskonale nadają się do układania w domach towarowych, biurach, restauracjach, a nawet halach wystawowych. Oczywiście, ten atrakcyjny design może być również umieszczony w pomieszczeniach mieszkalnych, aby ozdobić sypialnie lub pokoje dzienne, jak również bardziej ruchliwe wejścia!

W przeciwieństwie do twardych podłóg, które często wydają się zimne i nieprzyjazne, miękkie powierzchnie zapraszają ludzi do środka. W rezultacie klienci z przyjemnością pozostaną dłużej w Twoim sklepie lub poczują się bardziej komfortowo podczas posiłku w Twoim lokalu! W biurze płytki dywanowe zawsze wyglądają poważnie, a jednocześnie na tyle swobodnie, aby można było prowadzić nieformalne rozmowy z kolegami lub partnerami biznesowymi.

Niepowtarzalny wygląd dzięki krzyżującym się liniom w wielu kolorach

Wizualnie kolekcja potrafi zachwycić na kilka sposobów. Pierwszą rzucającą się w oczy cechą jest powierzchnia użytkowa, która za pomocą poziomych i pionowych linii nadaje pomieszczeniu celowy dynamizm. Jako materiał przędzy zastosowano wyłącznie wysokiej jakości poliamid, który nadaje płytkom tekstylnym schludny wygląd i znany jest z doskonałego odwzorowania kolorów. Ponadto niełatwo się brudzi, a dzięki liniom, zanieczyszczenia są prawie niewidoczne.  Ale Desso Frisk ma również wiele do zaoferowania pod względem kolorystycznym i jest dostępny w 15 mocnych odcieniach. Państwa pokoje mogą być urządzone w klasycznych aranżacjach kolorystycznych według własnego gustu, do wyboru są szarości, antracyt i czerń, a także beże i brązy. Dodatkowo, dla tych, którzy lubią nieco bardziej kolorowe dekory, kolekcja dostępna jest również w bogatym błękicie, mocnej czerwieni, jesiennej pomarańczy, sosnowej zieleni, soczystej żółci, a nawet w świeżym czerwono-fioletowym odcieniu.

Ale po co wybierać tylko jeden wariant, skoro można połączyć wszystkie kolory naraz? Puść wodze fantazji i po prostu połóż obok siebie różne kolory. W ten sposób można stworzyć zabawne strefy wejściowe lub domowe dywany, stworzyć szykowne wzory lub po prostu podkreślić ścieżki robocze! Ponieważ wszystkie moduły w kolekcji mają ten sam rozmiar, instalacja jest łatwa, a ponieważ płytki dywanowe nie są nawet przyklejone, w każdej chwili można cofnąć lub zmienić swoje dzieło. Nie stawiaj sobie żadnych ograniczeń, bo ta podłoga na pewno nie zrobi tego za Ciebie!

Oto jak płytki dywanowe przyklejają się do podłogi, nawet bez kleju

Tak, dobrze przeczytałeś! Płytki tekstylne nie są klejone i trzymają się mimo wszystko! Jeśli zastanawiasz się, jak to możliwe, prosimy, abyś spojrzał na całkowitą wagę produktu. Płytki dywanowe utrzymują się same dzięki swojej wadze, która w przypadku tej kolekcji wynosi całe 4400 g/m². W połączeniu poszczególne moduły można przesuwać tylko wtedy, gdy podnosi się je w sposób celowy. Pojedynczy kawałek można oczywiście wygodnie przenosić, więc prawdopodobnie nie będzie potrzebna nawet druga para rąk do jego ułożenia. Nie martw się, gdy podłoga jest już na swoim miejscu, nie będzie się ślizgać, gdy będziesz po niej chodzić!

Łatwy montaż - nawet dla amatorów lub hobbystów.

Piękno płytek dywanowych Desso polega na tym, że są one bardzo łatwe w montażu. Ponieważ nie są one mocowane za pomocą dodatkowego kleju, ułożenie płytek tekstylnych można w każdej chwili skorygować, dlatego podczas montażu w zasadzie nie można zrobić nic złego! Po otrzymaniu paczki, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest jej otwarcie, aby podłoga mogła dostosować się do pożądanej temperatury pokojowej. Proces ten trwa często kilkadziesiąt godzin, podczas których można spokojnie przygotować podłoże. Musi być ono równe, suche i czyste. Należy usunąć tłuste plamy, kurz lub pozostałości starych wykładzin podłogowych, aby moduły dobrze przylegały. Po zakończeniu przygotowań wystarczy uzbroić się w ołówek do wykonania kilku oznaczeń, dwustronną taśmę klejącą, standardowy nóż do cięcia i taśmę mierniczą. Teraz należy wyznaczyć środek pomieszczenia i od tego miejsca rozpocząć montaż. Zapewni to prosty montaż. Nie zaczynaj w przypadkowym rogu, ponieważ większość ścian nie jest w 100% prosta. Pracuj od środka na zewnątrz, układając moduły krawędź do krawędzi blisko siebie. Gdy cały pokój jest pokryty do tego punktu, wszystko, co musisz zrobić, to przyciąć moduły wokół krawędzi, aby stworzyć dobre dopasowanie do ścian. Pokrój je odpowiednio nożem do krojenia. Należy zawsze ciąć od tyłu płytki tekstylnej, w przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni użytkowej i postrzępienia jej.Choć nie jest to wymagane, zawsze można użyć taśmy dwustronnej na krawędziach konstrukcji, aby utworzyć solidną ramę dla całej konstrukcji pokoju.

Płytki tekstylne - dzięki tym właściwościom są tak popularne

Łatwa obsługa, szykowny wygląd i ogromna trwałość płytek dywanowych to dla większości wystarczające powody, aby sięgnąć po tę innowacyjną wykładzinę podłogową. Ale ci, którzy decydują się na płytki tekstylne, często otrzymują o wiele więcej! Na przykład, czy wiesz, że udowodniono, iż tekstylne pokrycia podłogowe poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach? Dzieje się tak, ponieważ ich włókna działają jak filtr dla drobnego lub domowego kurzu, zapobiegając przedostawaniu się go w nadmiernych ilościach do dróg oddechowych. Podobnie jak filtr, podłoga zatrzymuje kurz do czasu, aż wyczyścisz ją zwykłym odkurzaczem. Zmniejsz dyskomfort osób cierpiących na alergie, a Ty i Twoi pracownicy również skorzystacie z uzyskanej w ten sposób atmosfery. Do takiej atmosfery pracy przyczynia się oczywiście również miękka powierzchnia podłogi, która redukuje hałas uderzeniowy nawet o 25 dB! Cichy szum tła jest doceniany nie tylko w biurze, ludzie lubią także poczucie prywatności i ciszy w sklepach czy restauracjach.

Szczególnie korzystna dla biura jest również wysoka doporność płytek, dzięki którym podłoga nie zużywa się nawet przy używaniu krzeseł obrotowych. Wykończenie antystatyczne pozwala na bezpieczne instalowanie w pomieszczeniach sprzętu komputerowego, a przystosowanie do ogrzewania podłogowego pozwala na zastosowanie ogrzewania podłogowego opartego na ciepłej wodzie. Jeśli chodzi o spełnianie wymogów bezpieczeństwa, kolekcja zachwyci Cię wysoką klasą przeciwpożarową Bfl-s1. Klasyfikuje to produkt jako trudnopalny i wskazuje, że w przypadku pożaru podłoga wydziela bardzo mało dymu, a zatem stanowi niewielkie dodatkowe zagrożenie.

Ale nawet poza właściwościami materiału istnieje kilka powodów, dla których warto sięgnąć po płytki dywanowe. Poza łatwością użytkowania, oferują one również proste korzyści logistyczne, które nie powinny być lekceważone. Już nigdy nie będziesz musiał dźwigać długich na metr rolek wykładziny przez zbyt ciasne klatki schodowe. Wystarczy zacisnąć kilka płytek pod pachą, a schody nie będą już remontowym wyzwaniem! Jeśli zostanie kilka modułów, można je łatwo przechowywać w małych pomieszczeniach i nawet droga powrotna do piwnicy nie będzie już przeszkodą. Dzięki wyraźnym wymiarom można o wiele dokładniej zaplanować pomieszczenia, a tym samym zmniejszyć ilość odpadów. Oszczędzaj więc pieniądze i nie wyrzucaj niepotrzebnych materiałów do kosza!

Desso Frisk - zamów już teraz stylowe płytki dywanowe w BRICOFLOR!

Nie możesz się doczekać, kiedy wreszcie udekorujesz swój dom z Desso Frisk? Następny krok to zamówienie Twoich ulubionych płytek z wygodnego dla Ciebie miejsca. Nie zawiedzie Cię nasza sprawdzona gwarancja najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasz asortyment po najniższej cenie. Jeśli nie możesz się zdecydować i chciałbyś osobiście obejrzeć wybrane przez siebie dekory, możesz oczywiście skorzystać z naszego bezpłatnego serwisu próbek, który wyśle próbki wybranych przez Ciebie dekorów bezpośrednio do Twojego domu! Jeśli chcieliby Państwo zamówić większe ilości, np. w celu odpowiedniego udekorowania hali targowej, warto skontaktować się z nami osobiście! Sprawdzimy Twoje zamówienie i, jeśli to możliwe, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, dzięki której zaoszczędzisz jeszcze więcej! W celu uzyskania oferty lub w przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z nami osobiście! Po prostu zadzwoń do nas na naszą infolinię, wyślij nam e-mail z zapytaniem lub skorzystaj z naszego wygodnego formularza kontaktowego, a my będziemy do Twojej dyspozycji. Do zobaczenia wkrótce, czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej