Desso Fuse - płytki dywanowe z przeplataną powierzchnią

Szukasz wykładziny podłogowej, która wygląd…

czytaj więcej

Niezwykła wytrzymałość: to właśnie wytrzymują płytki dywanowe Desso

Kiedy szukasz podłogi dla swoich lokali użytkowych, wielu myśli, że wybór musi być ograniczony do twardych typów podłóg, ponieważ tylko one mogą wytrzymać duży ruch pieszych. Dlaczego jednak nie sięgnąć po płytki tekstylne, które często oferują o wiele więcej i - jak pokazuje wysoka odporność na ścieranie - równie dobrze radzą sobie z obciążeniami w miejscach publicznych? Wykorzystaj miękką powierzchnię użytkową do projektowania hoteli, domów towarowych, restauracji, hal wystawowych, a zwłaszcza biur i spraw, by efekt tekstylnej podłogi stał się Twoim własnym.

W końcu twarde wykładziny podłogowe często sprawiają wrażenie eleganckich, ale zdystansowanych, przez co szybko czujemy się obco lub nie na miejscu. Z drugiej strony, miękka przędza płytek dywanowych Desso  posiada wszystkie rodzaje właściwości, które sprawiają, że jest tak popularna w różnych miejscach. W restauracjach tworzy znajomą atmosferę, w biurach koleżeński nastrój, a nawet w nieznanych hotelach sprawia, że czujesz się jak w domu.

Unikalne wzornictwo w wielu kolorach dla indywidualnego projektu

Desso Fuse ma również wiele do zaoferowania pod względem wizualnym i zachwyca ekscytującymi gradientami kolorów, którym oczywiście nie brakuje szyku. Czystość podłogi jest podkreślona przez zastosowanie poliamidu, szczególnie wytrzymałego materiału przędzy, który jest w stanie sprostać wymaganiom codziennego życia. Udekoruj swoje pokoje tak jak lubisz i wybierz jeden z 7 kolorów, które kolekcja ma w zanadrzu. W niektórych przypadkach stosuje się jaskrawe kolory, takie jak czerwony, niebieski, żółty lub ciemnozielony, które stopniowo przechodzą w gradacje szarości lub bieli. Kolory jednak nigdy nie wydają się przenikliwe czy natrętne, lecz zawsze zachwycają swoim dyskretnym wyglądem.

Jeśli nie możesz zdecydować się na wystrój, nie musisz wybierać jednego koloru, możesz je ze sobą łączyć. Wszystkie moduły mają takie same wymiary 50 x 50 cm, które można układać razem w celu dokładnego dopasowania. Ponadto, ponieważ płytki dywanowe nie są klejone, można łatwo wypróbować swoje pomysły na elegancką podłogę i w razie potrzeby zmienić je ponownie. Stwórz niepowtarzalne hole wejściowe, sale konferencyjne lub wyznacz proste ścieżki robocze w biurze!

Mocno trzyma się podłoża, nawet bez kleju

Płytki tekstylne, które nie są przyklejane? Jak to ma wytrzymać? Odpowiedzią jest duży ciężar produktu przy układaniu w spoiwie. Jeden metr kwadratowy kolekcji waży 4250 g, co jest wagą, którą niełatwo przenieść, zwłaszcza nie podczas normalnego użytkowania pomieszczeń. Zalety instalacji bezklejowej są oczywiście oczywiste: błędy popełnione podczas układania można w każdej chwili skorygować, uszkodzone płytki wykładziny można łatwo wymienić, a jeśli zajdzie taka potrzeba, można nawet zabrać podłogę ze sobą podczas przeprowadzki i ułożyć ją ponownie.

Montaż w mgnieniu oka - oto jak łatwo można zainstalować nową podłogę.

Do udanej instalacji będziesz potrzebował kilku rzeczy: taśmy mierniczej lub linijki, ołówka do zaznaczania, dwustronnej taśmy klejącej i standardowego noża. Najpierw należy wyjąć produkt z opakowania i pozwolić płytkom tekstylnym na zaaklimatyzowanie się. Proces ten może trwać do 48 godzin, w tym czasie należy przygotować żądaną powierzchnię. Musi ona być sucha, równa i czysta, dlatego należy ją oczyścić z plam tłuszczu, kurzu i pozostałości starych wykładzin podłogowych. Gdy wszystkie kryteria zostaną spełnione, jesteś gotowy do rozpoczęcia pracy.

Po pierwsze, użyj taśmy mierniczej, aby określić środek pomieszczenia, ponieważ płytki dywanowe są zwykle instalowane od wewnątrz na zewnątrz. Ponieważ pokoje zazwyczaj nie mają idealnie prostych ścian, pozwoli to uniknąć mylącego kierunku biegu płytek tekstylnych, co mogłoby później zakłócić poczucie estetyki. Tak więc, umieścić pierwszy moduł w środku i prowadź płytki aż do ścian, umieszczając kolejny kawałek dokładnie przylegając do pierwszego. Kontynuuj w ten sposób, aż całe pomieszczenie zostanie pokryte. Najprawdopodobniej trzeba będzie przyciąć ostatni rząd płytek dywanowych, które będą przy ścianie, aby upewnić się, że dokładnie pasują! W tym celu należy użyć noża do cięcia i wyciąć potrzebny kształt od tyłu. Dzięki cięciu od tyłu unikniesz uszkodzenia powierzchni użytkowej. Choć nie jest to konieczne, zaleca się również przymocowanie tego ostatniego rzędu płytek dywanowych do tylnej części za pomocą taśmy dwustronnej.

Płytki dywanowe mają również inne zalety

Choć wydaje się, że do tej pory prezentowaliśmy je tylko w najlepszym wydaniu, płytki dywanowe mają o wiele więcej do zaoferowania! Na przykład, czy wiedziałeś, że wykładziny tekstylne są doskonałe dla alergików? Drobne włókna są w stanie odfiltrować z powietrza nawet drobny pył. Skończ z uciążliwym kurzem w domu i załagodź swój dyskomfort. Nawet jeśli nie są Państwo wrażliwi na kurz, to oczywiście Państwo i Państwa pracownicy skorzystają z bardziej skoncentrowanej atmosfery pracy i przyjemniejszego klimatu w pomieszczeniu. Aby zapobiec unoszeniu się kurzu w pomieszczeniach, włókna przędzy ściśle wiążą go w sobie, skąd jest uwalniany dopiero po usunięciu za pomocą odkurzacza. Aby płytki dywanowe zawsze miały wolną przestrzeń dla nowego kurzu, należy je regularnie czyścić. Cichą atmosferę pracy zapewnia również izolacja akustyczna miękkiej powierzchni użytkowej. Redukuje to dźwięk uderzeniowy o 21 dB i zapewnia przyjemny hałas w tle.

A może chcesz tylko odnowić podłogę i szukasz wykładziny, która będzie kompatybilna z ogrzewaniem podłogowym na bazie ciepłej wody? Już znalazłeś! Desso posiada również odpowiednie zastosowanie do ogrzewania podłogowego, które pozwala na dalsze utrzymywanie przyjemnego ciepła od dołu. Ale płytki tekstylne nie tylko przepuszczają wystarczającą ilość ciepła. Wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 potwierdza, że podłoga ta jest trudna do zapalenia, a w razie pożaru wytworzy jedynie niewielką ilość dymu, co może uchronić Państwa przed szkodą. Nie mniej ważne jest to, że kolekcja ma właściwości antystatyczne, co pozwala bezpiecznie umieścić sprzęt komputerowy, a przydatność komercyjnych kółek do krzeseł, dzięki którym nie musisz obyć się bez wygodnych foteli biurowych, to sama przyjemność!

Prawdziwie wyjątkowe w tej formie płytki dywanowe są jednak świetne ze względu na swój praktyczny rozmiar, który daje korzyści logistyczne. Już nigdy więcej nie będziesz musiał rezygnować z tekstylnej wykładziny podłogowej, ponieważ nie chcesz wnosić nieporęcznych arkuszy po wąskich schodach. Poręczne moduły można łatwo transportować w częściach i nie trzeba nimi manewrować z każdym rogiem. Również pomieszczenia skośne lub małe można zaplanować bardzo precyzyjnie i praktycznie nie ma przy tym odpadów. Jeśli coś zostanie, moduły można układać jeden na drugim i przechowywać.

Desso Fuse - płytki dywanowe w gradientowych kolorach już dostępne w BRICOFLOR!

Już teraz zaopatrz się w płytki dywanowe z kolekcji Desso Fuse! Pozwól, aby estetyka i wydajność techniczna zagościły w Twoich pomieszczeniach i zrób to wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej! Ponieważ my w BRICOFLOR jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc! Na przykład, czy chciałbyś zobaczyć swój wybór dekoracji osobiście? Dzięki naszej usłudze bezpłatnych próbek nie stanowi to żadnego problemu! Po prostu wybierz odpowiednią opcję pod żądanym produktem, a my wyślemy Ci próbkę bezpośrednio do domu! Możesz również zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nasze produkty objęte są naszą sprawdzoną gwarancją najlepszej ceny, co oznacza, że nie zapłacisz za nasz asortyment więcej niż to konieczne! Potrzebujesz większych ilości zamówień, na przykład do zaprojektowania kompleksu biurowego lub podziemi targów? Zachęcamy do osobistego kontaktu z naszym przyjaznym i kompetentnym działem obsługi klienta i zapytania o indywidualną ofertę. Sprawdzimy Twoje zamówienie, a następnie, jeśli to możliwe, przedstawimy Ci ofertę dokładnie dopasowaną do Twojego projektu budowlanego! Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zostawić nam wiadomość za pomocą naszego wygodnego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na spotkanie z Państwem!

Plus icon czytaj więcej