Desso Lita - szykowne płytki dywanowe w różnych kolorach

Odkryj już teraz wszechstronną kolekcję Desso Lita i przestań polegać na twardych wykładzinach podłogowych jako dekoracji …

czytaj więcej
20 / 24 Produkty

Płytki dywanowe Desso idealnie nadają się do tych pomieszczeń

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak bardzo wytrzymałe są płytki tekstylne, to możemy Państwu powiedzieć, że są one w stanie wytrzymać nawet duży ruch pieszy w halach wystawowych! Posiadają wysoką klasę użyteczności 33, która oznacza, że są rekomendowane do sektora kontraktowego! Oznacza to, że można łatwo zaprojektować szkoły, restauracje, domy towarowe, biura, a nawet hale wystawowe z tym szykownym produktem. Po co inwestować w podłogę która czasami może wydawać się zimna, skoro można wykorzystać ciepłą i miękką powierzchnię użytkową płytek dywanowych? Oderwij się na chwilę od zgiełku dnia codziennego klientów Twojej firmy, zbuduj osobistą relację z gośćmi Twojej gastronomii lub wyróżnij się spośród innych wystawców na targach branżowych! Również w biurze płytki dywanowe Desso przekonują swoim wzornictwem, który wygląda profesjonalnie i poważnie, ale jednocześnie nie przeszkadza w tworzeniu koleżeńskiej wspólnoty.

Aby uczynić podłogę modułową tak odporną, firma Desso skomponowała powierzchnię użytkową wyłącznie z wysokiej jakości poliamidu, materiału przędzy znanego z tego, że wiarygodnie odtwarza kolory i nie jest podatny na plamy lub inne obciążenia.

Mocne kolory w maksymalnie 24 różnych wariantach dla indywidualnego wzornictwa

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy firmą i szukasz estetycznej wykładziny podłogowej, która zawsze będzie reprezentacyjna i będzie świadczyć o dobrym wyczuciu stylu. Desso Lita oferuje właśnie to, a co więcej, daje Ci możliwość kreatywności i indywidualizmu. Dlatego też kolekcję można dostać aż w 24 różnych kolorach, zarówno klasycznych, jak i barwnych, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie! Są one lekko cętkowane i ujawniają dynamiczny kierunek biegu, który jest tworzony przez specjalną powierzchnię. Zaprojektuj swoje pokoje w wielu odcieniach niebieskiego, zielonego lub żółtego. Alternatywnie, postaw na bardziej klasyczne i neutralne elementy w kolorze brązowym, beżowym lub szarym! Cętkowana kolorystyka sprawia, że zabrudzenia są trudne do zauważenia, więc nie musisz czyścić podłogi przez całą dobę. Nawet gdy masz gości!

Jeśli nie chcesz wybrać tylko jednego dekoru, masz również możliwość wybrania więcej niż jednego! Wszystkie moduły mają ten sam wymiar 50 x 50 cm, które można układać idealnie obok siebie, niezależnie od koloru! Stwórz swoją własną podłogę, zabawne wzory w strefie wejściowej lub wyznacz trasy robocze, a nawet całe obszary robocze. Dzięki płytkom dywanowym Desso jedyną rzeczą, która Cię ogranicza, jest Twoja własna kreatywność!

Mocne trzymanie dzięki własnemu ciężarowi: tak płytki tekstylne trzymają się nawet bez kleju

Jeśli jakaś kombinacja kolorów przestanie Ci się podobać, możesz łatwo wyjąć i wymienić poszczególne moduły. Jest to jednak możliwe tylko dlatego, że Desso Lita nie jest przyklejana, lecz pozostaje na swoim miejscu tylko dzięki swojej dużej wadze. Podczas gdy jeden metr kwadratowy waży około 4950 g, co jest ciężarem niełatwym do przeniesienia. Pojedyncze płytki tekstylne można zazwyczaj wygodnie podnieść i nie potrzeba do tego nawet drugiej pary rąk. Wynika z tego wiele korzyści, takich jak możliwość łatwego przemieszczania się z całą podłogą. W przypadku przeniesienia do innego budynku lub pomieszczenia, nie tylko można zabrać płytki dywanowe ze sobą, ale również nie będzie trzeba usuwać pozostałości starego kleju! Jeśli w codziennym życiu zdarzy się, że jeden z elementów ulegnie uszkodzeniu, nie trzeba usuwać całej wykładziny, wystarczy tylko wymienić uszkodzony moduł.

W ten sposób nawet laicy odnoszą sukcesy w profesjonalnych instalacjach

Kolejną zaletą układania bez użycia kleju jest możliwość dopasowania nieprawidłowo ułożonych płytek wykładzinowych bez presji czasu. Jest to jednak tylko jeden z powodów, dla których instalacja jest odpowiednia nawet dla rzemieślniczych laików. Drugi: to bardzo proste! Wszystko, czego potrzebujesz to trochę cierpliwości, miarka, długopis do zaznaczania, standardowy nóż do cięcia i trochę taśmy dwustronnej. A oto jak i Ty możesz odnieść sukces w instalacji:

Najpierw należy wyjąć płytki dywanowe z pudełka i pozostawić je do aklimatyzacji. W zależności od produktu może to trwać do 48 godzin. Dostosowanie do żądanej temperatury pomieszczenia często zapobiega uciążliwym skutkom ubocznym podczas instalacji. Okres przejściowy można jednak wykorzystać na przygotowanie wymaganego podkładu. Aby płytki dywanowe prawidłowo przylegały do podłoża, musi ono być równe, suche i czyste! Usuń wszystkie pozostałości starych podłóg, tłuste plamy lub nawet zwykły kurz. Gdy wszystko jest już przygotowane, resztę można zrobić szybko! Wyznacz środek pomieszczenia i tam zacznij układać płytki w linii prostej. Nie zaczynajcie w jednym z waszych narożników! Może to prowadzić do późniejszego skrzywionego ustawienia płytek, które wiele osób uważa za nieestetyczne. Teraz połóż moduł przy module, umieszczając je dokładnie krawędź do krawędzi. Pokonaj w ten sposób obszar całego pomieszczenia, aż dotrzesz do ściany. Prawdopodobnie trzeba będzie przyciąć ostatni rząd tak, aby płytki tekstylne nie zachodziły na siebie, dzięki czemu można je dokładnie dopasować do ściany. W tym celu należy użyć noża do cięcia i wyciąć wykładzinę tekstylną od tylnej strony! Cięcie od strony powierzchni użytkowej może ją uszkodzić. W zależności od wielkości pokoju, dobrze jest zabezpieczyć ostatni rząd taśmą dwustronną. Po zainstalowaniu ostatniego elementu, możesz pogratulować sobie nowej podłogi!

Te cechy płytek dywanowych sprawiają, że podłoga ta jest tak popularna

Jeśli jesteś bardziej zainteresowany podłoga tekstylną, wiedz, że ma ona do zaoferowania więcej niż tylko estetyczny wygląd, trwałe powierzchnie i łatwość użytkowania. Płytki dywanowe zachwycają nie tylko licznymi zaletami! Czy wiesz na przykład, że struktura włókien przędzy jest w stanie filtrować drobny i domowy kurz i w ten sposób pozytywnie wpływać na klimat w pomieszczeniach? Zmniejsz dyskomfort alergików lub skorzystaj z dobrej atmosfery pracy w swoich pomieszczeniach! Ponieważ kurz, zamiast trafiać do dróg oddechowych, zbiera się bezpośrednio między włóknami płytek tekstylnych, skąd można go wygodnie usunąć odkurzaczem. Jeśli borykasz się z problemem kurzu w domu, ta wykładzina może być również połączona z ogrzewaniem podłogowym opartym na gorącej wodzie! Ciepło, które unosi się od spodu, zmienia również cyrkulację powietrza w Twoich pomieszczeniach, zmniejszając dodatkowe zawirowania kurzu!

W biurze lub restauracji zawsze wymagane jest ciche środowisko akustyczne, które w naturalny sposób zapewnia miękka powierzchnia użytkowa. Redukuje ona dźwięki uderzeniowe nawet o 24 dB i zapewnia w ten sposób poczucie prywatności. Również w miejscach publicznych należy zawsze dbać o bezpieczeństwo, dlatego kolekcja posiada wysoką klasę ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1. Oznacza to, że podłoga ma niską palność i nawet w przypadku pożaru charakteryzuje się jedynie niskim poziomem zadymienia. Antystatyczne wykończenie i duża odporność materiału to tylko niewielka część tego, co sprawia, że Desso Lita jest tak popularna w biurze, rówież ze względu na używanie krzeseł obrotowych bez obawy o uszkodzenia.

Innowacyjne płytki dywanowe oferują Państwu również pewne korzyści logistyczne. Na przykład, czy masz wąską klatkę schodową lub kręte pokoje? Wtedy nie zmagaj się z długimi odcinkami płytek dywanowych i nie łam wszystkich kości, próbując wnieść je na najwyższe piętro! Ponieważ płytki tekstylne można łatwo zacisnąć pod pachą żadna przeszkoda nie powinna stanąć Ci na drodze! Zaoszczędzisz również pieniądze, ponieważ będziesz w stanie lepiej zaplanować konsumpcję w swoich pokojach i nie będziesz musiał wyrzucać ogromnych ilości ścinków! Jeśli zostaną Ci jakieś kawałki podłogi,  możesz łatwo układać jei przechować pod schodami lub na strychu i zaoszczędzić sporo miejsca. Więc po co się męczyć, skoro można to zrobić łatwo?

Desso Lita - kolorowe płytki dywanowe do biura już dostępne w BRICOFLOR!

Nie czekaj dłużej i zamów Desso Lita w BRICOFLOR już dziś! Aby Państwa zakup był tak samo nieskomplikowany jak oferowany przez nas asortyment, otrzymają Państwo nasze towary w pierwszorzędnych warunkach, a na życzenie także z najlepszym doradztwem! Na przykład kupuj nasze produkty z atrakcyjną gwarancją najlepszej ceny, która oferuje Ci wybór okładzin ściennych i podłogowych w najlepszej cenie. Jeśli nie czujesz się komfortowo kupując podłogę przez Internet, skorzystaj z naszej usługi bezpłatnych próbek, a my wyślemy wybrany przez Ciebie dekor bezpośrednio do Twojego domu! Przekonaj się o wyglądzie i jakości płytek dywanowych z pomocą próbki i zamawiaj tylko wtedy, gdy jesteś naprawdę pewien! W zależności od wielkości zamówienia, na życzenie chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę. Zostanie on dopasowany do Państwa projektu budowlanego i będzie stanowił obietnicę dalszych rabatów, które są możliwe tylko przy większych zakupach ilościowych! Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcieliby Państwo otrzymać ofertę, prosimy o kontakt z nami osobiście! Możesz skontaktować się z nami telefonicznie poprzez naszą infolinię lub wysłać nam e-mail z zapytaniem! Mogą Państwo również w każdej chwili skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na spotkanie z Państwem!

Plus icon czytaj więcej