Desso Merge - wytrzymałe płytki dywanowe o ekscytujących gradientach kolorystycznych.

Szukasz bardzo trwałej wykładziny podłogowej bez kompromisów w zakresie estetyki? Odkryj już teraz kolekcję Desso M…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Idealne do biur lub na targi - płytki dywanowe Desso

Jak bardzo wytrzymałe są płytki dywanowe Desso, można przekonać się, patrząc na wysoką klasę ścieralności produktu. Opracowana dla sektora kontraktowego, tekstylna wykładzina podłogowa jest idealna do biur, szkół, domów towarowych, restauracji, a nawet do stosowania w halach wystawowych. Jest to możliwe dzięki materiałowi z przędzy poliamidowej, z którego wykonana jest powierzchnia użytkowa. Materiał ten jest uważany za szczególnie odporny na zużycie, wiarygodnie oddaje kolory i jest znany z tego, że nie jest szczególnie podatny na zabrudzenia.

Pomimo wysokiej odporności, nadal wygląda bardzo szykownie, a miękka powierzchnia użytkowa działa zachęcająco dla gości! Czy to w Twojej restauracji, gdzie ludzie chcą zjeść posiłek w rodzinnej atmosferze, w sklepie, gdzie oferujesz ludziom odrobinę wytchnienia od zgiełku codziennego życia, czy nawet w biurze, gdzie ta podłoga może wyglądać zarówno profesjonalnie, jak i przytulnie, aby zachęcić do koleżeńskiej atmosfery.

Dzięki tym fakturom, podłoga oferuje również coś dla oczu.

Jednak stworzenie równowagi między pracą a odpoczynkiem wymaga nie tylko odpowiedniego materiału. Nawierzchnia nie powinna być również pozbawiona estetyki. Desso Merge został opracowany z myślą o tym i oferuje przyjemne odcienie, których efekt jest wzmocniony przez różne struktury wysokości i głębokości. Aby uzyskać indywidualny wygląd, możesz również wybrać jeden z sześciu różnych kolorów, które będą doskonale wyglądać w Twoim biurze! Aby uzyskać jak najbardziej reprezentatywny wygląd, postawiono tu na raczej neutralne kolory, dzięki czemu można dowolnie dekorować podłogę w odcieniach szarości, czerni czy beżu. Jeśli wolisz coś bardziej kolorowego, ta kolekcja jest również dostępna w matowej zieleni lub błękicie.

Ale dlaczego wybierać jeden kolor, jeśli możesz poeksperymentować? Wszystkie płytki tekstylne dostępne są w rozmiarach 50 x 50 cm i układane są zawsze krawędzią do krawędzi. Dlaczego więc nie połączyć kilku kolorów naraz? Stwórz własną podłogę, zaznacz ścieżki robocze w swoim biurze lub użyj innego wzoru dla każdego pomieszczenia. W ten sposób również Państwa lokal będzie przyciągał wzrok!

Aplikacja bez kleju, oto jak to działa

Jeśli jakaś kombinacja kolorów przestanie się Państwu podobać, płytki dywanowe Desso można łatwo wymienić. Ale dlaczego tak jest? Aby zapewnić maksymalną elastyczność, płytki tekstylne nie są przyklejane. Przylegają one do podłogi wyłącznie własnym ciężarem, a po ich założeniu nie można się już poślizgnąć. Jeden metr kwadratowy tej kolekcji waży aż 4350 g, co jest zasługą przędzy na powierzchni użytkowej oraz bardzo mocno powlekanego, stabilnego wymiarowo podkładu. Poszczególne moduły są jednak łatwe do przenoszenia i mogą być wygodnie układane przez jedną osobę. Brak klejów ma również inne zalety, takie jak praktyczny fakt, że w każdej chwili można zmienić i wymienić poszczególne płytki wykładziny. Nawet jeśli zmieniasz dom, nie musisz od razu kupować nowej podłogi. Po prostu zabierz ją ze sobą i nie zawracaj sobie głowy usuwaniem starej podłogi czy resztek kleju! Ponieważ wykładzina tekstylna nie jest klejona, w każdej chwili można dokonać poprawek podczas montażu, co sprawia, że jest to idealna wykładzina nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w pracy z rękami!

Prosta instalacja w kilku krokach

Nasz przewodnik do instalacji pokazuje, jakie to proste, wyjaśniając w zwięzły sposób, jak układać płytki dywanowe. Nie potrzebujesz do tego żadnych drogich akcesoriów, wystarczy odrobina czasu, zwykły nóż do dywanów, długopis, miarka i taśma dwustronna.

Jak zawsze, połowa bitwy to przygotowanie: rozpakuj płytki dywanowe po ich otrzymaniu i pozwól im się zaaklimatyzować, to znaczy dostosować do temperatury panującej w pomieszczeniu, w którym układasz wykładzinę. Może to trwać do 48 godzin, czas ten można doskonale wykorzystać na przygotowanie pożądanego podłoża. Musi być ono suche, równe i czyste. Więc usuń wszelkie plamy tłuszczu, kurz lub stare pozostałości podłóg zanim zaczniesz instalować swoją nową podłogę. Gdy podłoże jest już gotowe do użycia, a płytki dywanowe zaaklimatyzowane, można przystąpić do układania!

Najpierw należy określić środek pomieszczenia i stamtąd rozpocząć instalację, aby stworzyć prosty i atrakcyjny wygląd pomieszczenia. Gdy pierwszy moduł jest na miejscu, umieść drugi dokładnie krawędź do krawędzi z pierwszym i pracuj w ten sposób, aż cały pokój jest pokryty. Mała rada: Zacznij od ułożenia linii prostej od pierwszej płytki do czterech ścian pomieszczenia. W ten sposób tworzysz swego rodzaju siatkę, dzięki której możesz postępować bardziej systematycznie! Teraz cały pokój powinien być pokryty, z wyjątkiem małego rzędu, który powinien przylegać bezpośrednio do ścian. Prawdopodobnie będziesz musiał go najpierw przyciąć, aby upewnić się, że pasuje dokładnie. Należy ciąć tylko od tyłu, a nie z boku powierzchni użytkowej, w przeciwnym razie można uszkodzić wykończenie. Dobrym pomysłem jest również przymocowanie tego ostatniego rzędu taśmą dwustronną, aby zapewnić całej konstrukcji jeszcze bardziej stabilne podparcie. Po zainstalowaniu ostatniego modułu, kończysz dekorowanie swojego pokoju!

Te cechy płytek dywanowych odciążą Ciebie i Twoich pracowników w codziennym życiu.

Ale płytki dywanowe mają do zaoferowania o wiele więcej niż tylko wytrzymałą powierzchnię użytkową, estetyczny wygląd czy łatwość użytkowania. Aby sprostać codziennemu życiu w biurze, nasze wykładziny podłogowe potrzebują jeszcze więcej wyposażenia, które Desso Merge oczywiście ze sobą niesie! W dzisiejszych czasach, na przykład, podłoga musi mieć właściwości antystatyczne, aby nie uszkodzić naszego sprzętu i systemów komputerowych. Aby spełnić wymogi bezpieczeństwa dla pomieszczeń użyteczności publicznej, kolekcja ta posiada również wysoką klasę ogniową Bfl-s1, która oznacza, że płytki dywanowe mają niską palność i wytwarzają bardzo mało dymu nawet w przypadku pożaru.

Czy wiesz, że tekstylne wykładziny podłogowe są w stanie poprawić klimat wnętrza? Materiał przędzy filtruje z powietrza kurz domowy i drobny pył i utrzymuje go mocno związanego z jego włóknami. Kurz pozostaje tam tak długo, aż zostanie ponownie usunięty za pomocą odkurzacza. Zmniejsz dyskomfort alergików lub po prostu ciesz się dobrą atmosferą pracy, która powstaje w ten sposób! Do stworzenia takiej atmosfery niezbędny jest również cichy szum w tle. Miękka powierzchnia użytkowa redukuje hałas uderzeniowy nawet o 24 dB. Dodatkowo kolekcja współpracuje z ogrzewaniem podłogowym na bazie ciepłej wody.

Jednak nie wszystkie właściwości płytek dywanowych są związane z materiałem. Poręczny format oferuje również pewne korzyści logistyczne, które dla niektórych osób mają ogromne znaczenie. Na przykład wąskie schody lub strome schody do piwnicy komplikują niektóre prace remontowe i wymagają uciążliwych prac. Z kolei wąskie moduły 50 x 50 cm są łatwe w obsłudze i mogą być transportowane nawet na wysokie piętra! Ponadto małe lub skośne pomieszczenia można zaplanować o wiele bardziej precyzyjnie i nie pozostają po nich sterty ścinków, za które w przeciwnym razie trzeba by oczywiście słono zapłacić. Jeśli mimo dobrego planowania pozostanie kilka sztuk, można je ułożyć w stos i przechowywać pod schodami lub na strychu. Kto wie, może pewnego dnia będziesz potrzebował wymiany?

Desso Merge - płytki dywanowe w naturalnych kolorach teraz w Twoim sklepie internetowym!

Zamów Desso Merge już dziś i zdobądź interesujące płytki dywanowe do swojego projektu budowlanego! Jako sklep internetowy z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, wiemy oczywiście, jak nerwowy może być remont lub przeprowadzka. Dlatego chcemy, aby Twoje zakupy były tak przyjemne, jak to tylko możliwe! Więc nie tylko oszczędzaj pieniądze dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której możesz kupić nasze produkty tak tanio, jak to tylko możliwe, ale także oszczędzaj swoje nerwy, polegając na naszym fachowym serwisie! Jeśli chciałbyś osobiście obejrzeć wybrane przez siebie dekory, nasza bezpłatna usługa próbek jest dostępna dla Ciebie! Po prostu wybierz odpowiednią opcję na stronie produktu, a my wyślemy Ci próbkę, która pod względem wyglądu i jakości odpowiada Twojemu wyborowi! W przypadku większych zamówień chętnie przedstawimy Państwu na życzenie indywidualną ofertę, która jeszcze bardziej dostosuje się do Państwa potrzeb cenowych! Po prostu skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, czy możemy zaoferować Ci jeszcze lepsze warunki. Można do nas zadzwonić na naszą infolinię, wysłać e-mail online lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego, który został stworzony w tym celu. Czekamy na Państwa osobisty kontakt już wkrótce!

Plus icon czytaj więcej