Desso Mila - miękkie, welurowe płytki dywanowe o eleganckim wyglądzie.

Szukasz wykładziny podłogowej, która wytrzyma w…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Wszechstronne zastosowanie odpornych na zużycie płytek dywanowych Desso

Kto uważa, że tekstylne wykładziny podłogowe pasują tylko do domowych salonów, powinien zwrócić na to uwagę! Wysoka klasa użytkowania 33 świadczy o tym, że płytki dywanowe Desso są wyjątkowo odporne na zużycie! Wykorzystaj Desso Mila w restauracjach, szkołach, domach towarowych, sklepach, ale przede wszystkim w biurze lub nawet na prezentacjach targowych! Podłoga ta nie tylko doskonale znosi obciążenia, ale również tworzy przytulną, ale profesjonalną atmosferę, której inne rodzaje podłóg często nie są w stanie zaoferować! Miękka powierzchnia użytkowa zachęca do zatrzymania się i przyciąga ludzi z miejskiego zgiełku do środka Twojego sklepu lub pubu. Na targach będą Państwo elegancko wyróżniać się spośród innych wystawców, a w biurze zapewnią Państwo koleżeńską atmosferę pracy, w której jednak nigdy nie brakuje powagi!

Wysoka sprężystość została osiągnięta dzięki zastosowaniu przędzy poliamidowej. Uważa się, że jest ona szczególnie odporna i wiarygodnie odtwarza kolory, natomiast zanieczyszczenia nie są szczególnie widoczne. Mila jest dobrze przygotowana na wyzwań dnia codziennego, czego więcej można chcieć od codziennego towarzysza?

Zwykłe odcienie, klasyczne, ale nie nudne.

Jednak pomieszczenia reprezentacyjne lub wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej powinny mieć nie tylko solidną wykładzinę podłogową, ale również być estetyczne i atrakcyjne. Kolekcja Desso Mila koncentruje się zatem na prezentacji prostych kolorów, które dzięki eleganckiemu welurowemu mają szczególnie wyrafinowany wygląd. Z tego powodu również odcienie są utrzymane raczej w klasycznym stylu i dostępne w szlachetnych odcieniach szarości i brązu. Dla tych, którzy lubią nieco bardziej kolorowe, istnieje również możliwość dekorowania własnych pokoi w ciemnym lub jasnym odcieniu niebieskiego.

Płytki tekstylne wyglądają szczególnie efektownie, gdy są ułożone obok siebie na dużych powierzchniach. Możesz jednak również dowolnie łączyć różne kolory i układać je obok siebie. Wszystkie moduły mają wymiary 50 x 50 cm i dzięki temu doskonale się uzupełniają. Jeśli nie chcesz od razu tworzyć kreatywnych wzorów kolorystycznych, możesz w ten sposób wyznaczyć także proste ścieżki robocze.

Luźne układanie płytek dywanowych, bez użycia dodatkowych klejów

Zaszalej i daj się ponieść swojej kreatywności! I to nie tylko w teorii. Ponieważ płytki dywanowe nie są przyklejane, możesz wypróbować kombinacje kolorów, a jeśli Ci się nie spodobają, po prostu je zdejmij! Ale jak podłoga wytrzyma duży ruch pieszy bez klejenia? Odpowiedź leży w dużej wadze Desso Mila. W przeliczeniu na metr kwadratowy ma on łączną wagę około 4250 g i jest prawie niemożliwy do przesuwania po złożeniu. Oczywiście, są też inne zalety nie sklejania modułów! Na przykład błędy popełnione podczas instalacji można później szybko skorygować. Po uszkodzeniu pojedynczej płytki wykładziny, można ją bez problemu wymienić. Co więcej, możesz nawet przenieść całą podłogę i nie będziesz musiał zmagać się z usuwaniem starych podłóg i resztek kleju.

W ten sposób instalacja jest prosta i nieskomplikowana.

Wszystko czego potrzebujesz do profesjonalnej instalacji to para zdrowych rąk i ramion, ołówek do zaznaczania, taśma miernicza, nóż do wykładzin i trochę taśmy dwustronnej. Najpierw należy rozpakować płytki dywanowe w pomieszczeniu, w którym planujemy je zainstalować, aby mogły się zaaklimatyzować. Proces ten może trwać do 48 godzin, czyli wystarczająco dużo czasu, aby przygotować niezbędne podłoże. Uwolnij je od starych plam tłuszczu, resztek wykładziny podłogowej i kurzu oraz upewnij się, że jest suche i równe.

Gdy wszystko jest już przygotowane, zaleca się rozpoczęcie układania płytek na środku pomieszczenia, aby zapobiec niewłaściwemu ułożeniu płytek tekstylnych. Po ułożeniu pierwszego modułu, umieść drugi element bezpośrednio przy krawędziach pierwszego. Kontynuuj w ten sposób aż do wykończenia całego pomieszczenia. Aby ostatni rząd, który jest przy ścianie, pasował do rozmiaru, najprawdopodobniej będzie musiał zostać przycięty. W żadnym wypadku nie należy ciąć go od przodu, ponieważ może to spowodować uszkodzenie przestrzeni użytkowej. Choć nie jest to wymagane możesz przymocować ostatni rząd za pomocą taśmy dwustronnej. Po położeniu ostatniej płytki dywanowej można zacząć chodzić po nowej podłodze.

Doskonałe właściwości płytek dywanowych Desso w sektorze komercyjnym

Płytki dywanowe Desso są niezwykle uniwersalne i oferują znacznie więcej niż tylko ładną, wytrzymałą i łatwą w montażu wykładzinę podłogową. Na przykład, jedną z charakterystycznych cech wykładzin tekstylnych jest ich zdolność do wiązania kurzu domowego i drobnego pyłu, co pozwala na odfiltrowanie ich z powietrza, którym oddychamy. Nie tylko łagodzi to dyskomfort osób cierpiących na alergie, ale również poprawia ogólny klimat w pomieszczeniach i sprzyja koncentracji w pracy. Kurz, który gromadzi się na podłodze, można następnie wygodnie usunąć za pomocą odkurzacza. Jeśli masz do czynienia z dużą ilością kurzu, być może warto rozważyć instalację ogrzewania podłogowego. Zminimalizuje to wirowanie tego nieprzyjemnego towarzysza i tym samym przyczyni się do walki z dusznym powietrzem. Kolekcja współpracuje z ogrzewaniem podłogowym opartym na ciepłej wodzie użytkowej.

Są jednak inne cechy, których nie powinno zabraknąć, zwłaszcza w biurze. Dlatego Desso Mila posiada również antystatyczne wykończenie, dzięki czemu można w niej bezpiecznie umieścić sprzęt komputerowy. Dodatkowo, miękka powierzchnia użytkowa zapewnia poprawę dźwięku, który redukuje dźwięk uderzenia nawet o 27 dB. Z kolei wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 potwierdza, że wykładzina ta spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Bfl-s1 jest uważany za trudnopalny, a nawet w przypadku pożaru, wytwarza bardzo mało dymu.

Wybierając płytki dywanowe, zyskujesz również wiele korzyści logistycznych, które są przyjazne zarówno dla Twojego portfela, jak i dla Twoich nerwów. Na przykład już nigdy więcej nie będziesz musiał dźwigać metrów wykładziny po wąskich klatkach schodowych lub stromych schodach piwnicznych. Dzięki poręcznym rozmiarom płytki tekstylne można przenosić również na wyższe kondygnacje. Małe lub kręte pomieszczenia można również znacznie lepiej zaplanować, tak aby było mniej odpadów. Jeśli mimo dobrego planowania pozostanie kilka modułów, można je ułożyć w stos i przechowywać, nie zajmując zbyt wiele miejsca. W ten sposób zawsze masz gotowy zamiennik!

Desso Mila - zamów eleganckie płytki dywanowe już teraz w BRICOFLOR!

Postaw na wysokiej jakości płytki dywanowe najwyższej klasy. Zamów już teraz w BRICOFLOR i zapewnij sobie wymarzoną podłogę na doskonałych warunkach. Skorzystaj na przykład z naszej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasze produkty w najniższej cenie! Jeśli chciałbyś zobaczyć swój wybór dekoru osobiście, nasza bezpłatna usługa próbek jest właśnie dla Ciebie! Po prostu wybierz odpowiednią opcję na stronie produktu, a my wyślemy Ci próbkę bezpośrednio do domu! Dla większych ilości zamówień, możemy również przygotować dla Państwa indywidualną ofertę! W przypadku dalszych pytań możecie Państwo skontaktować się z nami telefonicznie pod naszą infolinią, online poprzez e-mail lub skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się, że będziemy mogli Państwu osobiście pomóc!

Plus icon czytaj więcej