Desso Neo - Płytki dywanowe o nowoczesnym, opływowym kształcie.

Czy potrzebujesz wykładziny podłogowej, która jest zarówno bardzo trwała, jak i dobrze wyglądająca? Odkryj t…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Płytki dywanowe Desso są idealne do następujących zastosowań

Aby wytrzymać jak najwięcej, firma Desso postawiła na powierzchnię użytkową, która jest wykonana w 100% z wysokiej jakości poliamidu. Ten materiał jest szczególnie odporny na zużycie i znany jest z tego, że nie brudzi się łatwo. Mocno odwzorowuje również kolory i dlatego jest idealnie przystosowany do użytku w miejscach publicznych! Ale gdzie dokładnie należy stosować płytki dywanowe? Desso Neo posiada wysoką klasę użytkowania 33, która została dopuszczona do użytku komercyjnego. Wykorzystaj więc płytki dywanowe Desso do dekoracji szkół, domów towarowych, hoteli, restauracji, biur, a nawet hal wystawowych i wyróżnij się na tle konkurencji.

Wykładziny tekstylne często urzekają atmosferą, którą tworzą - zarówno ciepłą i ujmującą, jak i profesjonalną i poważną. Jest to zaleta w wielu dziedzinach, np. w branży usługowej! Chcesz, aby ludzie mogli się zrelaksować i poczuć się w Twojej restauracji prawie jak we własnym salonie. Wchodząc do sklepu z miękkimi płytkami dywanowymi szybko oderwiesz się od zgiełku codzienności, a w biurach czy szkołach stworzysz sprzyjającą i koleżeńską atmosferę pracy.

Mocne kolory w połączeniu z dynamiczną celowością

Bo taki właśnie jest Desso Neo - nowoczesny design, który wykorzystuje stonowane kolory i zestawia je z kontrastującymi elementami. Nie są one jednak przesadnie kolorowe czy zagmatwane, lecz uporządkowane. W sumie, kolekcja jest dostępna w siedmiu różnych kombinacjach kolorystycznych, których podstawowe kolory wahają się od klasycznie neutralnych do kolorowych. W projekcie płytek dywanowych nie mogło więc zabraknąć antracytowej lub brązowej powierzchni, której po prostu nie może zabraknąć w żadnej kolekcji!  Jednakże, można również wybrać z ekscytujących odcieniach niebieskiego i czerwonego, z których niektóre są również dostępne w różnych odcieniach.

Chociaż współgranie kilku modułów tworzy imponujący obraz, płytki tekstylne o wymiarach 50 x 50 cm można również doskonale łączyć ze sobą. Dlaczego wybierać jeden kolor, skoro można mieć je wszystkie? Stwórz kreatywne sposoby pracy lub użyj różnych kolorów, aby urozmaicić swoje pokoje!

A oto jak płytki dywanowe będą się utrzymywać na podłodze, nawet bez użycia klejów

Piękno płytek dywanowych? Pozwalają one na wypróbowanie kombinacji kolorów, jakiej tylko chcesz, ponieważ nie wymagają dodatkowego kleju. Dzięki temu można łatwo cofnąć próbki kolorów, które nie przypadły nam do gustu. Chociaż płytki tekstylne nie są klejone, to jednak mocno trzymają się podłogi. Jest to możliwe tylko dzięki ich dużej masie całkowitej, która sprawia, że nie ślizgają się one po montażu. W sumie, jeden metr kwadratowy kolekcji waży 4150 g, co jest wynikiem zastosowania ciężkiej przędzy i wyjątkowo ciężkiego, powlekanego podkładu. Poszczególne moduły można nadal podnosić i wygodnie układać. Ma to wiele zalet, takich jak fakt, że w zasadzie nie można popełnić żadnych błędów podczas układania podłogi, ponieważ można je później łatwo skorygować. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał się przeprowadzić, nie potrzebujesz od razu nowej podłogi. Po prostu zabierz starą i nie zawracaj sobie głowy usuwaniem resztek starego kleju. Jeśli moduł jest uszkodzony lub szczególnie brudny, można go również po prostu wyjąć, wymienić lub wyczyścić.

Prosty i nieskomplikowany montaż: tak to będzie działać również u Ciebie.

Płytki dywanowe są bardzo łatwe w montażu i nie martw się: nie potrzebujesz też drogich narzędzi! Wystarczy wziąć taśmę mierniczą, nóż do cięcia, ołówek do wykonania niezbędnych oznaczeń i trochę dwustronnej taśmy klejącej. Ale najpierw trzeba wszystko przygotować. Na szczęście mają Państwo na to dużo czasu, ponieważ płytki tekstylne muszą się najpierw zaaklimatyzować. Można to zrobić, wyjmując je z opakowania i umieszczając w pomieszczeniu, w którym mają być ułożone. W międzyczasie należy przygotować równe, suche i czyste podłoże, aby Desso Neo mógł uzyskać najlepszą możliwą przyczepność. Uwolnij ją od pozostałości starych podłóg, plam tłuszczu lub nawet zwykłego kurzu. Po zaaklimatyzowaniu się płytek można przystąpić do ich układania!

Układanie płytek należy rozpocząć od środka pomieszczenia, ponieważ w ten sposób uniknie się nieprawidłowego ułożenia płytek tekstylnych. Wyznacz środek za pomocą taśmy mierniczej i połóż tam pierwszy moduł. Teraz ułóż krawędź drugiej płytki dywanowej bezpośrednio przy krawędzi pierwszej, wypełniając całe pomieszczenie! Mała wskazówka: Jeśli najpierw ułożysz rząd od pierwszego modułu do każdej z czterech ścian, stworzysz małą siatkę, która uprości twoje małe przedsięwzięcie. Teraz, gdy całe pomieszczenie jest zakryte, prawdopodobnie będziesz musiał tylko wyregulować rząd, który jest przy ścianie. Przy pomocy noża tnącego przytnij go z tyłu produktu, aż będzie idealnie pasował do Twojej ściany. Nigdy nie należy ciąć wykładzin tekstylnych od strony czołowej, ponieważ może to spowodować uszkodzenie warstwy użytkowej. Dobrym pomysłem jest również użycie taśmy dwustronnej do przytrzymania zewnętrznych płytek dywanowych w miejscu, aby stworzyć solidną ramę, jednkaże nie jesg to wymagane.

Te cechy płytek dywanowych Desso zachwycą każdego

Chociaż płytki dywanowe Desso są łatwe w montażu, estetyczne i oferują najwyższą trwałość, oferują również wiele innych cech, które sprawiają, że ten produkt jest tak wspaniały. Udowodniono na przykład, że tekstylne pokrycia podłogowe poprawiają klimat w pomieszczeniach. Są one w stanie związać kurz domowy i drobny pył w swoje włókna, zapobiegając w ten sposób ich unoszeniu się w pomieszczeniu. Jeśli jesteś alergikiem, może to znacznie złagodzić objawy. Ale nawet niezależnie od tego poprawia się klimat w pomieszczeniu, tworząc przyjemną atmosferę pracy. Aby mieć pewność, że wykładzina podłogowa zawsze będzie w stanie zbierać kurz, należy ją regularnie czyścić za pomocą odkurzacza. Jeśli kurz w domu jest stałym towarzyszem i powoduje trudności w oddychaniu, zastosowanie ogrzewania podłogowego może przynieść jeszcze większą ulgę. Ciepło unoszące się od dołu ma pozytywny wpływ na cyrkulację powietrza i w ten sposób dodatkowo ogranicza przemieszczanie się kurzu. Oczywiście płytki dywanowe z tej kolekcji mogą być bez problemu instalowane z systemem ogrzewania podłogowego na bazie ciepłej wody!

Osoby, które chcą wykorzystać płytki dywanowe Desso do swojego biura, muszą jednak zwrócić uwagę także na inne właściwości. Na przykład, Desso Neo posiada antystatyczne wykończenie, które zapobiega uszkodzeniu sprzętu komputerowego. Aby zapewnić bezpieczeństwo w miejscach publicznych, powierzchnia użytkowa została wyprodukowana w taki sposób, aby była trudnopalna i wytwarzała niewiele dymu nawet w przypadku pożaru, dlatego też produkt ten posiada wysoką klasę ogniową Bfl-s1. Z drugiej strony, zintegrowany system poprawy dźwięku, który redukuje dźwięk uderzenia nawet o 24 dB, zapewnia przyjemnie cichy hałas w tle.

Każdy, kto kiedykolwiek musiał przenosić metry blachy przez wąskie klatki schodowe, wie, że poręczne moduły oznaczają również niewiarygodną przewagę logistyczną. Mały format można wygodnie wziąć do ręki i w ten sposób przenosić na wyższe piętra. Jeśli chcesz wyposażyć małe lub skośne pomieszczenia, możesz je doskonale zaplanować za pomocą małych wymiarów i zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ nie musisz wyrzucać wielu ścinków. Jeśli w końcu zostanie Ci jakiś moduł, możesz go odłożyć na później i nie zajmuje on nawet dużo miejsca!

Desso Neo - nowoczesne płytki dywanowe już dostępne w BRICOFLOR!

Podejmij działania już dziś i zamów wygodnie Desso Neo w naszym sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi. twojego zaufania. Uzyskaj wysokiej jakości płytki dywanowe po naszych doskonałych cenach, a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu. Mogą Państwo również skorzystać z naszych licznych usług, takich jak bezpłatny serwis próbek, w ramach którego otrzymają Państwo próbki wybranych przez siebie dekorów. W ten sposób mogą Państwo osobiście przekonać się o wyglądzie i jakości dokonanego wyboru. Gdy już podejmiesz decyzję, możesz skorzystać z naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasze produkty w najlepszej cenie! W przypadku większych zamówień warto zadzwonić! Sprawdzimy Państwa pożądane zamówienie i zobaczymy, czy możemy przedstawić Państwu indywidualną ofertę. Możesz do nas zadzwonić na naszą infolinię, ale możesz również wysłać do nas e-mail lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się, że będziemy mogli służyć Państwu osobiście!

Plus icon czytaj więcej