Płytki dywanowe Heuga 725 - połączenie kreatywności i trwałości

Heuga 725 to niezwykle wytrzymała kolekcja biurowych płytek dywanowych, która przy zachowaniu najwyższej jakości jest w stani…
czytaj więcej

Trwały charakter tych płytek sprawia, że są one dodatkowo odpowiednie do stosowania z wszelkiego rodzaju sprzętem biurowym, takim jak krzesła biurowe, które nie spowodują uszkodzenia miękkiej welurowej powierzchni.

Wybieraj z szerokiej palety olśniewajacych kolorów - płytki dywanowe Heuga 725 

Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnych i subtelnych kolorów, czy też bardziej pociągają Cię żywe i odważne odcienie, w kolekcji Heuga 725 każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki szerokiej gamie 27 różnych odcieni. Wybierz spośród konwencjonalnych czarnych, beżowych i szarych płytek dywanowych, takich jak "Coal" czy "Real Black". Jeśli jednak chcesz stworzyć odważne zestawienie, bardziej żywe odcienie, takie jak zielone płytki dywanowe, zmieszane z błękitem w "Real Emerald", mogą być tym, czego szukasz. Można również łączyć różne kolory, tworząc projekty na zamówienie, dekorować korytarze odważnymi ścieżkami lub tworzyć subtelne podziały w biurze za pomocą różnych odcieni. Co więcej, piękno płytek dywanowych polega na tym, że można je układać w różnych kierunkach, na przykład standardowo monolitycznie lub w stylu ćwierćobrotu. Kolekcja płytek dywanowych Heuga 725 została stworzona po to, by inspirować i uwalniać kreatywność.

Wytrzymałe płytki dywanowe stworzone przez ekspertów 

Interface, spółka matka Heuga, nie przestaje zachwycać swoimi niezwykle odpornymi i niezawodnymi płytkami dywanowymi. Kolekcja ta składa się z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jej mocna nylonowa powierzchnia nie wykazuje zużycia nawet po intensywnym użytkowaniu. Dzięki trwałości koloru kolekcja Heuga 725 zachowuje swój pierwotny kolor również po wielu latach. Płytki dywanowe Heuga są trudnopalne i posiadają klasę ognioodporności Bfl-s1, która jest wymagana przy układaniu tego produktu w każdym obiekcie komercyjnym. Producentom wykładziny Heuga 725 udało się stworzyć produkt o komfortowej i miękkiej powierzchni welurowej, który jednocześnie jest niezwykle wytrzymały i odporny na zabrudzenia.

Produkty premium z łatwym montażem 

Modułowe płytki dywanowe są znacznie łatwiejsze w montażu niż zwykłe rolki wykładziny, a płytki dywanowe Heuga nie są tu wyjątkiem. Dzięki kwadratowemu formatowi 50x50 cm płytki wykładzinowe można łatwo transportować w kartonach i zajmują niewiele miejsca, co pozwala na ich wygodne przechowywanie. Luźny sposób układania sprawia, że do ułożenia płytek potrzeba mniej czasu i sprzętu.

Ponieważ płytki dywanowe z tej linii mają samoprzylepne podłoże, odpada konieczność stosowania dodatkowych klejów, więc z ułożeniem tej podłogi poradzą sobie nawet majsterkowicze! Kolekcja Heuga 725 posiada podkład Graphlar®, specjalnie zaprojektowany dla zapewnienia mocnego połączenia i niezawodnej przyczepności. Zapobiega to wypaczaniu i marszczeniu się płytek dywanowych. W celu zwiększenia stabilności, Heuga TacTiles są przydatne do łączenia płytek dywanowych obok siebie bez przyklejania ich do podłoża. Płytki TacTiles tworzą szczelną całość i są łatwe do usunięcia, nie pozostawiając żadnych śladów na płytkach.

Zrównoważony rozwój - cel nadrzędny dla firmy Heuga 

Heuga ma silne poczucie odpowiedzialności za ochronę środowiska, dlatego firma dokłada wszelkich starań, aby jej produkty były wytwarzane w sposób przyjazny dla środowiska. Kolekcja Heuga 725 jest doskonałym przykładem produktów przyjaznych dla środowiska. Przędza w 100% składa się z materiałów pochodzących z recyklingu, co minimalizuje zapotrzebowanie na surowce i w rezultacie zmniejsza wpływ na środowisko. Wszystko to w ramach programu "Mission Zero", który jest wyrazem dążenia firmy do osiągnięcia w pełni zrównoważonego rozwoju do 2020 roku. Zatem te płytki dywanowe do zastosowań komercyjnych to niezwykle wysokiej jakości, trwały i zrównoważony produkt, w który warto zainwestować.

Kup online płytki dywanowe w sklepie BRICOFLOR! 

Jeśli kolekcja Heuga 725 odpowiada Twoim codziennym potrzebom, złóż zamówienie u nas w BRICOFLOR i skorzystaj z naszego fachowego serwisu! Ponieważ współpracujemy bezpośrednio z producentami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze ceny. Jeśli przed podjęciem ostatecznej decyzji chcielibyście Państwo osobiście obejrzeć płytki dywanowe, skorzystajcie z naszego bezpłatnego serwisu próbek. Jeśli chciałbyś złożyć duże zamówienie na duży projekt, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, a być może będziesz mógł otrzymać indywidualną ofertę. Aby się z nami skontaktować, wystarczy wysłać do nas e-mail, zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy, a my z przyjemnością udzielimy Państwu pomocy!

Plus icon czytaj więcej