Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Brak produktów w tej kategorii.

Płytki dywanowe Heuga LazyLounge/2 – perfekcyjna kombinacja dla Twojego mieszkania

Przepiękne kolekcje Heuga LazyLounge/2 kombinowane między luksusowymy wyglądem i odpowiednim komfortem. Przyjemny Langflor nadaję podłodze szczególnej powierzchni na której znacznie odczuwalny jest komfort chodzenia. Tak nadają się płytki dywanowe Heuga doskonale do domu,- sypialni,- pracy. Wykładziny tej kolekcji nadają się praktycznie wszędzie. Atrakcyjna Shaggy powierzchnia dostępna w ośmiu wyjątkowych wzorach i kolorach przekazują nam przyjemne uczucie urywku. Włókna wykładziny sprawiają, że zabrudzenia jak i kurz nie osadzają się na płytce i stają sie prawie nie widoczne oraz można je bardzo szybko usunąć bez jakich kolwiek problemów.


Heuga LazyLounge/2 wykładziny w płytkach o strukturze Shaggy z alternatywną paletą kolorów

Wyjątkowo przyjemna powierzchnia wykładziny w płytkach odpowiada za komfort jak i wygląd. Delikatny Langflor dostępny jest w ośmiu nowoczesnych kolorach, które nadają pomieszczeniu spokojnego poczucia oraz odpowiedniego wyglądu. Samo leżące wykładziny w płytkach dostępne są w odcieniach takich jak delikatne jasne brązy Biscotti czy ciemny Antracytowe w wariancie Black Velvet jak i również w mocnych wersjach kolorystycznych. Szczególnie jasne samo układające się płytki dywanowe, które nadadzą twojemu pomieszczeniu lekkości znajdziesz w jasnych odcieniach beżowych Waterlily. Nocny niebieski od Heuga LazyLounge/2 "Evening Sky" działa szczególnie przekonująco oddając dzięki temu odczucie spokoju jak i ciemny brązowy od Dark Chocolate. Kiedy jednak chcesz otrzymać najprostsze akcenty wypróbuj pozostałe trzy kolory kolekcji. Sattes Fioletowy jest wyjątkowo luksusowy ( Rich Plum) a Oliwkowo zielony ( Green Olive ) odzwierciedlający świeżość oraz naturalność. Całkowicie szczególnie wygląda pomarańczowo czerwony od Heuga " Carrot Juice " z przykładowo jednym z klasycznych odcieni: Samo leżące płytki dywanowe umożliwiają kombinowanie między innymi kolorami. Czy wzór paskowy, czy szachownicy z podłogami Heuga Lazy Lounge 2 możesz sam zadecydować o wybranych wzorach.

Heuga LazyLounge/2: Samo leżące płytki dywanowe wysokiej jakości Heuga

LazyLounge/2 Heuga to podłoga dla każdego pomieszczenia – mówi o tym nie tylko komfortowa powierzchnia. Wysokiej jakości przędza ze 100% Poliamidów i jakościowego wykonania to Gwarancja długo trwałości i funkcjonalności. Samo układające się płytki dywanowe odpowiednie do biura jak i pokoju gdzie meble na kółkach nie stanowią jakich kolwiek problemów poprzez swoją klase lukusus 3. Jednocześnie podłoga Heuga LazyLounge/2 jest szczególnie wytrzymała oraz pozostanie długo jak nowa nie zmieniając swojego wyglądu. Bezpieczeństwo jest oczywiście zapewnione. Bardzo dobra odporność na palność ( Cfl-s1) jak i pewna wytrzymałość poprzez wysoką stabilność wymiarową i trwałe plecy Graphlex® mówią same za siebie. Miękka powierzchnia Heuga jest wyjątkowo dźwięko chłonna tak aby miejsce pracy było zupełnie wyciszone. Możliwe jest również bezproblemowe zastosowanie na ogrzewaniu podłogowym.

Płytki dywanowe Heuga Lazy Lounge/2: praktyczne i lekkie

Samo leżące wykładziny w płytkach są ekstremalnie lekkie i dzięki temu instalowanie gdziekolwiek odbywa się dziecinnie prosto nadając nowy wygląd w pomieszczeniu. Praktyczny format to wielka zaleta w porównianiu do zwykłych w rolkach te są szczególnie łatwe w transportowaniu. Również montaż płytek dywanowych dzięki ich formatowi jest dziecinnie prosty: elastyczne bez zastosowań jakich kolwiek kleji tylko poprzez swoją ciężkość utrzymują się bez problemowo na powierzchni. Stabilne plecy Graphlex® oraz anty poślizgowość. Raz zainstalowane pozostaną już na swoim miejscu w swojej formie. Płytki dywanowe mogą być również bezproblemow demontowane, wymieniane jak i wtórnie wykorzystywane.