Puzzle Pieces 2 to nie tylko zabawa! Poznaj wysokiej jakości płytki dywanowe firmy Heuga.

Heuga wraz ze swoją kolekcją Puzzle Pieces/2 oferuje modularne, ekologiczne czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Pale z ciętej pętli wykonane są z bardzo miękkiej i grubej przędzy, dzięki czemu Heuga Puzzle Pieces/2 jest wyjątkowo wygodnym materiałem podłogowym. Specjalna struktura i najwyższej jakości przędza tworzą nowoczesny styl w każdym pomieszczeniu. Harmonijny zakres kolorów składa się z 21 tonów w naturalnych i jasnych odcieniach, ale to nie wszystko! W tej kolekcji znajdziesz również jasne i ciemne, neutralne i kolorowe, ciepłe i zimne odcienie. Odcienie beżu i brązu przypominające piaszczyste plaże czy kolory włoskiej kawy, a także różne odcienie żółtego, pomarańczowego i niebieskiego. Połączenie czerwieni i fioletu uzupełnia tę różnorodną kolekcję. Możesz śmało łączyć kolory z kolekcji, tak abyś mógł sobie stworzyć osobisty i wymarzony pokój z paskami, kratkami lub swoimi własnymi, niepowtarzalnymi wzorami. Ale wybór płytek nie jest ograniczony tylko do kolekcji Puzzle Piece/2. Możesz je również łączyć z innymi kolekcjami oferowanymi przez Heuga. Znajdź inspirację sporód ogromnej palety kolorów, a będziesz pewien, że znajdziesz taką płytkę dywanową Heuga, która idealnie pasuje do Twojego wnętrza.

Wzory, kolory i wysoka jakość. Czego chcieć więcej!

Nazwa kolekcji Puzzle Pieces 2 nie jest przypadkowa. Cały sekret tkiw w tym, iż można ze sobą łączyć kolorystycznie płytki dywanowe w każdy, nawet najbardziej szalony sposób, jaki tylko podpowiada Ci wyobraźnia! Dopasuj kolory komplementarnie, kontrastowe lub użyj wyraźniejszego koloru w miejscu, na które chcesz zwrócić szczególną uwagę. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej kreatywności! Nie ma też powodu, abyś nie mógł połączyć tej kolekcji z inną, jeśli któraś z nich zwróci Twoją uwagę. Zapoznaj się z 21 propozycjami kolorystycznymi płytek dywanowych firmy Heuga, które świetnie sprawdzą się w dużym pokoju, korytarzu i sypialni. Wybierz swój ulubiony kolor spośród 24738 White Orchid, 24745 Green Olive, 24757 China Blue czy 24754 Forest Fruits. A może masz ochotę na biszkopty (24741 Biscotti)? To dopiero początek szerokiej gamy! Prawda, że brzmi subtelnie i zachęcająco? Gładka płytka dywanowa doskonale sprawdzi się w Twoich pomieszczeniach. Zdecyduj się na ulubiony odcień i wypełnij nim swoje wnętrze aż po brzegi. Kreatywne układy deseni sprawią, że podłoga naprawdę ożyje i nabierze osobistego charakteru. Z Heuga możliwości prawie nie mają granic - wybór określony jest przez Twoją kreatywność i styl

Heuga Puzzle Pieces/2 i kilka praktycznych informacji o kolekcji płytek dywanowych

Płytki dywanowe kolekcji Puzzle Pieces/2 dostępne są w wymiarach 50 x 50 cm. Zawartość polipropylenu wynosi 100%. Waga całkowita to 4515 g/m² ± 5%, grubość 7.1 mm ± 0.3 mm, natomiast grubość włókna to 870 g/m². Płytki dywanowe Heuga są testowane w laboratoriach TNO / GuT, aby ich skład był zawsze zgodny z wymogami najwyższej jakości. Zaufanie producenta do swoich produktów jest tak duże, że poza zasadniczą 6 miesięczną gwarancją, firma oferuje Ci także 7-letnią gwarancję na zużycie, trwałość kolorów i deformację oraz ewentualne kurczenie się płytek dywanowych. Pamiętaj! Dla zachowania gwarancji konieczne jest dbanie o wykładzinę w sposób opisany przez producenta w dniu dostarczenia płytek do Twojego domu. Klasa użyteczności Puzzle Pieces/2 wynosi 22co oznacza, że kolekcja ta może być z powodzeniem zastosowana w domu o przeciętnej częstotliwości użytkowania. Niektóre płytki dywanowe firmy Heuga mają właściwości antybakteryjne, co oznacza, że użycie wykładzin nie wpływa negatywnie na osoby, które muszą ,,walczyć" z alergią na kurz. Co ważne, takie osoby powinny się zapoznać z badanami przeprowadzonymi przez niemiecką Fundację Astmy i Alergii (wykazujące, że poziom drobnych cząsteczek pyłu jest aż dwukrotnie większy na podłogach bez wykładzin. Dlatego warto zainwestować w kolekcje płytek dywanowych Heuga Puzzle Pieces/2.

Heuga to łatwość montażu i pielęgnacji

Dzięki specjalnej powłoce, płytki są łatwe do czyszczenia, co znacznie ułatwi Ci ich pielęgnację w przyszłości. Producent zaleca monolityczny typ montażu, oznaczający ułożenie przykładowo 9 płytek dywanowych o strukturze runa pętelkowego (zawierające około 39 oczek/ściegów na 10 cm) zgodnie z jedną linią włókien. Podłoże wykładziny w płytkach to Graphlar®, dzięki której płytki pozostają nienaruszone w miejscu ich położenia. Puzzle Pieces 2 nadają się do wykorzystania z ogrzewaniem podłogowym, o ile jego temperatura nie przekracza 28 stopni. Trzecia klasa luksusowości wykładzin zapewni Ci ponadprzeciętny komfort użytkowania. Instalacja płytek jest prosta i lkażdy jestw stanie ją przeprowadzić. Kompletna instrukcja instalacji jest zawsze dołączona do kolekcji, a do jej wykonania potrzebujesz tylko kilku prostych narzędzi. Jeśli nie chcesz samodzielnie instalować płytek, żaden problem! Poproś o polecenie profesjonalnego instalatora.  

Poznaj kolekcję Puzzle Pieces 2 i wybierz swój wymarzony deseń online w sklepie BRICOFLOR

Heuga to firma eko-odpowiedzialna, otwarta na potrzeby klientów i nieustannie dbająca o wprowadzanie coraz lepszych rozwiązań dla swojej produkcji. Na Twoją szczególną uwagę zasługuje licząca sobie 21 kreatywnych wzorów kolekcja Puzzle Pieces 2. Płytki dywanowe tej firmy są praktyczne i bardzo wysokiej jakości.  Spodobał Ci się któryś ze wzorów nie nie jesteś pewnien czy pasuje do Twojego wnętrza? Zamów darmową próbkę. W ten sposób przekonasz się czy tego właśnie potrzebujesz dla swojego mieszkania lub biura. Masz pytania – napisz do nas! Pomożemy Ci wybrać najlepszy produkt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. W BRICOFLOR zależy nam na Twoim zaufaniu i zadowoleniu. Nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów w całej Europie.  Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę cenową. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej