Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Heuga Superflor - Uniwersalne płytki dywanowe do powierzchni komercyjnych 

Heuga Superflor to odważna i żywa linia płytek dywanowych, wykonanych w najwyższym standardzie, aby zapewnić satysfakcję swoim klientom. Dzięki klasie ścieralności 33, te kwadraty wykładzinowe zostały zaprojektowane tak, aby sprostać największym wymaganiom w obiektach komercyjnych. Zapoznaj się z ofertą już teraz!

Dowiedz się więcej

Heuga Superflor

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Konstrukcja runa tej kolekcji jest szczególnie atrakcyjna dzięki jasnej gamie kolorów, które harmonijnie ze sobą współgrają - dając Ci swobodę twórczego podejścia do projektowania podłogi! Dzięki wyjątkowej sprężystości, połączonej z komfortem, te płytki dywanowe mogą odmienić Twoją przestrzeń. Wybierając produkt Heuga, wybierasz produkt przyjazny dla środowiska, ponieważ ta marka płytek dywanowych pracuje nad tym, aby do 2020 roku stać się całkowicie ekologiczną marką z inicjatywą nazwaną "Mission Zero".

Płytki dywanowe Heuga Superflor - wyjatkowa kolekcja

Unikalne połączenie wytrzymałych materiałów i doskonałej jakości wykonania daje w efekcie bardzo wartościowy materiał, który nie zawiedzie swoich konsumentów. Mieszanka nylonu i poliestru sprawia, że płytki są niewiarygodnie wytrzymałe i odporne na zużycie, które mogą być instalowane również w pomieszczeniach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu. Nawet wilgoć w wilgotnych pomieszczeniach i ciepło z systemów ogrzewania podłogowego nie zaszkodzą tym płytkom dywanowym. Dzięki wyjątkowej sprężystości można je stosować również w pomieszczeniach gdzie użytkowane są krzesła obrotowe bez ryzyka uszkodzenia powierzchni, co sprawia, że Superflor to idealne płytki dywanowe do biur. Właściwości antystatyczne i trudnopalne dopełniają wyjątkowych zalet tej kolekcji.

Wybór spośród 18 dynamicznych kolorów - płytki dywanowe Heuga Superflor 

Kolekcja Superflor ma w sobie szczególny, jasny urok. Dzięki włochatej powierzchni uzyskuje się efekt przeplatających się kolorów. Wzajemna gra kolorów w każdej płytce tworzy piękny i niepowtarzalny wygląd każdej powierzchni. Kolorystyka tej kolekcji oddaje zarówno naturalną, jak i jasną paletę barw. Dla uzyskania nowoczesnej atmosfery oferowane są różne odcienie szarości. Z drugiej strony, dostępne są również odważne czerwienie, fiolety i żywe zielone płytki dywanowe. Dzięki kolorowemu urokowi tej kolekcji, stanowią one doskonały wybór do pokoju dziecięcego. Ta zabawna kolekcja została zaprojektowana tak, aby wzbogacić i zainspirować każdą przestrzeń. Dodatkowo, dzięki możliwości luźnego układania, płytki dywanowe można łączyć ze sobą, tworząc wzory w paski i szachownice, a także dowolnie je przestawiać! Twoja kreatywność nie ma tutaj granic.

Luźno układane płytki dywanowe zapewniają szybki i bezproblemowy montaż 

Płytki dywanowe Heuga oferują wiele udogodnień w porównaniu z tradycyjnymi rolkami wykładziny. Przede wszystkim format 50 x 50 cm sprawia, że płytki wykładzinowe są szczególnie łatwe w transporcie i obsłudze podczas przenoszenia i układania. Układanie płytek dywanowych Superflor jest bardzo szybkim procesem, ponieważ są one luźno ułożone; po zamocowaniu kluczowych płytek dywanowych, samoprzylepny podkład sprawia, że instalacja jest szybka i prosta! Płytki pozostaną na swoim miejscu dzięki specjalnemu podkładowi Graphlar® , który zapewnia stabilną i niezawodną instalację. Ponieważ płytki nie są łączone z podłożem za pomocą kleju, można zmieniać ich ułożenie i wymieniać poszczególne płytki bez ryzyka uszkodzenia podłoża.

Zamów płytki dywanowe Heuga w BRICOFLOR! 

Heuga to pionierzy w opracowywaniu sposobów ochrony środowiska poprzez aktywne stosowanie energooszczędnych praktyk w procesie produkcji płytek dywanowych. Wszystkie zakłady produkcyjne w Europie są w 100% zasilane zieloną energią, a firma opracowała korzystną technologię, która pozwoliła zmniejszyć ilość odpadów produkcyjnych o 80%. Tak więc nie tylko oferują one wysoce odporne płytki dywanowe, ale także produkty stworzone w oparciu o przyjazne dla środowiska praktyki korporacyjne. Czego więcej można wymagać? Zamów u nas kolekcję Heuga Superflor i skorzystaj z naszej przyjaznej i fachowej obsługi! Skorzystaj z naszej usługi bezpłatnych próbek lub skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, a my z przyjemnością pomożemy Ci spełnić Twoje wymagania!