szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Z ponad 150-letnim doświadczeniem firma Milliken jest ucieleśnieniem i synonimem rozwoju praktycznych i niezwykle trwałych wykładzin podłogowych do zastosowań komercyjnych. Producenci kładą szczególny nacisk na wysoką funkcjonalność i zrównoważony rozwój, szczególnie w przypadku płytek dywanowych. Te dwie cechy mają kluczowe zastosowanie i są swego rodzaju wyznacznikiem w innowacyjnej kolekcji  od Milliken Eco Professional, która jest dostępna wyłącznie dla Ciebie w BRICOFLOR!

Z ponad 150-letnim doświadczeniem firma Milliken<…

czytaj więcej
44,92 zł za płytkę
odpowiada 179,68 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Milliken Eco Professional "3333"
44,92 zł za płytkę
odpowiada 179,68 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Milliken Eco Professional "3347"
44,92 zł za płytkę
odpowiada 179,68 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Milliken Eco Professional "3323"
44,92 zł za płytkę
odpowiada 179,68 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Milliken Eco Professional "3328"
44,92 zł za płytkę
odpowiada 179,68 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Milliken Eco Professional "3343"
44,92 zł za płytkę
odpowiada 179,68 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki tekstylne od Milliken dla klasycznej elegancji w Twoim domu

Eco Professional zawdzięcza swoją nazwę nie tylko pod względem przyjazności dla środowiska naturalnego. Ta kolekcja pomoże Ci również nadać profesjonalny wygląd w Twojej firmie lub nadać niesamowity charakter Twojemu domowemu zaciszu. Płytki dywanowe zachwycają klasycznym wzornictwem, które zostały utrzymane głównie w odcieniu antracytu. Dostępne są w sześciu różnych wzorach, które starannie zostały uzupełnione różnymi subtelnymi akcentami kolorystycznymi. W rezultacie otrzymujemy stonowany, ale niesamowicie stylowy wygląd, który można dowolnie łączyć z dowolnym wyposażeniem wnętrza. Dzięki temu modułowa wykładzina podłogowa o formacie 50 cm x 50 cm idealnie wpasuje się w przeznaczone dla niej otoczenie. Jej powierzchnia składa się z tuftowanej, płaskiej tkaniny utworzonej poprzez pętelkowanie. Dzięki cienkiej warstwie nylonu jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale również łatwa w czyszczeniu. Wszystkie te zalety sprawiają, że kolekcja jest wiarygodnym i doskonałym rozwiązaniem dla Twojego biznesu. 

Pozytywny ślad ekologiczny dzięki zrównoważonej produkcji 

Płytki dywanowe Milliken produkowane są wyłącznie z wykorzystaniem alternatywnych źródeł energii, dlatego też proces ich produkcji może poszczycić się wzorcową oceną efektywności energetycznej A+. Podkład tapicerski wykonany jest w 90% z materiałów pochodzących z recyklingu, co oznacza, że całkowita waga produktu zawiera 11% materiałów wykorzystanych dzięki recyklingu. Dzięki swoim przykładnym właściwościom ekologicznym kolekcja ta uzyskała różne certyfikaty, takie jak CRI Green Label Plus dla jakości powietrza w pomieszczeniach lub certyfikat GuT, czyli przyjaznych względem środowiska materiałów i niskoemisyjnych pokryć tekstylnych.

Wyjatkowa wydajność i trwałość - Eco Professional 

Dzięki klasie użytkowania 23 lub 33 kolekcja wytrzymuje nawet intensywny ruch - typowy dla pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, co daje szerokie możliwości zastosowania: Niezależnie od tego czy mowa o sklepach, hotelach, biurach czy o domowym zaciszu - wykładzina ma charakter wysoce uniwersalny. W tym samym czasie, można w pełni polegać na pierwszej klasie jakości produktów: Gwarancja producenta na 12 lat upewnia tylko w przekonaniu, że będziesz cieszyć się swoją nową podłogą przez długi czas. Płytki dywanowe Milliken swoją długowieczność zawdzięczają przede wszystkim stabilności wymiarowej oraz odporności na działanie światła. Charakteryzują się również mocno ściętymi krawędziami, które zapobiegają strzępieniu się brzegów. Wykładzina ta jest atrakcyjną propozycją dla biur otwartych nie tylko ze względu na możliwość zastosowania jej na kółkach krzeseł, ale również dlatego, że dzięki dożywotnim właściwościom antystatycznym chroni też sprzęt IT przed skokami napięcia elektrycznego. Szczególnie w sektorze budowlanym interesujące jest również działanie podłogi polegające na poprawieniu dźwięku uderzeniowego (30 dB) i jego pochłanianiu (0,3 klasy D), dzięki czemu można w przyjemny i efektywny sposób zminimalizować przeszkadzający hałas w zasięgu otoczenia. Płytki dywanowe zapewniają całkowite bezpieczeństwo zarówno jeśli chodzi o użytkowanie w zakresie prywatnym, jak i komercyjnym. Klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 gwarantują niską palność i niewielkie wydzielanie dymu w przypadku wystąpienia pożaru. Posiadają również antypoślizgową powierzchnię. Zarówno Ty, jak i Twoi klienci możecie polegać na praktyczności i wydajności Eco Professional!

Szybka i przyjazna dla środowiska instalacja z Tractionback Firmy Milliken 

Na życzenie klienta wykładzina może być wyposażona w opatentowaną przez firmę Milliken technologię TractionBack. TractionBack to specjalna powłoka na spodniej stronie płytek, która wytwarza wysoki poziom tarcia i w ten sposób gwarantuje, że nowa podłoga pozostaje na swoim miejscu. Umożliwia to całkowitą rezygnację z klejów do mocowania, znaczną oszczędność przy kosztach materiałów oraz jeszcze lepszą jakość powietrza dzięki rezygnacji z kleju i jego parowaniu. Nawet w przypadku rezygnacji z ystemu TractionBack nie trzeba poświęcać dużej ilości czasu i pieniędzy na montaż, ponieważ płytki zazębiają się ze sobą w łatwy sposób. Aby osiągnąć najlepszą przyczepność, należy przymocować je w kluczowych miejscach za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Jeśli płytki dywanowe są zużyte lub mają ukryte wady, można je natychmiast wymienić na nowe. Podłoga może być również połączona z wodnym ogrzewaniem podłogowym, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał martwić się o komfort Twoich stóp!

Wysokiej jakości płytki dywanowe firmy Milliken Eco Professional dostępne teraz w BRICOFLOR! 

Dzięki Milliken Eco Professional nie musisz już inwestować czasu i pieniędzy w czasochłonną obróbkę podłogi przygotowując ją do instalacji, a nawet przyczynisz się do ochrony naszego środowiska! Możesz zatem skorzystać z szerokiego wachlarza zalet, składając zamówienie w naszym sklepie internetowym. Aby Twoje zakupy w naszym sklepie internetowym stały się przyjemne i nieskomplikowane, BRICOFLOR oferuje doskonałe warunki i przyjazną obsługę.  W ramach oferowanej przez nas gwarancji najlepszej ceny, możesz mieć pewność, że zakupiony przez Ciebie produkt trafi do Ciebie w najlepszej cenie! Jeśli chcesz upewnić się czy Twój ulubiony produkt spełni Twoje oczekiwania jeszcze przed złożeniem zamówienia, po prostu skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi i zamów dowolną próbkę do swojego domu lub innego miejsca, aby podjąć ostateczną decyzję. Jeśli planujesz większy projekt renowacji Twoich wnętrz, mamy dla Państwa również opcję indywidualnie przygotowanej oferty. Zapytaj o nią naszego konsultanta. Nie spiesz się podczas zakupów i skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prośby lub sugestie. Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością pomoże przy projektowaniu wyglądu ścian. Wystarczy wysłać do nas e-mail, zadzwonić w godzinach pracy lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Chętnie doradzimy Ci w wyborze najlepszej podłogi i nie możemy się doczekać kontaktu z Twojej strony! Czekamy na Twoją wiadomość! 

 

Plus icon czytaj więcej