Close icon

Płytki dywanowe Oferty Specjalne w bezkonkurencyjnej cenie!

Płytki dywanowe od dawna sprawdzają się na rynku ze względu na wiele zalet i uproszczoną obsługę w porównaniu z konwencjonaln…
czytaj więcej
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-33%
origin-claim
-33%
origin-claim
-33%
origin-claim
-33%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-59%
origin-claim
-33%
origin-claim
-33%
origin-claim
-28%
origin-claim
1 - 20 z 85 Produkty

Tanie płytki dywanowe specjalne oferty w atrakcyjnych kolorach i wzorach

Niedrogie i dobre – płytki dywanowe, które można znaleźć w sprzedaży w naszym sklepie internetowym, oferują świetny wygląd w niskiej cenie. Płytki dywanowe dostępne są w wielu różnych kolekcjach o szerokiej gamie struktur powierzchni i kolorów. Nawet obniżona cena nie może tego zmienić. Niezależnie od tego, czy chodzi o kolory klasyczne czy nowoczesne, ciepłe czy chłodne, masz gwarancję, że znajdziesz w naszej ofercie to, czego szukasz. Ekscytujące cętkowanie lub proste paski nadają podłodze tego czegoś, ale układanie we wzór szachownicy może również poluzować wygląd jednobarwnych wykładzin podłogowych.

Płytki wykładzinowe specjalne oferty pozostałe w magazycie BRICOFLOR – jakość w super niskich cenach

Tanie płytki dywanowe w niczym nie ustępują jakościowo naszym regularnym kolekcjom. Wysokiej jakości materiały i doskonałe wykonanie dostępne są tutaj w obniżonej cenie. Wyjątkowe pozycje to wygasające kolekcje lub pozostałości od znanych producentów, którzy gwarantują jakość. Możesz znaleźć płytki dywanowe w wielu różnych wzorach. Drobne i grube pętelki są zwykle bardzo wytrzymałe i zapobiegają wnikaniu cząstek brudu we włókna, co czyni je bardzo łatwymi w pielęgnacji. Z drugiej strony cięte pętle tworzą szczególnie miękki welur, który szczególnie dobrze nadaje się do salonów i sypialni, w których komfort jest najwyższym priorytetem. Płytki dywanowe często nadają się nawet do krzeseł na kółkach i ogrzewania podłogowego, dzięki czemu można ich używać jeszcze bardziej elastycznie. Płytki dywanowe są niedrogie nie tylko dla sektora prywatnego, ale także komercyjnego w sektorze obiektowym. Nie przegap ofert specjalnych o przekonującej jakości i wyglądzie! Zmniejszone pozostałe zapasy w różnych kolorach i wzorach, dzięki którym nie musisz iść na kompromis w kwestii jakości.

Tanio kupiony i szybko zamontowany: płytki dywanowe od BRICOFLOR!

Nasze pozostałe produkty są nie tylko tańsze, ale również znacznie łatwiejsze w obsłudze. Płytki dywanowe we wszystkich kolekcjach mają jedną wspólną cechę: w porównaniu z tradycyjnymi wykładzinami na nieporęcznych rolkach są zauważalnie łatwiejsze w transporcie dzięki poręcznym wymiarom, klatki schodowe nie są już przeszkodą i bez problemu mieszczą się również w samochodzie. Zwykle są to również płytki dywanowe do samodzielnego układania, które są tanie i szybkie w układaniu. Można tutaj bezpiecznie zrezygnować ze stosowania szkodliwych, płynnych klejów, ponieważ samoukładające się płytki dywanowe mają wystarczającą wagę i są wyposażone w wyjątkowo stabilną konstrukcję nośną, dzięki czemu można je łatwo układać luzem i zachować stabilność kształtu i wymiarów. Dzięki temu możliwe jest stworzenie na płytkach dywanowych wrażenia tkania w rulonie, nawet w dużych pomieszczeniach. Możliwe są jednak również inne rodzaje transferu.

Szczególnie ciekawe jest układanie we wzór szachownicy, co jest możliwe w wielu kolekcjach, a łączenie różnych kolorów i faktur otwiera również nowe możliwości twórcze. Dzięki naszym specjalnym produktom możesz mieć tę nieskomplikowaną wykładzinę podłogową w bezkonkurencyjnie niskich cenach - prawdziwe okazje i oferty specjalne bez konieczności rezygnacji z jakości marki!

Tanie to nie to samo co tanie – płytki wykonane odpowiedzialnie w wysokiej jakości

Oferta specjalna czy nie - ani jakość, ani środowisko nie powinny na tym ucierpieć. Płytki dywanowe są produktem szczególnie przyjaznym dla środowiska w porównaniu z tradycyjnymi wykładzinami. Brak płynnych klejów zapewnia mniejsze zużycie chemikaliów, a niewielka ilość odpadów dzięki praktycznym wymiarom zmniejsza ilość generowanych odpadów. Zrównoważone działanie jest również szczególnie ważne dla wielu producentów, gdzie zwraca się coraz większą uwagę na neutralne emisje, wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu oraz produkcję przyjazną dla środowiska. Nasze oferty specjalne również na tym korzystają, ponieważ są to znane produkty wysokiej jakości, które są szczególnie tanie jako końcówka kolekcji.

Płytki dywanowe oferty specjalne w BRICOFLOR! 

Wysoka jakość za wyjątkowo niską cenę - to właśnie znajdziesz w naszym sklepie internetowym, oferującym obniżone ceny płytek dywanowych. Pozostałe zapasy i inne oferty specjalne w niewiarygodnie korzystnej cenie już teraz na BRICOFLOR - chwytaj, póki starczy zapasów!

Plus icon czytaj więcej