Samoprzylepne płytki dywanowe z filcu igłowanego - alternatywa dla wykładziny dywanowej

Wykładziny dywanowe są niewygodne w transporcie i w ułożeniu, dlatego rozwiązanie tego problemu znajdziemy stosując samoprzyl…
czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Samoprzylepne płytki dywanowe w siedmiu kolorach

Samoprzylepne płytki dywanowe zyskują wyjątkowy wygląd dzięki szczególnej strukturze filcu igłowanego. Z mieszanki przędz o rożnych odcieniach tego samego koloru powstaje współgrająca powierzchnia tworząca atrakcyjny melanż. Dzięki temu otrzymujemy wyjatkowy obraz podłogi i drobne zabrudzenia są o wiele mniej widoczne. Ponadto płytki z powierzchnią filcu igłowanego są bardzo łatwe w pielęgnacji.  Atrakcyjna paleta barw jest klasyczną kombinacją zdecydowanych  odcieni z mocniejszymi wariantami. W ten sposób płytki dywanowe tej kolekcji są dostępne w kolorach szarym i antracytowym, a także w ciepłych brązach i mieszankom beży. Również dla zwolenników intensywnych kolorów paleta barw ma coś do zaoferowania: uspakająca zieleń leśna i elegancki błękit morza obok ognistej czerwieni tworzą wyraziste akcenty. Samoprzylepne płytki dywanowe z filcu igłowanego można w dodatku kombinować między sobą. W ten sposób możecie Państwo połączyć klasyczny odcień z dowolnym kolorem, nadając kolorowe akcenty lub stworzyć eleganckie wzory, które przyznają Państwa podłodze osobistą nutę i dodadzą nawet pomieszczeniom takich jak poddasze atrakcyjny wygląd. 

Samoprzylepne płytki dywanowe z filcu igłowanego – ładne podłogi nawet w rzadziej używanym obszarze

Pomieszczenia, które są rzadko użwane, tak jak piwnice lub poddasza, często wyglądają nudno i ponuro. Lecz to nie musi tak pozostać, stosując samoprzylepne płytki dywanowe, które nadają się idealnie do wymienonych pomieszczeń i są w wyjątkowo korzystnej w cenie. Wysokowartościowa powierzchnia filcu igłowanego powstaje w 100% z czystego polipropylenu. Nadaje ona nawet najbardziej nudnym wnętrzom wyjątkowy wygląd. Właściwości wygłuszające stanowią jedną z ważnych zalet samoprzylepnych płytek dywanowych, dzięki którym poziom hałasu zostanie zredukowany i spokojna atmosfera wypełni dom.

Dziecinne proste układanie samoprzylepnych płytek dywanowych

Jeżeli chcecie Państwo bez dużego wysiłku wygodnie przetransportować pokrycie podłogi do ciężko dostępnego pomieszczenia w swoim domu i nie macie ochoty borykać się z dźwiganiem często ciężkiej i niewygodnej rolki dywanowej przez stosunkowo ciasne korytarze czy klatki schodowe, najlepszym rozwiązaniem są dla Państwa samoprzylepne płytki dywanowe. W cenie nie do odrzucenia otrzymacie Państwo samoprzylepne płytki dywanowe z filcu igłowanego w poręcznym formacie 40 x 40 cm, które dadzą się niezwykle łatwo przetransportować w miejsce przeznaczenia. Do ułożenia sampoprzylepnych płytek dywanowych jak sama nazwa wskazuje nie potrzeba użyć żadnych dodatkowych klejów. Wystarczy  jedynie ściągać folie ochronną z warstwy spodniej, przyłożyć we właściwe miejsce – i już! W ten sposób powstanie błyskawicznie szybko nowy i atrakcyjny wystrój.

Samoprzylepne płytki dywanowe w BRICOFLOR!

Wyjątkowo korzystne płytki dywanowe z filcu igłowanego znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetownym! Otrzymacie je w krótkim czasie i w wyjątkowo korzystnej cenie.

✓Samoprzlepne płytki dywanowe Feincord w najlepszej cenie  ✓Bezpłatna próbka  ✓Indywidualna oferta

Plus icon czytaj więcej