Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Nadelfilz-samoprzylepne płytki dywanowe

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Nadelfilz samoprzylepne płytki dywanowe z filcu igłowanego - alternatywa dla wykładziny dywanowej

Wykładziny dywanowe są niewygodne w transporcie i w ułożeniu, dlatego rozwiązanie tego problemu znajdziemy stosując samoprzylepne płytki dywanowe o powierzchni filcu igłowanego. Samoprzylepne płytki dywanowe można ułożyć w prosty i szybki sposób, bez użycia dodatkowych substancji klejących. Dzięki samoprzylepnemu podłożu, pozostaną one we właściwym miejscu. Drobno nakrapiana powierzchnia filcu igłowanego tworzy wyjątkowy obraz. Cienkie, bezkierunkowo ułożone włosie w rożnych kolorach nici  tworzy atrakcyjny melanż, który dodaje głębi kolorom i sprawia, że na powierzchni płytek zabrudzenia są mniej widoczne. Samoprzylepne płytki dywanowe doskonale nadają się do pomieszczeń rzadziej używanych takich jak piwnica lub poddasze, przy zachowaniu właściwej relacji pomiędzy ceną i jakością produktu. Siedem rożnych kolorów umożliwia idealne dopasowanie podłogi do rożnych koncepcji wystroju wnętrz. To doskonałe rozwiązanie znajdziesz w naszym sklepie internetowym Bricoflor.pl!

Nadelfilz – samoprzylepne płytki dywanowe w siedmiu kolorach

Samoprzylepne płytki dywanowe zyskują wyjątkowy wygląd dzięki szczególnej strukturze filcu igłowanego. Z mieszanki przędz o rożnych odcieniach tego samego koloru powstaje współgrająca powierzchnia tworząca atrakcyjny melanż dla samoprzylepnych płytek dywanowych. Dzięki temu otrzymujemy wyjatkowy obraz podłogi i drobne zabrudzenia są o wiele mniej widoczne. Ponadto płytki z powierzchnią filcu igłowanego są bardzo łatwe w pielęgnacji.  Atrakcyjna paleta barw jest klasyczną kombinacją zdecydowanych  odcieni z mocniejszymi wariantami. W ten sposób płytki dywanowe tej kolekcji są dostępne w kolorach szarym i antracytowym, a także w ciepłych brązach i mieszankom beży. Również dla zwolenników intensywnych kolorów paleta barw ma coś do zaoferowania: uspakająca zieleń leśna i elegancki błękit morza obok ognistej czerwieni tworzą wyraziste akcenty. Samoprzylepne płytki dywanowe z filcu igłowanego można w dodatku kombinować między sobą. W ten sposób możecie Państwo połączyć klasyczny odcień z dowolnym kolorem, nadając kolorowe akcenty lub stworzyć eleganckie wzory, które przyznają Państwa podłodze osobistą nutę i dodadzą nawet pomieszczeniom takich jak poddasze atrakcyjny wygląd. 

Samoprzylepne płytki dywanowe z filcu igłowanego – ładne podłogi nawet w rzadziej używanym obszarze

Pomieszczenia, które są rzadko użwane, tak jak piwnice lub poddasza, często wyglądają nudno i ponuro. Lecz to nie musi tak pozostać, stosując samoprzylepne płytki dywanowe, które nadają się idealnie do wymienonych pomieszczeń i są w wyjątkowo korzystnej w cenie. Wysokowartościowa powierzchnia filcu igłowanego powstaje w 100% z czystego polipropylenu. Nadaje ona nawet najbardziej nudnym wnętrzom wyjątkowy wygląd. Właściwości wygłuszające stanowią jedną z ważnych zalet samoprzylepnych płytek dywanowych, dzięki którym poziom hałasu zostanie zredukowany i spokojna atmosfera wypełni dom.

Dziecinne proste układanie samoprzylepnych płytek dywanowych Nadelfilz

Jeżeli chcecie Państwo bez dużego wysiłku wygodnie przetransportować pokrycie podłogi do ciężko dostępnego pomieszczenia w swoim domu i nie macie ochoty borykać się z dźwiganiem często ciężkiej i niewygodnej rolki dywanowej przez stosunkowo ciasne korytarze czy klatki schodowe, najlepszym rozwiązaniem są dla Państwa samoprzylepne płytki dywanowe. W cenie nie do odrzucenia otrzymacie Państwo samoprzylepne płytki dywanowe z filcu igłowanego w poręcznym formacie 40 x 40 cm, które dadzą się niezwykle łatwo przetransportować w miejsce przeznaczenia. Do ułożenia sampoprzylepnych płytek dywanowych jak sama nazwa wskazuje nie potrzeba użyć żadnych dodatkowych klejów. Wystarczy  jedynie ściągać folie ochronną z warstwy spodniej, przyłożyć we właściwe miejsce – i już! W ten sposób powstanie błyskawicznie szybko nowy i atrakcyjny wystrój.

Samoprzylepne płytki dywanowe Nadelfilz na Bricoflor.pl

Wyjątkowo korzystne płytki dywanowe z filcu igłowanego znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetownym już od 5,60zł za płytkę! Otrzymacie je w krótkim czasie i w wyjątkowo korzystnej cenie.

✓Samoprzlepne płytki dywanowe Feincord w najlepszej cenie  ✓Bezpłatna próbka  ✓Indywidualna oferta