SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Schatex Living – komfort, klasa i skuteczny relaks we własnym salonie

Kolekcja Schatex Living oferuje nowe standardy w zakresie komfortowego salonu! Wysokiej jakości materiał zachęca do odpocz…

czytaj więcej
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
In stock:
2494,5 m²
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
1 - 11 z 11 Produkty

Zaprojektuj swój salon z płytkami Schatex Living

Efekt przytulnych i przyjaznych wnętrz możesz osiągnąć dzięki ciepłym odcieniom przędz, które są dostępne w różnych wariantach. Do wyboru masz aż siedem efektywnych wersji - zarówno klasycznych jak i bardziej odważnych i kolorowych.  Udekoruj pokój dzienny ciepłym, jasno beżowym kolorem lub postaw na mocniejszy brąz o pętelkowej strukturze. Pozostałe wersje płytek dywanowych Schatex Living, dostępne także w antracycie lub czarnym, pozwolą Ci osiągnąć elegancki wygląd. Za pomocą tych odcieni szybko stworzysz atrakcyjną, jednolitą powierzchnię, ale to nie jedyna możliwość.

Płytki Schatex można układać w systemie modułowym, to znaczy dowolnie łączyć kolory i mieszać je ze sobą. Wszystkie produkty są dostępne w rozmiarze 50 x 50 cm, co pozwala na układanie atrakcyjnych wzorów na powierzchni. Połącz kolory na zasadzie kontrastu lub współgry i twórz paski, szachownice lub inne dowolne wzory. Nie musisz także wybierać w obrębie jednej kolekcji! Wybierając płytki Schatex, możesz odkryć bogaty świat płytek dywanowych.

Na czym polega fenomen płytek dywanowych?

Układanie i wymiana płytek dywanowych firmy Schatex jest naprawdę łatwa i nie stwarza problemów. W rzeczywistości nie potrzebujesz dodatkowego kleju do ich instalacji napowierzchni. Płytki pozostaną we właściwym miejscu dzięki własnemu ciężarowi. Elementy o masie całkowitej 3700 g / m², sprawiają, że są one wystarczająco ciężkie, aby stabilnie leżeć na ziemi. Montaż bez kleju ma wyjątkową zaletę: płytki można w każdej chwili podnieść i wymienić, dokładnie oczyścić bądź też zupełnie zmienić koncepcję podłogi. To rozwiązanie sprawdzi się także w wypadku przeprowadzki. Jak zamontować płytki dywanowe Schatex Living? Najpierw zostaw je na dobę w remontowanym pomieszczeniu i pozwól, aby elementy nabrały odpowiedniej temperatury. Następnie przygotuj odpowiednio powierzchnie czyszcząc ją i dokładnie susząc. Wyznacz środek pokoju za pomocą taśmy i kredy i zacznij układanie od środka w kierunku ścian. Gdy dotrzesz już do krawędzi pomieszczenia, wówczas dotnij elementy tak, aby dopasowały się to rozmiarów Twojego pokoju. To wszystko – Twoja wykładzina dywanowa w płytkach jest gotowa do użytku. 

Schatex Living to rozwiązanie praktyczne i bezpieczne

Oprócz estetyki i łatwej instalacji, Schatex Living oferuje również inne funkcjonalne i praktyczne właściwości. Czy wiesz, na przykład, że płytki dywanowe są idealne dla osób cierpiących na alergie lub osoby wrażliwe na kurz? Produkt wiąże cząstki pyłu w powietrzu i zatrzymuje je w sobie do momentu odkurzenia. Dzięki temu drażniące pyłki nie dostaną się do dróg oddechowych. To rozwiązanie przynosi korzyści nie tylko osobom cierpiącym na alergie, ale również zapewnia przyjemną atmosferę, co wpływa na efektywność pracy lub nauki. Montaż bez użycia kleju także pozytywnie wpływa na jakość powietrza w Twoim pomieszczeniu. Płytki dywanowe możesz zamontować na systemie ogrzewania podłogowego, aby zapewnić sobie maksymalny komfort. Miękki materiał izoluje odgłosy chodzenia czy stukania obcasów. Wybór płytek to wybór bezpieczny dzięki klasyfikacji przeciwpożarowej Cfl-s1, która zapewnia niskie dymienie na wypadek pożaru. Wybierając płytki dywanowe Schatex Living wybierasz produkt, który jest funkcjonalny, bezpieczny i pięknie się prezentuje.

Poszukujesz płytek dywanowych do salonu? Nie czekaj – zamów w BRICOFLOR

Jeśli spodobał Ci się któryś z dostępnych wzorów z kolekcji Schatex Living, nie czekaj – zamów wygodnie w naszym sklepie online! Przed dokonaniem zakupu, możesz także skorzystać z usługi próbki i obejrzeć wybrany deseń w domowym zaciszu. Pamiętaj, że z kolekcją Schatex Living możesz być kreatywny i dowolnie łączyć wzory i barwy! Gdy planujesz duże zakupy, mamy dla ciebie indywidualną propozycję cenową. Napisz do nas lub zadzwoń – pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru. 

Plus icon czytaj więcej