Close icon

Schatex Simply Soft – miękkie płytki dywanowe do domu

Z kolekcją Schatex Simply Soft nadszedł czas, aby na nowo zaprojektować swoją przestrzeń życiową. Odkryj wyjątkowe,…

czytaj więcej
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
1 - 10 z 10 Produkty

Idealne do pomieszczeń mieszkalnych - uniwersalne płytki dywanowe firmy Schatex

Klasa użytkowa 23 określa płytki dywanowe firmy Schatex jako optymalną podłogę do intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych i dlatego mogą być stosowane nawet w takich miejscach jak korytarz czy gabinet. W zależności od wieku dziecka, podłoga ta jest również odpowiednia do pokoju dziecięcego. Dla małych dzieci lepiej jest jednak użyć jeszcze niższego stosu, ponieważ często lubią sięgać do włókien, wyrywać je, a następnie wkładać do buzi. Dywan simply soft świetnie prezentuje się w  sypialni i salonie ze względu na ciepły i miękki materiał. Płytki są łatwe w pielęgnacji. W zależności od stopnia wykorzystania, często wystarczy regularnie czyścić je za pomocą odkurzacza, który usuwa większość zanieczyszczeń.

Doskonała wykładzina dywanowa dla alergików

A mówiąc o łatwej pielęgnacji za pomocą odkurzacza: Czy wiesz, że tekstylne wykładziny podłogowe zapewniają lepszą jakość powietrza w pomieszczeniach? Wiele osób wrażliwych na pył lub cierpiących na alergie od dawna korzysta z tej wiedzy i dlatego szczególnie lubi używać płytek dywanowych! Tajemnica wykładziny podłogowej leży we włóknach powierzchni użytkowej, które działają jak naturalne filtry i wiążą kurz krążący w powietrzu. Ale nie tylko osoby cierpiące na alergię mogą cieszyć się tym efektem. Ty też na pewno docenisz i będziesz cieszyć się mniej zakurzonym powietrzem. Oprócz przyjemnego efektu w sypialni lub salonie, zauważycie Państwo również lepszą koncentrację w gabinecie.

Elegancka różnorodność kolorów i liczne możliwości kombinacji dla indywidualnego projektu wnętrza

Abyście mogli Państwo urządzić swoje pokoje według własnego gustu, płytki dywanowe Schatex są dostępne w 10 różnych kolorach, które obiecują zróżnicowane wzornictwo. Klasyki takie jak jasny szary dywan, brązowo-szary, kremowy czy beżowy stanowią dyskretną dekorację Twoich pokoi i mogą być w doskonały sposób łączone z najbardziej różnorodnymi meblami. Jeśli natomiast chcesz ustawić mocne akcenty, Simply Soft jest dostępny również w mocnych odcieniach czerwieni i fioletu, w harmonijnej jasnej zieleni, w głębokim granacie lub nawet w jasnym turkusie. Miękki welur jest używany do samej powierzchni. Przez to dywan wygląda nie tylko na szczególnie zwarty i gęsty, ale ma również lekki efekt migotania, co nadaje wykładzinie modułowej szczególnie wysokiej jakości wygląd. Ponadto wysoka klasa luksusu 5 gwarantuje wspaniałe samopoczucie w mieszkaniu i zapewnia przyjemne uczucie chodzenia.

Ogromną zaletą płytek dywanowych jest między innymi to, że nie trzeba przywiązywać wagi do konkretnego koloru. W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów w rolkach, wszystkie kolory mogą być układane obok siebie i łączone ze sobą bez problemów dzięki formatowi płytki 50 x 50 cm. Pozwól więc swojej kreatywności szaleć i stwórz naprawdę wyjątkową podłogę. Oprócz klasycznych wzorów szachownicy, poszczególne kolory mogą być wykorzystane jako subtelne przegrody lub stylowo wyeksponować poszczególne obszary pomieszczenia.

Szybki montaż - te płytki dywanowe układane są bez użycia kleju

Ci, którzy nie zgłębiali jeszcze tematu płytek dywanowych, mogą być zadowoleni z faktu, że są one bardzo łatwe w montażu. Dzięki luźnemu sposobowi układania nie muszą być klejone. Sam ciężar modułów  zapewnia, że trzymają się razem, dzięki czemu nie ześlizgują się ani nie przemieszczają. Specjalny grzbiet gwarantuje również, że poszczególne moduły nie zginają się na krawędziach. W ten sposób nie tylko zapobiega się niebezpieczeństwu potknięcia, ale także sprawia, że można układać płytki dokładnie obok siebie, dzięki czemu po ułożeniu modułów powstaje wrażenie ciągłej powierzchni. Dzięki rezygnacji z klejenia, Schatex Simply Soft jest nie tylko łatwiejszy w montażu, ale także łatwiejszy do usunięcia z podłoża! Jeśli na przykład musisz się przeprowadzić, możesz po prostu zdemontować swoją podłogę i zabrać ją ze sobą. Ponadto, poszczególne uszkodzone lub mocno zabrudzone moduły można łatwo usunąć i wymienić lub oczyścić. Wystarczy poluzować pojedynczą płytkę i podnieść ją do góry. Nie ma więc potrzeby wymiany całej podłogi, w przypadku uporczywej plamy! Co więcej, poręczny format płytek czyni je łatwymi w transporcie i nawet najbardziej niewygodne pomieszczenia mogą być wyposażone w krótkim czasie.

Demontaż tak szybki i prosty jak instalacja

Ponieważ płytki dywanowe Schatex nie są klejone, prawie niemożliwe jest popełnienie niemożliwych do naprawienia błędów podczas montażu. Więc nie wahaj się zrobić tego samemu i po prostu sam zainstaluj swoją nową podłogę! Nie są potrzebne żadne drogie narzędzia! Wystarczy mieć gotową dwustronną taśmę klejącą, miarkę, ołówek i standardowy nóż do wykładzin i jesteś gotowy do pracy. Należy jednak pamiętać, że poniższe wskazówki mają charakter ogólny i należy zawsze stosować się do wskazówek danego producenta i dlatego nie możemy przejąć odpowiedzialności za końcowy montaż. Dlatego też w naszym praktycznym magazynie dla majsterkowiczów znajdą Państwo przejrzystą instrukcję montażu płytek dywanowych, w której z łatwością dowiedzą się Państwo, czego dokładnie należy się spodziewać podczas układania płytek dywanowych!

Schatex Simply Soft – Już dziś zamów miękkie płytki dywanowe w sklepie BRICOFLOR!

Czy chciałbyś, aby dywan Schatex Simply Soft zagościł w Twoim domu? Zamów teraz online pierwszorzędne płytki dywanowe do swoich czterech ścian! Dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny masz pewność, że kupujesz w najlepszej cenie na rynku online! Jeśli jednak chcieliby Państwo osobiście obejrzeć swoją wykładzinę podłogową przed zakupem, mogą Państwo skorzystać z naszej usługi przesyłki próbek.  Przekonaj się o wyglądzie płytek i ich akości zanim zamówisz nową wykładzinę podłogową! W przypadku większych zamówień, jeśli to możliwe, chętnie przedstawimy Państwu ofertę indywidualną! Masz jeszcze pytania dotyczące produktu, Twojego zamówienia lub chciałbyś otrzymać indywidualną ofertę? W tym przypadku jesteśmy również do Państwa dyspozycji osobiście. Wystarczy zadzwonić na nasz nume kontaktowy, wysłać e-mail lub skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego. Już teraz czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej