SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Schatex Simply Soft "2741 Jasno zielony"Image maximise icon
Schatex Simply Soft "2741 Jasno zielony"Image maximise icon
Schatex Simply Soft "2741 Jasno zielony"Image maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 63 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Brand claim
  • Antypoślizgowość
  • Prosty montaż
  • Indywidualne oferty
  • Atrakcyjna cena
-49 %
67 za płytkę
34,00 złza płytkę
136,00 zł za m²
OFERTY
Delivery icon
Wysyłka: 

70,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 63 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Schatex Simply Soft "2741 Jasno zielony"

Odkryj wygodę kolekcji Schatex Simply Soft, ponieważ nie może być nic wygodniejszego od tej aksamitnej wykładziny dywanowej w płytkach. Taka aranżacja podłogi nie tylko jest bardzo miękka, ale też posiada parametry techniczne, które pozwalają na zastosowanie jej we wszystkich pomieszczeniach w domu nie martwiąc się, że ulegnie zużyciu. Zrób swoim stopom przerwę z podłogą, w której naprawdę mogą się zanurzyć.

Te płytki dywanowe występują w 10 przepięknych kolorach, oferując wiele możliwości wyboru najlepszych odcieni dla Twojego domu. Dostępne są kolory klasyczne, takie jak ciemny beż, krem i szary oraz barwy jasne, takie jak zielone, czerwone, turkusowe i niebieskie. Ale dlaczego wybrać tylko jeden kolor, kiedy można mieć je wszystkie? Łącz i dobieraj tak, aby kreować nowe, wyjątkowe projekty i wzory – szachownicę czy paski. Płytki dywanowe są dostępne w rozmiarach 50 x 50 cm, co sprawia, że stylizowanie ich jest bardzo proste. Gęsta i gładka powierzchnia jest wykonana w 100% w polipropylenu, co nie tylko czyni je niezwykle trwałymi. Dodatkowo, pochłaniają one cząsteczki kurzu i brudu unoszące się w powietrzu i zatrzymują je w swoich włóknach, zapobiegając rozprzestrzenianiu się ich w Twojej przestrzeni. Największą zaletą wykładziny dywanowej w płytkach Schatex to montaż typu "loose – lay". Dodatkowe kleje lub specjalny sprzęt nie są konieczne, co oznacza, że ​​każdy, nawet z niewielkim doświadczeniem aranżacji podłóg, może szybko i łatwo je zainstalować. Wyroby z kolekcji  Schatex Simply Soft zawsze leżą płasko na podłożu ze względu na ich gruby podkład. W przypadku uszkodzenia jednej z płytek, możesz ją łatwo wymienić.

Jeśli szukasz trwałego, praktycznego i miękkiego wykończenia podłogi, Schatex Simply Soft jest właśnie dla Ciebie!

Dane techniczne
Arrow icon