PODŁOGA PRZEMYSŁOWA: NOWE I INNOWACYJNE PŁYTKI PCV FORTELOCK DO OBCIĄŻEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Czeski producent Fortelock stworzył zn…

czytaj więcej
20 / 273 Produkty

Czy poszukujesz nowych opcji podłogowych do swojego garażu lub warsztatu, ale ciężka podłoga gabarytowa jest zbyt droga czy wymaga specjalistycznej wiedzy, a nawet zatrudnienia odpowiednich fachowców w celu jej montażu? Fortelock Industry to idealna posadzka przemysłowa dla Ciebie! Zazębiające się ze sobą płytki mogą być położone przez każdego, a wszystko czego potrzebujesz to gumowy młotek i nóż. Jedyny wymóg względem utrzymania tego rodzaju płytek to zamiatanie podłogi z zachowaniem odpowiedniej częstotliwości. Przy prawidłowej pielęgnacji wytrzymają nawet do 25 lat. Wynika to również z innowacyjnego rozwiązania, jakim jest Air-Flow-System, który pozwala płytkom "oddychać". Dzięki temu pod wykładziną PVC nie zatrzymuje się woda, co zapobiega gniciu i powstawaniu pleśni.

REWOLUCYJNA JAKOŚĆ W POŁĄCZENIU Z DOSKONAŁYM WZORNICTWEM: PŁYTKI KLINKIEROWE FORTELOCK INDUSTRY

Płytki PCV Fortelock Industry są nie tylko łatwe w montażu, ale również niesamowicie trwałe wraz z zachowaniem walorów estetycznych: Płytki podłogowe Fortelock 2010/2020 dostępne są w 7 różnych kolorach, które można łączyć bez żadnych ograniczeń. Dzięki temu możesz zachować swobodę projektowania i wdrażania własnych rozwiązań w zakresie podłóg o wysokiej wytrzymałości. Różne opcje kolorystyczne mogą być również pomocne przy wizualnym podziale obszarów, które możesz następnie wykorzystać do najbardziej indywidualnych rozwiązań lub po prostu nadać nowy charakter obecnym pomieszczeniom. Ponadto płytki Fortelock dostępne są w dwóch różnych strukturach powierzchniowych: diamentowej lub „skóra”. Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

NIEWIARYGODNIE MOCNE BEZ UŻYCIA CIĘŻKICH MASZYN: OTO JAK INSTALUJE SIĘ PŁYTKI FORTELOCK

Renowacja podłogi bywa czasochłonna i kosztowna. Po pierwsze ze względu na to, że trzeba zatrudnić fachowców, którzy zrobią to za Ciebie. Po drugie, zwykle mija kilka dni, a nawet tygodni, zanim remont się zakończy i ponownie będziesz mógł otworzyć garaż, warsztat czy siłownię. Wszystkie te niedogodności należą już do przeszłości dzięki płytkom podłogowym Fortelock Industry. Wszystko, czego potrzebujesz do zainstalowania tych wytrzymałych płytek to gumowy młotek i nóż. Olej lub podobne plamy nie stanowią tutaj problemu, ponieważ struktura polimerowa jest odporna na większość substancji i innych chemikaliów. Jeśli podłoga jest nierówna, zaleca się, aby wyrównać poprzez zastosowanie takich rozwiązań jak montaż podkładu podłogowego (np. screeding) lub podobnych rozwiązań, jednak jest to tylko rekomendacja dla Ciebie, aby uzyskać jak najlepszy efekt po wdrożeniu nowego rozwiązania podłogowego.  Mniejsze nierówności lub dziury nie będą miały wpływu na płytki podłogowe, ponieważ w pełni zostaną przez nie przykryte. Płytki podłogowe układa się od środka w kierunku krawędzi pomieszczenia, pozostawiając 5 mm szczelinę między płytkami a ścianą. Wszystko to dzieje się w ciągu dosłownie godziny a Twoja nowa podłoga może być natychmiast użytkowana! Po ułożeniu płytek można od razu wjechać samochodem na płytkę.

PŁYTKI PODŁOGOWE FORTELOCK SĄ NIEZWYKLE TRWAŁE I ŁATWE W UTRZYMANIU

Twórcy Fortelock wiedzą, że w garażach i innych powierzchniach przemysłowych regularnie pojawiają się różnego rodzaju plamy tj. oleje czy chemikalia, które mogą być rozlewane codziennie. Czasami podłoga może również ulec zamoczeniu. Dlatego też struktura polimerowa płytek podłogowych Fortelock Industry wykonanych z PVC jest odporna na większość olejów i chemikaliów. Co więcej, płytki podłogowe do garażu są w większości przypadków wodoszczelne. Niewielka ilość wody, która przeniknie przez płytki, może jednak łatwo odparować pod spodem. Gwarantuje to innowacyjny system Air-Flow, który pozwala płytkom "oddychać" i zapobiega gniciu i powstawaniu pleśni.  Płytki podłogowe Fortelock Industry nie wymagają również żadnej specjalnej pielęgnacji! Wystarczy woda i zwykłe detergenty, aby utrzymać podłogę w czystości. Jeśli jednak będziesz chciał usunąć szczególnie uporczywe plamy lub postanowisz, by podłoga Fortelock lśniła i wyglądała jak nowa, szczególnie polecamy Ci dedykowane produkty marki do jej czyszczenia Dr Schutz.

PŁYTKI PCV FORTELOCK SĄ PRAWDZIWYM UNIWERSALNYM PRODUKTEM, KTÓRY MOŻE BYĆ PODDANY RECYKLINGOWI

Płytki klinkierowe Fortelock charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem i mogą być stosowane niemal wszędzie. Najbardziej oczywistymi miejscami są z pewnością garaże, magazyny, siłownie i warsztaty, jednak twórcy płytek Fortelock widzą swoje produkty również na dworcach kolejowych, w hangarach, centrach handlowych czy szkołach. Masz pełną swobodę wyboru oraz ogromne pole do popisy dzięki niesamowitym płytkom garażowym. Ponadto Fortelock oferuje wszystkim swoim klientom (za niewielką opłatą) całkowity recykling i ponowne wykonanie płytek Fortelock. Tutaj warto dodać, że zrównoważony rozwój oraz recykling należą do głównych priorytetów filozofii firmy. Jeśli jednak postanowisz wymienić tylko poszczególne płytki, to oczywiście istnieje taka możliwość. Usuwanie pojedynczych płytek i zastępowanie ich nowymi jest niezwykle proste dzięki ich wzajemnemu zazębianiu.

UNIWERSALNE, ZAZĘBIAJĄCE SIĘ PŁYTKI PODŁOGOWE: FORTELOCK INDUSTRY

Certyfikowane płyty Fortelock zgodne z europejską normą EN 14014 mogą być stosowane nie tylko w garażu, ale również w warsztacie czy magazynie. Producenci Fortelock wyobrażają sobie swój produkt w takich miejscach jak dworce kolejowe, hangary lotnicze, centra handlowe, a nawet szkoły. Wszechstronność tego produktu nie ma granic. Co więcej, ten wysoce adaptowalny produkt jest również trudnopalny, co jest dodatkową korzyścią, również szczególnie doceniane wśród klientów. Recykling jest silnie zakorzeniony w polityce firmy, ponieważ już podczas produkcji płytek podłogowych w Ostrawie, w Czechach, firma stara się pozyskiwać jak najwięcej materiałów pochodzących z recyklingu, z innych procesów produkcyjnych. Kupując produkt Fortelock, wspierasz środowisko naturalne i pomagasz budować zrównoważoną przyszłość!

ZAMÓW PŁYTKI PODŁOGOWE FORTELOCK Z PCV W BRICOFLOR

Znajdź odpowiedni produkt i rozpocznij swój wymarzony remont już teraz! Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny, która dotyczy wszystkich produktów, możesz szybko i łatwo zamówić idealną podłogę do Twojego garażu w naszym sklepie internetowym. Aby zapewnić Państwu możliwość podjęcia najlepszej możliwej decyzji w oparciu o wszystkie podane informacje skontaktuj się z nami telefonicznie w godzinach pracy i omów wybrane zagadnienie bezpośrednio z jednym z naszych wykwalifikowanych pracowników. Możesz również napisać do nas e-mail lub wypełnić nasz formularz kontaktowy. Powiedz nam o swoich obawach, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Już dziś mogą Państwo złożyć zamówienie w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej