Vorwerk Essential 1008 Rustica – wykładzina pętelkowa mocno tuftowana

Odkryj kolekcję Vorwerk Essential 1008 Rustica już teraz i zapewnij sobie najnowszą wykładzinę do swoich pomieszczeń. Jako cz…
czytaj więcej

Dywany Vorwerk doskonale nadają się do prywatnych pomieszczeń mieszkalnych

Dzięki całkowitej grubości 8,3 mm wykładzina Vorwerk doskonale nadaje się do normalnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych. Kolekcja ta oferuje przyjemnie miękką powierzchnię bieżnika, która pomoże Ci zrelaksować się po długim dniu pracy i da Ci poczucie, że wreszcie dotarłeś do domu. Wskazuje na to również klasa użytkowania 22, która mówi o tym, gdzie można położyć tę podłogę. Obszar ten obejmuje głównie jadalnię lub sypialnię w domu, ale Essential 1008 można również stosować na klatkach schodowych o średnim stopniu użytkowania. Praktyczne ogrzewanie podłogowe dla systemów ciepłej wody użytkowej również przemawia za wykorzystaniem go w salonie. Aby chronić sprzęt IT i zapobiegać wyładowaniom elektrostatycznym w warunkach niskiej wilgotności, powierzchnia została oczywiście wykończona antystatycznie. Komfort w części mieszkalnej zwiększa również izolacja akustyczna o wartości 10 dB, dzięki której zapewniony jest cichy szum tła. Dla większego bezpieczeństwa użytkowników dostępna jest również wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, która jest synonimem niskiej palności i niskiego poziomu zadymienia.

Łatwe codzienne czyszczenie i konserwacja

Sama warstwa użytkowa jest wykonana w 100% z wysokiej jakości przędzy poliamidowej. Uważa się ją za szczególnie odporną, co widać między innymi po tym, że trudno ją zabrudzić, a na materiale rzadko tworzą się ślady bieżnika. Dlatego do codziennego czyszczenia wykładziny często wystarczy zwykły odkurzacz. W ten sposób można usunąć znaczną część brudu i w krótkim czasie uporządkować podłogę, nawet jeśli odwiedzą nas niespodziewani goście.

Dywan oferuje najlepsze właściwości w wielu dziedzinach życia

Wykładziny Vorwerk oferują jednak nie tylko komfort dzięki miękkiej powierzchni użytkowej. Wykładzina dywanowa może nawet pozytywnie wpłynąć na jakość Twojego życia! Wiadomo na przykład, że kurz domowy i drobne cząsteczki pyłu po prostu przyklejają się do włókien tekstylnych, gdy tylko wejdą z nimi w kontakt. W ten sposób zawartość kurzu w powietrzu, którym oddychasz, zostaje znacznie zredukowana, co jest nie tylko korzystne z zasady, ale w przypadku alergii na kurz może zapewnić, że wreszcie będziesz mógł znów prawidłowo oddychać. Aby ponownie usunąć cząsteczki kurzu, wystarczy posprzątać za pomocą odkurzacza. W ten sposób nie tylko usuwa się kurz i zanieczyszczenia, ale także tworzy się nowe zdolności do ponownego wchłaniania kurzu. Osoby, które szczególnie dotkliwie odczuwają skutki alergii, mogą skorzystać z praktycznej przydatności kolekcji na ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie od dołu na całej powierzchni zmienia cyrkulację powietrza w pomieszczeniach i utrudnia przemieszczanie się kurzu.

Autentyczne odcienie kolorów i szykowne wzornictwo dla Twoich pomieszczeń z Vorewer Nature Design

Vorwerk Essential 1008 jest dostępny w 15 różnych odcieniach kolorystycznych, co pozwala na zaprojektowanie pomieszczeń dokładnie tak, jak chcesz. Tutaj zderzają się dwa światy wzornictwa, aby zaoferować Ci najszerszy możliwy wybór. Tak zwany wzór klasyczny charakteryzuje się ciepłymi i przytulnymi kolorami kremowymi, takimi jak biały lub beżowy. Ponadto liczne warianty w kolorze szarym, od jasnoszarego po antracytowy, zapewniają podłogę, która doskonale uzupełnia większość istniejących wnętrz. Ponadto liczne odcienie inspirowane naturalnymi krajobrazami pozwalają na uzyskanie różnorodnych i kolorowych wzorów w kolorze czerwonym, zielonym lub niebieskim. Sama powierzchnia użytkowa jest wykonana z tuftowanych pętli, które dzięki swojemu charakterystycznemu wzornictwu zapewniają zróżnicowany wygląd.

Łatwy montaż – w ten sposób instaluje się wykładzinę podłogową, nawet jeśli jest się laikiem

Często nasi klienci niechętnie decydują się na samodzielną instalację podłogi tekstylnej. Chociaż produkty te nie mają specjalnego systemu instalacji, to jednak zwykle dość łatwo jest je zamontować samodzielnie. W małych, mało używanych pomieszczeniach często wystarcza zwykłe mocowanie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Jednak przy odrobinie przygotowania można również w bardzo krótkim czasie wykonać klejenie na całej powierzchni. Dlatego w naszej instrukcji układania wykładzin opisaliśmy dokładnie czynności, które należy wykonać. Należy jednak pamiętać, że niniejsza instrukcja ma charakter poglądowy, a poszczególne etapy mogą różnić się od instrukcji montażu poszczególnych producentów. Aby uzyskać optymalny efekt, należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta!

Vorwerk Essential 1008 – zamów uniwersalną podłogę w niskiej cenie w BRICOFLOR!

Czy chciałbyś wykorzystać Vorwerk Essential 1008 do renowacji swoich pomieszczeń? Nie czekaj więc dłużej i zamów swoją wykładzinę już dziś w BRICOFLOR, największym w Europie sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi! Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu i skorzystaj z naszych licznych usług. Na przykład, oszczędzaj pieniądze dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny i kupuj wykładziny podłogowe po porównywalnie najniższej cenie! Jeśli nie możesz zdecydować się na jeden z dwóch dekorów, nasza usługa bezpłatnych próbek jest właśnie dla Ciebie! Wybierz do ośmiu różnych kolorów, a my wyślemy wybrany przez Ciebie produkt w formie informacyjnych próbek bezpośrednio do Twojego domu! Nie spiesz się z decyzją o zakupie i zamawiaj tylko wtedy, gdy jesteś naprawdę przekonany. Jeśli potrzebujesz większych ilości, chętnie przedstawimy Ci indywidualną ofertę na życzenie, w której będziemy mogli zaoferować jeszcze lepsze warunki. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub chcesz poprosić o wycenę, oczywiście z przyjemnością pomożemy Ci osobiście. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub skorzystać z praktycznego formularza kontaktowego, aby przekazać nam swoje zapytanie. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Ciebie!

Plus icon czytaj więcej