Vorwerk Essential 1027 - solidna wykładzina dywanowa dla sektora kontraktowego

Szukasz eleganckiego

Wykładziny dywanowe od Vorwerk - pierwszorzędny wybór materiałów zapewniających maksymalną sprężystość

Wykładzina dywanowa od Vorwerk jest wyjątkowo wytrzymała. Jak dowodzi wysoka klasa użytkowania 33, kolekcja ta idealnie nadaje się do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Mogą to być sklepy, restauracje, hotele, a nawet biura, w których nie tylko trzeba pracować, ale także czuć się komfortowo. Ale podłoga, która może wytrzymać takie obciążenie, może zrobić o wiele więcej i można ją także położyć w mieszkaniu. Podłoga tekstylna jest tam stosowana w sypialniach czy salonie oraz w wielu innych pomieszczeniach. Dzięki temu wytrzymałe włókna w domu doskonale nadają się również do zastosowania w strefach wejściowych, prywatnych biurach, a nawet jako schody.

Stosowanie Essential 1027 jest nie tylko praktyczne. Dzięki wysokiej jakości materiałom, wykładziny tekstylne oferują również wysoki komfort użytkowania. Ich budowa składa się w 100% z poliamidu, materiału przędzy znanego z różnych właściwości. Na przykład, ma doskonałe właściwości ścierne, dzięki czemu zużywa się bardzo powoli. Ponadto, mocne włókna są bardzo trudne do zabrudzenia, co sprawia, że są szczególnie łatwe do czyszczenia. Kolory są jednak odtwarzane mocno i intensywnie, ale blakną z trudem ze względu na ich wysoką światłotrwałość. Dzięki tym wszystkim właściwościom, produkty wykonane z poliamidu są zazwyczaj bardzo przyjemne i miękkie.

Właściwości tekstylnych wykładzin podłogowych

Oprócz wysokiej jakości i wytrzymałości materiału, można oczekiwać od wykładziny dywanowe Vorwerk znacznie więcej. Wyposażona w praktyczne funkcje, ta wykładzina podłogowa stanie się niezawodnym dodatkiem do rozmaitych lokali. Te dywany mają pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach i zmniejszają one zawartość pyłu w powietrzu, którym oddychamy. Zwłaszcza jeśli cierpisz na alergię na kurz lub tym podobne, możesz spokojnie oddychać. Następnie można łatwo usunąć kurz z podłogi za pomocą odkurzacza.

Aby pomóc Ci uniknąć zimnych stóp w zimie, Essential 1027 posiada praktyczny system ogrzewania podłogowego do instalacji ciepłej wody użytkowej, dzięki któremu możesz niezawodnie ogrzać całe swoje pomieszczenie. Aby zapobiec wytwarzaniu się szkodliwych ładunków elektrycznych przy niskiej wilgotności, podłoga została oczywiście wykonana w sposób antystatyczny. Dla bezpieczeństwa i jako podstawowy wymóg przy układaniu w miejscach publicznych wykładzina ta posiada również bardzo wysoką klasę ochrony przeciwpożarowej według Bfl-s1. Uważa się, że jest to rozwiązanie nie tylko ognioodporne, ale także charakteryzujące się niskim rozchodzeniem się dymu. Dodatkowo, miękka powierzchnia oferuje przyjemny efekt izolacyjny. Redukuje on dźwięk uderzeniowy nawet o 24 dB, a tym samym zapewnia brak hałasu w tle.

Indywidualne wzornictwo z 20 dekorami dywanowymi w dwóch różnych stylach

Essential 1027 jest dostępny w maksymalnie 20 różnych dekorach do indywidualnego wystroju Twoich pomieszczeń. Odpowiadają one dwóm stylom: Nature Design i Classic Design, z których każdy w inny sposób koncentruje się na wystroju pomieszczeń.

Nature Design charakteryzuje się kolorami i teksturami inspirowanymi światem natury, a tym samym wydaje się szczególnie oryginalny. Dostępny w bujnej zieleni lub ciemnych, ziemistych odcieniach, szybko znajdziesz się w stanie kontemplacji. Produkty te są nie tylko inspirowane przez naturę, ale także przewyższają wszystkie minimalne wymagania ekologiczne.

Classic Design zachwyca modnym i ponadczasowym wyglądem, który działa głównie na poważne odcienie szarości. Czy to jasnoszary, szary czy antracyt, wszystko znajdziesz tutaj! Ale klasyka nie musi oznaczać bezbarwnego. Używaj szlachetnych odcieni czerwieni lub dekoracji w kolorze ciemnoniebieskim, aby nadać swoim pokojom pewne znaczenie. Classic Design jest doskonałym uzupełnieniem większości wnętrz i dlatego może być stosowany w szczególnie elastyczny sposób.

Vorwerk Essential 1027 - wysokiej jakości wykładziny dywanowe teraz dostępne w BRICOFLOR!

Już dziś kup Vorwerk Essential 1027 w BRICOFLOR, największym sklepie internetowym w Europie z wykładzinami ściennymi i podłogowymi i skorzystaj z naszych licznych usług i doskonałych warunków. Skorzystaj z naszej usługi wysyłki próbek i przekonaj się przed zakupem o jakości i wyglądzie naszych produktów. Kiedy już zdecydujesz się na zakup u nas, skorzystasz już z naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasze produkty w stosunkowo najniższej cenie. W przypadku większych zamówień chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę na życzenie, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy! Jeśli mają Państwo dalsze pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub chcieliby Państwo otrzymać wycenę, chętnie udzielimy Państwu osobistej pomocy. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie na naszej linii telefonicznej, online przez e-mail lub po prostu wysłać do nas wiadomość korzystając z naszego gotowego formularza kontaktowego. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej