szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Vorwerk Essential 1032 – stylowa wykładzina dla sektora kontraktowego

Szukasz dywanu, który wytrzyma wiele, a przy tym będzie wyglądał elegancko? Odkryj kolekcję Vorwerk Essential 1032 już teraz i nie przegap szansy na mocną i atrakcyjną wykładzinę podłogową podczas kolejnego remontu. Ciesz się estetycznym wyglądem i jednocześnie korzystaj z wysokiej trwałości tekstylnej wykładziny podłogowej!

Vorwerk Essential 1032 – stylowa wykładzina dla sektora kontraktowego

Szukasz dywanu, który wytrzyma wiele, a przy tym będzie wyglądał elegancko? Odkryj kolekcję Vorwerk Essential 1032 już teraz …
czytaj więcej
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
180,15 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Wytrzymałe i odporne – to sprawia, że wykładziny Vorwerk są doskonałym wyborem

Dzięki wysokiej klasie ścieralności 33 wykładziny Vorwerk mogą być stosowane na wiele sposobów i okazują się niezawodnym partnerem w codziennym życiu w najróżniejszych miejscach. W rzeczywistości powierzchnia użytkowa jest tak wytrzymała, że można ją stosować nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach komercyjnych. Oprócz pokoi hotelowych i sklepów są to restauracje, a przede wszystkim biura. Oczywiście nikt nie zabrania układania tekstylnej wykładziny dywanowej we własnych czterech ścianach. Wręcz przeciwnie: jeśli projekt kolekcji szczególnie przypadnie Ci do gustu, możesz wykorzystać mocne strony produktu również w domu. Poza klasycznymi obszarami zastosowań, takimi jak sypialnia czy salon, podłogę można stosować również wewnątrz własnych czterech ścian, w miejscach, z którymi tradycyjna wykładzina nie byłaby w stanie sobie poradzić. Dlatego za pomocą Essential 1032 można udekorować strefy wejściowe, prywatne gabinety lub wykorzystać go jako pokrycie schodów.

Miękki materiał przędzy - poliamid - jest głównym powodem wysokiej jakości wykładziny dywanowej. Wyróżnia się wśród koneserów, ponieważ ma doskonałe parametry ścieralności, co oznacza, że podłoga zużywa się tylko z trudem. Jednocześnie jest bardzo przyjemna w dotyku i doskonale się farbuje, co oznacza, że kolekcja ta jest dostępna w szerokiej gamie kolorów. Jednocześnie zanieczyszczenia szczególnie trudno przenikają do wewnętrznej struktury włókien, dlatego podłoga ta jest zwykle tylko powierzchniowo zabrudzona. Takie powierzchowne zabrudzenia można następnie łatwo usunąć za pomocą odkurzacza.

Wyjątkowe właściwości zapewniające większy komfort w codziennym życiu – nawet dla alergików

Oprócz wysokiej odporności materiału, Essential 1032 posiada liczne właściwości, dzięki którym nie trzeba będzie rezygnować z komfortu w zakresie wykładzin podłogowych. Wręcz przeciwnie, tekstylne pokrycia podłogowe odróżniają się od porównywalnych pokryć twardych tym, że mają pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach. Dzieje się tak dlatego, że cząsteczki kurzu w dużej mierze przylegają do włókien tekstylnych wykładziny podłogowej, co oznacza, że do dróg oddechowych dociera mniej kurzu domowego i drobnego pyłu. Szczególnie w przypadku osób z alergią na kurz może to prowadzić do poprawy jakości życia, ale nawet bez alergii z pewnością docenisz czystsze powietrze. Nawiasem mówiąc, uwięziony kurz można łatwo usunąć ponownie podczas regularnego odkurzania.

Zastosowanie ogrzewania podłogowego może być również pomocne w walce z podwyższonym poziomem kurzu w domu. Zmienia to cyrkulację powietrza w pomieszczeniu poprzez ogrzewanie całej powierzchni od dołu. Pozwala to dodatkowo ograniczyć przemieszczanie się kurzu. Dlatego kolekcja ta nadaje się również do praktycznego zastosowania w systemach ogrzewania podłogowego opartych na gorącej wodzie. Aby w pomieszczeniach ogrzewanych o niskiej wilgotności nie powstawały ładunki elektryczne, powierzchnia użytkowa została pokryta powłoką antystatyczną. Oznacza to, że w tym samym pomieszczeniu można również bezpiecznie zainstalować urządzenia elektroniczne. Dla większego bezpieczeństwa wykładzina Vorwerk spełnia wymogi klasy ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, co oznacza, że jest trudnopalna, a w przypadku pożaru, wbrew oczekiwaniom, charakteryzuje się niską emisją dymu. Powierzchnia pochłaniająca dźwięk uderzenia również zapewnia większy komfort, redukując dźwięk uderzenia nawet o 22 dB.

Dywan w 14 różnych odcieniach, co zapewnia wszechstronny wybór

Abyś nie musiał iść na żadne kompromisy przy wyborze dywanu, renomowana firma z Wuppertalu oferuje aż 14 różnych dekorów, wśród których z pewnością ukryje się Twój ulubiony. Oprócz bardziej klasycznych odcieni w wielu niuansach, takich jak szary, brązowy czy beżowy, można nawet urządzić pomieszczenia w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym lub zielono-żółtym. Kolory zostały celowo utrzymane w nieco ciemniejszych barwach, aby można było dyskretnie zaprojektować pomieszczenia.

Sama powierzchnia użytkowa składa się z tuftowanej tkaniny pętelkowej. Oznacza to, że pętla za pętlą są ułożone razem na powierzchni, tworząc zwartą powierzchnię bieżnika. Dzięki temu kolory i wzory uzyskują lekko cętkowany efekt, co sprawia, że podłoga wygląda jeszcze bardziej interesująco. Ponadto ma to również praktyczny efekt uboczny: lekkie zabrudzenia nie są tak łatwo zauważalne na powierzchniach cętkowanych, dlatego podłogi te wyglądają schludnie nawet po długim dniu pracy.

Szybki i łatwy montaż – oto jak błyskawicznie układa się wykładzinę

Wielu naszych klientów chętnie korzysta z tekstylnych wykładzin podłogowych ze względu na ich liczne zalety, ale zawsze pytają nas, czy można je również układać samodzielnie w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych. Dlatego też zadaliśmy sobie trud, aby podsumować proces instalacji w naszej małej instrukcji instalacji wykładzin. Przy odrobinie wprawy i odpowiednim przygotowaniu można w krótkim czasie zainstalować nową wykładzinę dywanową. Należy jednak pamiętać, że instrukcje te mają raczej charakter poglądowy. Poszczególne etapy mogą się różnić w zależności od modelu i producenta, dlatego aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta!

Vorwerk Essential 1032 – odkryj wysokiej jakości wykładzinę "Made in Germany" w BRICOFLOR!

Czy jesteś tak samo zachwycony wyglądem i mocnymi właściwościami Vorwerk Essential 1032 jak my? Już dziś zamów swoją wykładzinę w BRICOFLOR, sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, któremu możesz zaufać, i skorzystaj z naszych licznych usług! Nie musisz więc rezygnować z wygodnych zakupów w domowym zaciszu, tylko po to, by móc osobiście obejrzeć wybrane produkty. Wystarczy skorzystać z naszej usługi bezpłatnych próbek, aby zamówić próbki informacyjne ulubionych dekorów bezpośrednio do domu. Przekonaj się o wyglądzie i jakości swoich ulubionych produktów i zamawiaj tylko wtedy, gdy jesteś w pełni usatysfakcjonowany. Gdy zdecydujesz się na zakup u nas, otrzymasz nasze produkty z naszą sprawdzoną gwarancją najlepszej ceny, dzięki której zawsze zapłacisz porównywalnie najniższą cenę. W przypadku zapotrzebowania na większe ilości do realizacji dużych projektów zalecamy osobisty kontakt z naszymi kompetentnymi ekspertami. Na życzenie przygotujemy dla Ciebie, jeśli to możliwe, indywidualną ofertę, dzięki której możesz zaoszczędzić jeszcze więcej! Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub chcesz poprosić o wycenę, oczywiście z przyjemnością udzielimy Ci osobistej pomocy. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub bezpośrednio za pomocą gotowego formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Ciebie!

Plus icon czytaj więcej