Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Vorwerk 1000 – kolorowe wykładziny dla domu i sektora nieruchomości

Jeśli szukasz wysokiej jakości wykładzin dywanowych produkowanych w Niemczech, nie możesz przejść obojętnie obok dywanów firm…
czytaj więcej
1 - 20 z 54 Produkty

Nie bój się koloru – Vorwerk Passion 1000 MODENA

Kolekcja obejmuje 40 dekorów w jednolitych kolorach, dzięki czemu nie pozostawia nic do życzenia. Od neutralnych odcieni szarości i brązu po odważne tony czerwieni, zieleni i błękitu - niezależnie od tego, jaki jest Twój ulubiony kolor, z pewnością znajdziesz go w tej kolekcji! Dzięki monochromatycznemu wzornictwu dekory te można łatwo łączyć z różnymi elementami wyposażenia wnętrz i doskonale harmonizują z wzorami dopasowanymi kolorystycznie. Jeśli zależy Ci na mocnych kontrastach w domu, możesz zastosować płytę Vorwerk Passion 1000 "9A07": Głęboka czerń tworzy elegancki i ekscytujący wygląd w połączeniu z białymi meblami. Bogaty pomarańczowy kolor Vorwerk Passion 1000 "2D88" zachęca do aktywności, emanuje radością życia i energią. Dzięki niemu możesz zamienić pokój dziecięcy w prawdziwy raj do zabawy!

Passion 1000 to delikatny welur: te tuftowane wykładziny dywanowe charakteryzują się szczególnie wysoką gęstością runa. Wraz z klasą luksusu 2 zapewnia przyjemnie miękkie uczucie, które będzie Cię fascynować każdego dnia. Dzięki niskiej wysokości runa wynoszącej 5,4 mm brud nie osadza się w głębi, co ułatwia jego usuwanie. Regularne sprzątanie za pomocą odkurzacza wystarczy, aby przeciwdziałać gromadzeniu się cząsteczek kurzu.

Wytrzymała wykładzina Vorwerk spełniająca wszystkie wymagania

Ponieważ Passion 1000 uzyskał klasę użytkowania 32, nadaje się zarówno do celów mieszkalnych, jak i komercyjnych. Kolekcję można elastycznie wykorzystywać w domu: Bez problemu wytrzymuje nawet intensywne użytkowanie w strefie wejściowej lub na stopniach schodów. Możliwość zastosowania krzeseł na kółkach pozwala nawet na położenie wykładziny w prywatnym gabinecie. W sektorze kontraktowym Passion 1000 jest szczególnie przekonujący w pomieszczeniach o niskiej lub średniej intensywności użytkowania - na przykład w biurach lub poczekalniach. Dzięki swoim właściwościom antystatycznym tkanina w rolce zapobiega nieprzyjemnym porażeniom prądem, jeśli w pomieszczeniu, w którym ją zastosowano, znajduje się sprzęt informatyczny. Ponadto zwiększa bezpieczeństwo dzięki klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1: w przypadku pożaru okazuje się, że jest odporna na ogień i wydziela tylko niewielką ilość dymu.

Wreszcie odetchniemy z ulgą: wykładziny o właściwościach ekologicznych

Świadome działanie na rzecz ekologii - Vorwerk zawsze stawia sobie ten cel. Producent wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie do projektowania procesów produkcyjnych w taki sposób, aby były jak najmniej emisyjne i oszczędzały zasoby naturalne. Ta polityka firmy znajduje również odzwierciedlenie w wykładzinach Vorwerk: Passion 1000 to przyjazna środowisku wykładzina podłogowa, która posiada znak jakości Stowarzyszenia Wykładzin Przyjaznych Środowisku (GuT). Zielony Znak Plus świadczy o tym, że kolekcja nie emituje żadnych szkodliwych substancji, a tym samym poprawia jakość powietrza. Jest również idealny dla alergików - można to rozpoznać po znaku jakości Life Balance Seal. Dzięki Passion 1000 tworzysz środowisko, w którym czujesz się całkowicie swobodnie.

Jak zamontować nowe welury Vorwerk

Passion 1000 jest wyposażony w podkład Texback Super, który jest szczególnie przydatny do instalacji z użyciem klejów. Oprócz powszechnie stosowanych klejów dyspersyjnych do wykładzin, można w tym celu użyć uniwersalnego utrwalacza lub klejów wrażliwych na nacisk do podłoży włókninowych. Niezależnie od dokonanego wyboru należy zwrócić uwagę na instrukcje producenta dotyczące ilości nakładanego preparatu i czasu wyłączenia zapłonu. W małych pomieszczeniach, w których potrzebny jest tylko jeden arkusz wykładziny, do jej montażu można również użyć stężeń. Należy jednak unikać tej metody na dużych powierzchniach, ponieważ wcześniej uszczelnione szwy mogą stać się widoczne. Najlepszy efekt wizualny w przypadku kilku pasków uzyskuje się, wykonując szew zgodnie z kierunkiem runa. Ponieważ Passion 1000 ma doskonałą przewodność cieplną, można ją połączyć z ogrzewaniem podłogowym (gorącą wodą) i zapewnić swoim stopom miękką i delikatną powierzchnię, po której można chodzić.

Odkryj kolorową róznorodność Vorwerk Passion 1000 w sklepie BRICOFLOR!

Przekonały Cię pierwszorzędne właściwości techniczne Vorwerk Passion 1000? Nie trać więc czasu i zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tam wszystkie dekory z kolekcji - gwarantowane w najlepszej cenie. Wiemy, że duży wybór może być czasem przytłaczający. Dlatego też oferujemy usługę bezpłatnych próbek, która umożliwia porównanie kilku wzorów na podstawie próbek. Jeśli wybór został już dokonany, a chcieliby Państwo wyposażyć w wykładzinę duże powierzchnie, mogą Państwo skontaktować się z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty. Można się z nami skontaktować telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. W razie jakichkolwiek pytań nasi kompetentni eksperci będą do Państwa dyspozycji i będą aktywnie wspierać Państwa w planowaniu projektu. Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Plus icon czytaj więcej