szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Vorwerk Passion 1005: wytrzymała wykładzina do części mieszkalnej

Niemiecka firma Vorwerk demonstruje swoją pasję do wykładzin nową linią Passion. Kolekcja Passion 1005 firmy Vorwerk wie, jak wyróżnić się na tle innych: zamiast giętkiego weluru, ta tekstylna wykładzina podłogowa opiera się na stabilnej powierzchni pętelkowej. Dzięki temu jest to niezawodny partner w domu, który wytrzyma nawet największe obciążenia.

Vorwerk Passion 1005: wytrzymała wykładzina do części mieszkalnej

Niemiecka firma Vorwerk demonstruje swoją pasję do wykładzin nową linią Passion. Kolekcja Passion 1005 firmy Vorwerk wie, jak…
czytaj więcej
origin-claim
122,50 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
origin-claim
122,50 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
origin-claim
122,50 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
origin-claim
122,50 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
origin-claim
122,50 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
origin-claim
122,50 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia
origin-claim
122,50 zł za m²
Wysyłka: 180,00 zł do zamówienia

Widoczna siła – przemyślana konstrukcja wykładzin Vorwerk

Wykładziny dywanowe w monochromatycznych wzorach cieszą się większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek wcześniej. Aby mimo to nie było zbyt nudno, wykładziny Vorwerk mają cętkowaną fakturę. Dzięki temu Passion 1005 zawsze emanuje żywiołowością i dynamizmem. Wśród 15 dekorów można znaleźć zarówno stonowane kolory, jak i mocne warianty w czerwieni, błękicie i zieleni. Niezależnie od tego, czy wolisz dyskretny wygląd, czy zdecydowane kolory - dzięki tej kolekcji możesz zaprojektować swoje pokoje tak, jak chcesz. Ciemnoniebieski kolor Vorwerk Passion 1005 "3N65" można uzupełnić białymi meblami, aby uzyskać czarujący morski wygląd, który sprawia, że niemal słychać szum fal wodnych. Z dekorem Vorwerk Passion 1005 "1M09" możesz zrobić prawdziwą furorę: Bogata czerwień natychmiast przyciąga wzrok i wprowadza przytulność do pomieszczeń. W połączeniu z ciemnymi kolorami wzór ten może stworzyć przytulną atmosferę w salonie.

Nie ma szans na zabrudzenia i plamy

Kolekcja ma fakturę pętelkową, znaną również jako bouclé. Oznacza to, że w przeciwieństwie do dywanów o powierzchni welurowej, materiał z przędzy tuftowanej nie jest cięty, lecz zachowuje swój pętelkowy kształt. Taka faktura zwiększa sprężystość wykładziny, a jednocześnie sprawia, że jest ona niewrażliwa na zabrudzenia. Dlatego można ją położyć wszędzie tam, gdzie łatwo o plamy, np. w jadalni. Passion 1005 na pewno Cię nie zawiedzie!

Model podstawowy o pierwszorzędnej wytrzymałości – Passion 1005

Pomimo niskiej ceny, wykładziny Vorwerk oferują wszystko, czego można oczekiwać od wysokiej jakości pokrycia podłogowego dla własnych czterech ścian. Dzięki najwyższej klasie użytkowania w strefach prywatnych (NK 23) może być elastycznie wykorzystywany w domu. Od rzadko używanych pomieszczeń po miejsca o dużym natężeniu ruchu - wszystkie opcje są dostępne. Tą wytrzymałą wykładziną można pokryć nawet schody! Ponieważ jest przystosowany do krzeseł na kółkach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go w swoim domowym biurze. W tym przypadku można również skorzystać z antystatycznego wykończenia kolekcji: materiał pomaga rozładować napięcie elektryczne spowodowane tarciem, chroniąc w ten sposób urządzenia elektroniczne przed uszkodzeniem.

Oddychaj spokojnie dzięki tekstylnym pokryciom podłogowym Vorwerk

Kolekcja zachwyca nie tylko doskonałą trwałością - imponujące są również jej właściwości ekologiczne. Wykładzina pochodzi z przyjaznej dla środowiska i zrównoważonej produkcji w ramach programu Vorwerk Eco Balance. Jest on odpowiedni dla alergików i przyczynia się do poprawy jakości powietrza w domu. Znak jakości Wspólnota Dywanów Przyjaznych Środowisku informuje, że wykładzina dywanowa Vorwerk Passion 1005 ma neutralny zapach i nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak pentachlorofenol. Dzięki tej kolekcji możesz w pełni cieszyć się chwilami relaksu!

Te metody można wykorzystać do instalacji

Passion 1005 ma podłoże włókninowe, które nadaje się przede wszystkim do pełnego klejenia. Oprócz powszechnie stosowanych klejów dyspersyjnych do wykładzin, można w tym celu użyć również uniwersalnego utrwalacza lub kleju kontaktowego. W przypadku chłonnych podłoży może być konieczne zastosowanie większej ilości preparatu. Ogólnie rzecz biorąc, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi instalacji. Jeśli chcesz zastosować kilka arkuszy, powinieneś wykończyć szwy za pomocą żelazka wykończeniowego wyposażonego w płytę chroniącą przed wysoką temperaturą. W przypadku stosowania pojedynczego arkusza można go również montować z wykorzystaniem stężeń. W tym przypadku do mocowania wykładziny stosuje się taśmy z gwoździami. Metoda ta nie jest jednak zalecana w przypadku większych powierzchni, ponieważ może prowadzić do powstania otwartych szwów. Ze względu na niski opór cieplny wynoszący 0,17 Km²/W, Vorwerk Passion 1005 umożliwia zastosowanie wodnego ogrzewania podłogowego. W ten sposób można stworzyć komfortowy dom, do którego z przyjemnością będzie się wracać każdego dnia.

Vorwerk Passion 1005 już dostępny w sklepie BRICOFLOR!

Jeśli chcesz po raz pierwszy wyposażyć swój dom w dywan, z Vorwerk Passion 1005 na pewno podejmiesz właściwą decyzję. Wszystkie dekory z tej kolekcji można znaleźć w BRICOFLOR, europejskim markecie nr 1 w zakresie pokryć ściennych i podłogowych. Jeśli zdjęcia produktów nie są dla Ciebie wystarczające, możesz skorzystać z naszej usługi bezpłatnych próbek. Wybierz do ośmiu wzorów, a my wyślemy Ci odpowiednie próbki. Czy dokonałeś już wyboru? Następnie zamów wykładzinę w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z korzystnej ceny dzięki gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych ilości można nawet uzyskać od nas indywidualną ofertę. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, a my sprawdzimy Twoje zgłoszenie. Oczywiście możesz również skontaktować się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub zamówienia. Nasi kompetentni eksperci z przyjemnością przyjmą Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej