Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Vorwerk Passion 1006 – dywan z efektownym wzorem

Właściwy dywan na każdą okazję - takie podejście przyjął niemiecki producent Vorwerk w swojej nowej serii Passion. Jednym z j…
czytaj więcej
1 - 18 z 18 Produkty

Szeroka gama kolorów do wielu zastosowań – Passion 1006

Dzięki 20 różnym wzorom wykładziny Vorwerk oferują wystarczające możliwości indywidualnego kształtowania wyglądu pomieszczeń. Charakteryzuje się dyskretnym wzorem kropek, z których każda jest połączona z innym kolorem. Nadaje to wykładzinie dynamiczny wygląd, który mimo to nie sprawia wrażenia niespokojnego na całej powierzchni. Oprócz neutralnych odcieni szarości i brązu, jako kolor główny można wybrać wyraziste kolory akcentowe. Spokojne dekory w kolorach zielonym i niebieskim doskonale uzupełniają sypialnię lub pokój gościnny i tworzą relaksującą atmosferę. Dodaj więcej pozytywnej energii i ożywienia do swoich pomieszczeń dzięki Vorwerk Passion 1006 "1M22", które inspirują do działania dzięki bogatej pomarańczowej barwie.

Kolekcja ta to wysokiej jakości welur wykonany z poliamidu. Nazwa ta odnosi się do dywanów z przędzą ciętą, produkowaną w specjalnym procesie krzyżowania. W tym procesie stosuje się różnokolorowe przędze, które maszyna tuftująca przetwarza na wzór. Szczególnie niepozorne tekstury, jak w przypadku materiału Passion 1006, można uzyskać w ten sposób lepiej niż w procesie drukowania. Rezultat wygląda na bardziej wyrafinowany i mocniejszy, ponieważ włókna są całkowicie nasycone kolorem. W ten sposób kolekcja będzie zachwycać jasnymi akcentami dzień po dniu.

Wykładziny Vorwerk: bezpieczny wybór dla sektora prywatnego i komercyjnego

Prosty wzór tej wykładziny nie tylko pozwala na elastyczny montaż w różnych pomieszczeniach - dzięki klasie użytkowania 32 jest ona nawet dopuszczona do użytku komercyjnego. Wykładzinę tę można wykorzystać do stworzenia harmonijnej atmosfery w pomieszczeniach o lekkim lub średnim natężeniu ruchu, takich jak pokoje hotelowe czy sale konferencyjne. Oczywiście z wysokiej trwałości wykładziny podłogowej można skorzystać również we własnych czterech ścianach. W Twoim domu możesz bez obaw stosować Passion 1006 w miejscach narażonych na duże zużycie, takich jak wejście czy schody. Kolekcja ta jest również idealna do domowego biura dzięki możliwości zastosowania krzeseł na kółkach. W tym przypadku na pierwszy plan wysuwa się kolejna zaleta: ponieważ wykładzina ma właściwości antystatyczne, ilość ładunków elektrycznych powstających w wyniku tarcia jest zminimalizowana. Dzięki temu użytkownik jest chroniony przed nieprzyjemnymi porażeniami prądem, a funkcjonalność sprzętu IT nie ulega pogorszeniu. Dzięki klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 wykładzina spełnia wysokie wymagania w sektorze komercyjnym, ponieważ jest trudna do zapalenia.

Oddychaj swobodnie i czuj się dobrze: ten welur to umożliwia

Wykładziny dywanowe Vorwerk cieszą się dobrą opinią - nie tylko dlatego, że ten niemiecki producent przywiązuje dużą wagę do ekologicznych warunków produkcji. Można to już zauważyć na licznych etykietach produktów ekologicznych, które zostały przyznane Passion 1006. Na przykład posiada znak Stowarzyszenia Wykładzin Przyjaznych Środowisku (GuT), który oznacza, że jest to wykładzina neutralna pod względem zapachu i nie zawierająca szkodliwych substancji. Powody do radości mają również alergicy: wykładzina zapobiega swobodnemu przemieszczaniu się kurzu w pomieszczeniach. Pozwala to zmniejszyć dyskomfort, a lepsza jakość powietrza sprzyja jednocześnie koncentracji. Oznacza to, że można w pełni skoncentrować się na pracy lub po prostu cieszyć się wolnym czasem w domu.

Dostępne są następujące opcje instalacji

Aby wykładzina zachowała swój kształt przez długi czas, bardzo ważny jest wybór właściwej metody jej układania. Zwłaszcza w sektorze komercyjnym najlepszym rozwiązaniem jest instalacja za pomocą pełnego klejenia, ponieważ gwarantuje ona najlepszą wytrzymałość. Ponieważ Passion 1006 jest wyposażony w podkład Texback Super, oprócz zwykłych klejów dyspersyjnych lub uniwersalnego mocowania można stosować klej kontaktowy do podłoży włókninowych. Jeśli chcesz położyć wykładzinę tylko w niewielkim rogu domu, możesz ją ewentualnie usztywnić za pomocą kilku listew z gwoździami. Jeśli jednak nie potrzebujesz więcej niż jednego arkusza tkaniny, ta metoda nie jest zalecana, ponieważ może powodować otwarte szwy. Kolekcja charakteryzuje się doskonałą odpornością na przenikanie ciepła, dlatego jej stosowanie w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym (gorącą wodą) nie stanowi problemu. Ciesz się na komfort ciepłych stóp, które będą Ci towarzyszyć każdego dnia!

Odkryj różnorodność kolorów Vorwerk Passion 1006 w BRICOFLOR!

Czy chcesz stworzyć bezpieczne środowisko do życia i pracy dzięki odpornej na zużycie wykładzinie Vorwerk Passion 1006? Następnie zdecyduj się na złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z gwarancji najlepszej ceny! Dzięki naszym praktycznym usługom możesz mieć pewność, że znajdziesz odpowiednią wykładzinę podłogową do swoich pomieszczeń. Jeśli nadal wahasz się między dwoma dekorami, pomoże Ci nasz serwis bezpłatnych próbek. Wybierz odpowiednie dla siebie wzory, a my wyślemy je do Ciebie w formie próbek. Jeśli chcieliby Państwo wyposażyć duży obiekt w wykładzinę, prosimy o kontakt - w miarę możliwości przedstawimy indywidualną ofertę. Można się z nami skontaktować telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. W razie jakichkolwiek pytań nasi kompetentni eksperci służą pomocą przy wyborze odpowiedniego produktu. Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Plus icon czytaj więcej