Close icon

Vorwerk Passion 1021 – nowoczesny dywan dla Twojego domu

Niemiecka firma Vorwerk jest znana z wysokiej jakości wykładzin. Od ponad 100 lat producent demonstruje swoje know-how i nie …
czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 15 z 15 Produkty

Prosty i odswieżający – wybór dekorów Passion 1021

"Mniej znaczy więcej" - to motto kolekcji: zamiast wspaniałych wzorów skupiono się na monochromatycznych wykończeniach. Niemniej jednak wykładziny Vorwerk wyraźnie wyróżniają się na tle konkurencji - uniwersalna paleta kolorów chłodnego błękitu, delikatnego bzu i ciepłej terakoty czyni je wyjątkowymi. Nowoczesny styl z delikatną benzyną Vorwerk Passion 1021 "3K11" można uzyskać, łącząc dekor z elementami w kolorze szarym i srebrnym. Silne kontrasty można uzyskać stosując Passion 1021 "9C97". Prawie czarny wystrój przekona każdego, kto preferuje neutralne kolory, a w połączeniu z białymi meblami tworzy ekscytujący wygląd, którego nie będziesz mógł się nasycić. Dywan ma miękką, welurową powierzchnię z lekkim połyskiem, który zachwyca zarówno oczy, jak i stopy.

Przyjazne dla środowiska uniwersalne urządzenie własnych czterech ścian

Aby zapewnić elastyczne wykorzystanie kolekcji, firma Vorwerk wyposażyła ją w szereg pierwszorzędnych rozwiązań technicznych. Runo dywanu jest wykonane w 100% z poliamidumateriału wysokiej jakościktóry zapewnia dobrą odporność i trwałość kolorów. Dlatego Passion 1021 uzyskał klasę użytkowania 22, co pozwala na stosowanie go w pomieszczeniach o małym lub średnim natężeniu ruchu w Twoim domu. Nadaje się również do pokrywania stopni schodów, gdzie jej antypoślizgowa powierzchnia zapewnia lepszą przyczepność. Dzięki możliwości zastosowania krzeseł na kółkach, podłoga ta doskonale sprawdzi się również w prywatnym biurze. Jeśli zdecydujesz się zainstalować wykładzinę w swoim gabinecie, skorzystasz z jej antystatycznego wykończenia. Służy to do rozładowywania napięć elektrycznych spowodowanych tarciem. Dzięki temu urządzenia elektryczne są bezpieczne przed uszkodzeniem, a użytkownik nie musi się martwić o nieprzyjemne porażenia prądem podczas chodzenia po podłodze.

Wykładziny dywanowe Vorwerk cieszą się dobrą opinią nie tylko dzięki nowoczesnemu wzornictwu - ich ekologiczne właściwości czynią je atrakcyjnymi również dla rodzin i świadomych ekologicznie konsumentów. Znak Stowarzyszenia Wykładzin Przyjaznych Środowisku świadczy o tym, że niemiecki producent kładzie duży nacisk na dobre samopoczucie użytkowników: jest to niezawodny znak dla wykładzin tekstylnych, które są wolne od substancji szkodliwych i neutralne w zapachu. Znak jakości Life Balance Seal dowodzi, że Passion 1021 jest odpowiedni dla alergików. Ale nawet jeśli nie masz żadnych zastrzeżeń, możesz cieszyć się lepszą jakością powietrza, gdy używasz kolekcji w swoim domu. Postaw nogi i weź głęboki oddech!

Oto metody instalacji weluru Vorwerk

Jeśli wolisz samodzielnie wykonywać wszystkie prace remontowe w swoim domu, nie musisz rezygnować z zakupu wykładziny. Dzięki odpowiedniemu planowaniu i przygotowaniu z pewnością uda Ci się samodzielnie ułożyć wykładzinę tekstylną! Aby uzyskać optymalny efekt, należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta. Ponieważ Vorwerk Passion 1021 jest wyposażony w podłoże flizelinowe Eco back, firma z Wuppertalu zaleca montaż z pełną przyczepnością. W tym przypadku można wybrać pomiędzy klejem wrażliwym na nacisk, uniwersalnym utrwalaczem i klejem dyspersyjnym. Ilość kleju, jaką należy nałożyć, zależy od podłoża i produktu - dlatego należy zwracać uwagę na informacje podane na opakowaniu. W małych pomieszczeniach, w których wystarczy jeden arkusz wykładziny, można również zastosować metodę stężeń. W tym wariancie do zamocowania wykładziny podłogowej na miejscu używa się kilku listew gwoździ.

Passion 1021 redukuje odgłosy kroków nawet o 24 dB. W związku z tym nie ma potrzeby zakupu i montażu dodatkowej izolacji dźwięków uderzeniowych. Zamiast tego można połączyć kolekcję z wodnym ogrzewaniem podłogowym: Niski opór cieplny wynoszący 0,17 m² K/W gwarantuje, że stopy mają zapewnioną przyjemnie miękką powierzchnię, po której można chodzić. Dzięki tej wykładzinie stworzysz komfortowe środowisko, po którym zawsze będziesz z przyjemnością chodzić.

Odkryj różnorodność produktów Vorwerk Passion 1021 w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Wszechstronny dywan Vorwerk Passion 1021 przekonał Cię? Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź odpowiedni kolor do swoich pomieszczeń! Jeśli mimo zdjęć produktów trudno Ci się zdecydować, nasza usługa bezpłatnych próbek może Ci pomóc: Wybierz maksymalnie osiem interesujących Cię dekorów, a my prześlemy Ci odpowiednie próbki do porównania. Gdy już będziesz pewien, że znalazłeś odpowiedni wzór, możesz zamówić go w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie dzięki gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych ilości możemy nawet przedstawić indywidualną ofertę! Wystarczy się z nami skontaktować - telefonicznie, listownie lub za pomocą formularza kontaktowego. Oczywiście możesz się z nami skontaktować w razie jakichkolwiek pytań lub problemów z zamówieniem. W takim przypadku nasi kompetentni eksperci chętnie udzielą Ci pomocy. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej