Vorwerk Superior 1013 – wykładzina dla każdego, kto ceni jakość

Odkryj teraz Vorwerk Superior 1013, nowe oblicze dawnej kolekcji Vorwerk Varia. Teraz dostępna pod nową nazwą, tekstylna wykł…
czytaj więcej

Wysoka klasa użytkowania wykładzin Vorwerk w obiektach komercyjnych

Dzięki wyjątkowo wysokiej klasie ścieralności 33 kolekcję tę można instalować niemal wszędzie. Zaprojektowany do użytku w biurze, Vorwerk Superior 1013 wytrzymuje nawet duże obciążenia i może być stosowany nawet w hotelach, restauracjach czy sklepach. Aby umożliwić bezproblemową instalację podłogi w biurze, została ona dodatkowo pokryta powłoką antystatyczną, dzięki czemu nie uszkadza sprzętu IT. Ponadto nadaje się do stosowania w komercyjnych zestawach kołowych do krzeseł, a nawet na klatkach schodowych w obiektach handlowych. Z drugiej strony, izolacja akustyczna o wartości 25 dB zapewnia cichy szum tła, dzięki czemu można spokojnie pracować nawet w pomieszczeniach, w których pracuje kilku pracowników, lub po prostu zapewnić prywatność gościom hotelowym. Aby zapewnić bezpieczeństwo w budynkach użyteczności publicznej, wykładzina firmy Vorwerk posiada wysoką klasę ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1. Oznacza to niską łatwopalność i wytwarzanie bardzo niewielkiej ilości dymu nawet w przypadku pożaru.

Oczywiście, taka wytrzymała podłoga idealnie nadaje się również do Twojej własnej przestrzeni życiowej. Oprócz klasycznych obszarów zastosowań, takich jak sypialnie czy pokoje dzienne, wytrzymałe wykładziny dywanowe można stosować również w miejscach intensywnie użytkowanych w domu, np. przed wejściami, na klatkach schodowych lub w prywatnych gabinetach. Szczególnie w części mieszkalnej ucieszy Cię również praktyczne ogrzewanie podłogowe nadające się do systemów ciepłej wody użytkowej, dzięki któremu możesz delikatnie ogrzewać pomieszczenia na dużej powierzchni.

Wysokiej jakości materiał zapewniający minimalną

Firma Vorwerk zastosowała do produkcji wykładziny podłogowej wyłącznie wysokiej jakości poliamid. Ten wytrzymały materiał jest znany ze swoich różnorodnych właściwości, co sprawia, że jest szczególnie łatwy w pielęgnacji. Na przykład, brudzi się tylko z trudem, co jest zaletą, zwłaszcza jeśli naraża się go na codzienne obciążenia związane z użytkowaniem obuwia ulicznego. Jednocześnie doskonale nadaje się do barwienia i odtwarza pożądane odcienie w sposób autentyczny i mocny. Ponadto charakteryzuje się doskonałymi parametrami ścieralności, co oznacza, że zużywa się powoli i nie tworzy żadnych ścieżek ani odcisków. Aby zapewnić wystarczające czyszczenie, często wystarczy odkurzyć wykładzinę Vorwerk zwykłym odkurzaczem. W ten sposób usuwa się większość zwykłych zabrudzeń, a następnie konserwuje podłogę.

Znów oddychaj spokojnie – nawet jako alergik

Oprócz doskonałego wyboru materiałów i różnorodnych właściwości, tekstylne pokrycia podłogowe przekonują szczególnie swoim pozytywnym wpływem na jakość powietrza w pomieszczeniach. Dzieje się tak dlatego, że wykładzina dywanowa jest znana z tego, że wiąże cząsteczki kurzu domowego i drobnego pyłu, gdy tylko wejdą one w kontakt z włóknami wykładziny. Dzięki temu znacznie zmniejsza się zawartość pyłu w powietrzu, którym oddychamy. Jest to nie tylko zasadniczo zdrowe. Jeśli cierpisz na alergię na kurz lub jesteś po prostu wrażliwy na kurz, może to poprawić jakość Twojego życia. Wystarczy usunąć nielubianego towarzysza poprzez regularne odkurzanie, co stwarza również nowe możliwości wiązania nowego kurzu.

Inspirujący naturalny wygląd stylowej wykładziny dywanowej

Vorwerk Superior 1013 jest dostępny w około 20 różnych odcieniach kolorystycznych, dzięki czemu możesz teraz zaprojektować swoje pomieszczenia tak, jak chcesz. Jako część nowego wzoru Nature Design, podłoga ta prezentuje się przede wszystkim w bogatych jesiennych kolorach. Liczne warianty szarości, od jasnoszarego po antracytowy, zapewniają szczególnie poważny wygląd, ale dają też duże możliwości wyboru bardziej kolorowych wzorów w różnych odcieniach. Kolekcja zachwyca jasnym beżem lub czerwonawym brązem, przywodzącym na myśl kolorowe liście w słoneczny jesienny dzień. Podłoga jest również dostępna w kolorze ciemnoniebieskim, intensywnej czerwieni lub eleganckiej leśnej zieleni.

Lekko cętkowana powierzchnia użytkowa stanowi dodatkowe urozmaicenie, ale ma też praktyczny efekt uboczny. W ten sposób trudno jest wykryć niewielkie zabrudzenia na powierzchni, dzięki czemu podłoga często sprawia schludne i dobre wrażenie nawet po długim dniu pracy.

Vorwerk Superior 1013 – wysokiej jakości wykładzina w ciepłych jesiennych kolorach już dostępna w BRICOFLOR!

Nie przegap więc dłużej okazji do zakupu wykładziny Vorwerk Superior 1013 i zamów ją już dziś w BRICOFLOR, największym w Europie internetowym sklepie z wykładzinami ściennymi i podłogowymi. Oszczędzaj na zakupach dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny i kupuj nasze produkty po porównywalnie najniższej cenie! Jeśli chcesz osobiście obejrzeć swoje ulubione dekory, polecamy naszą usługę bezpłatnych próbek, w ramach której możesz zamówić próbki informacyjne. Zanim zdecydujesz się na zakup u nas, nie spiesz się, aby przekonać się o wysokiej jakości i sprawdzić, czy wybór kolorów naprawdę Ci się podoba. Jeśli potrzebujesz większych zamówień, np. chcesz wyposażyć cały kompleks biurowy, również warto skontaktować się z nami osobiście. Na życzenie chętnie przedstawimy indywidualną ofertę na większe ilości, co pozwoli uzyskać jeszcze lepsze warunki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub chcesz poprosić o wycenę, skontaktuj się z nami. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub skorzystać z gotowego formularza kontaktowego. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej