Vorwerk Superior 1014 – tuftowana wykładzina zapewniajaca stylowe otoczenie

Vorwerk Superior 1014, nowy, wszechstronny model znanej firmy z Wuppertalu, prezentuje się teraz w bogatej gamie stylowych ko…
czytaj więcej

Wysoce sprężysta i wytrzymała – wykładzina Vorwerk

Wykładziny Vorwerk są uniwersalne, zaprojektowane z myślą o każdej sytuacji. Dzięki klasie użytkowania 33 nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet w mocno uczęszczanych miejscach kontraktów pojawić się w eleganckim stylu. Ta klasa ścieralności pozwala na umieszczenie jej w prawie każdym suchym pomieszczeniu, ponieważ wykładzina podłogowa z łatwością wytrzymuje obciążenia w sklepach, restauracjach, hotelach i biurach. Choć jest to głównie zasługa wytrzymałego materiału, liczne dekory zachwycają przytulną atmosferą, w której można czuć się komfortowo nie tylko jako gość, ale także jako właściciel we własnym domu. Ponieważ, mimo że jest to produkt komercyjny, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby umieścić go we własnym domu, gdzie tekstylna wykładzina podłogowa może być wykorzystywana do wielu różnych zadań. Oprócz bardziej klasycznych zastosowań w salonach, sypialniach i jadalniach, można również położyć tę odporną na zużycie wykładzinę w strefach wejściowych, pokryć nią schody, a nawet urządzić prywatny gabinet. Podczas gdy konwencjonalne produkty często nie wytrzymują takiego obciążenia w wystarczającym stopniu, Superior 1014 zachwyca swoją wysoką wytrzymałością.

Ponadto wykładzina ta jest wyjątkowo łatwa w pielęgnacji i wymaga jedynie regularnego czyszczenia odkurzaczem. Firma Vorwerk stosuje na powierzchnię ścieralną wyłącznie najlepszy poliamid, materiał przędzy, który jest szczególnie znany z doskonałej odporności na ścieranie. Dzięki temu wykładzina nie zużywa się tak szybko, a nawet trudno jest na niej zostawić ślady. Jest również odporny na działanie promieni UV, dzięki czemu kolory, w których został zanurzony, blakną powoli, a Ty możesz cieszyć się wybranym dekorem przez długi czas. Mimo swoich mocnych właściwości jest wyjątkowo przyjemna w dotyku i zapewnia stopom przyjemną powierzchnię bieżnika, która jest przyjazna dla stawów.

Nie musisz rezygnować z wygód w życiu codziennym

Oprócz wyboru materiału, wykładziny dywanowe Vorwerk przekonują także licznymi innymi właściwościami, dzięki którym po prostu nie zabraknie Ci komfortu. Na przykład szczególnie ważny jest pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach. Wynika to z faktu, że włókna tekstylnej wykładziny podłogowej są w stanie wiązać ze sobą kurz. Jeśli cząsteczki kurzu wejdą w kontakt z nimi, zostaną po prostu zatrzymane i nie dostaną się już do powietrza, którym oddychasz. Szczególnie osoby z alergią na kurz lub podobnymi dolegliwościami mogą odnieść korzyści z położenia odpowiedniej wykładziny. Aby ponownie usunąć kurz, wystarczy regularne sprzątanie za pomocą odkurzacza.

Szczególnie ceniona jest również wysoka izolacyjność akustyczna materiału, który redukuje dźwięki uderzeniowe nawet o 27 dB, zapewniając tym samym przyjemny hałas w tle! Kolejną niezwykle przyjemną cechą jest praktyczna możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego w systemach grzewczych opartych na gorącej wodzie, dzięki czemu tekstylna wykładzina podłogowa nie stanowi przeszkody w dążeniu do ogrzewania całej powierzchni od dołu. Aby w warunkach niskiej wilgotności nie powstawały ładunki elektryczne, powierzchnia ma wykończenie antystatyczne, dzięki czemu nic nie grozi użytkownikowi ani jego urządzeniom elektrycznym. Dla większego bezpieczeństwa wykładzina spełnia wymogi wysokiej klasy ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, która nie tylko jest uznawana za trudnopalną, ale także zapewnia niski poziom zagrożenia pożarowego rozwój dymu w przypadku pożaru. Tak wysoka klasa ochrony przeciwpożarowej spełnia również podstawowy wymóg dotyczący stosowania w miejscach publicznych.

Stylowy wygląd pomieszczeń dzięki wykładzinom dywanowym w 17 róznych wzorach

Superior 1014 oferuje 17 różnych dekorów do gustownego umeblowania pokoi. Różnią się one zarówno kolorem, jak i wyborem wzorów. W tym ostatnim przypadku stosuje się mieszaninę figur geometrycznych, takich jak trójkąty i koła, często uzupełnionych dzikimi liniami. Wzory zawsze wyróżniają się lekkim kontrastem w stosunku do koloru bazowego, dzięki czemu są zawsze dobrze widoczne, ale nigdy natrętne ani nachalne. Dostępne w wielu kolorach, takich jak czerwony, fioletowy, zielony, niebieski, szary czy antracytowy, to od Ciebie zależy, jak urządzisz teraz swoje pomieszczenia.

Samodzielne, szybkie i łatwe układanie nowej podłogi – oto jak możesz to zrobić

Podłoga ta jest dostępna w rolkach, dzięki czemu można się nią wspaniale posługiwać i oczywiście zamontować ją samodzielnie, bez pomocy rzemieślnika! Kroki, jakie należy wykonać, potrzebne narzędzia i o czym należy pamiętać - to wszystko znajdziesz w naszej instrukcji układania wykładzin. Ponieważ dzięki odpowiedniemu przygotowaniu Ty też możesz odnieść sukces! Należy jednak pamiętać, że procedura instalacji może się różnić w zależności od producenta. Dlatego nasze instrukcje mają przede wszystkim charakter informacyjny. Podczas ostatecznej instalacji należy zawsze korzystać z instrukcji producenta!

Vorwerk Superior 1014 – ekscytująca wykładzina do obiektów handlowych dostępna już w BRICOFLOR!

Szykowna wykładzina do zastosowań komercyjnych i domowych Vorwerk Superior 1014 jest już dostępna w BRICOFLOR, sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, któremu możesz zaufać! Korzystając z naszych licznych usług, chcielibyśmy również pomóc Państwu w jak najszybszym i najłatwiejszym znalezieniu wymarzonej podłogi. Odkryj na przykład naszą gwarancję najlepszej ceny, dzięki której zawsze otrzymasz nasz asortyment po porównywalnie najniższej cenie. Jeśli natomiast chciałbyś osobiście obejrzeć poszczególne dekory, polecamy naszą usługę bezpłatnych próbek, z której możesz skorzystać już dziś, aby zamówić próbki informacyjne odpowiadające kolorystycznie i jakościowo oryginałom. Po podjęciu decyzji o zakupie można po prostu zamówić odpowiednią ilość towaru za pośrednictwem naszego portalu internetowego. W przypadku zamówień o określonej wielkości lub większych możliwe jest również przedstawienie indywidualnej oferty, dzięki której można zaoszczędzić jeszcze więcej. Na życzenie sprawdzimy Twoje zamówienie i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić! Masz pytania dotyczące zamawiania, naszych produktów lub chcesz uzyskać wycenę? Skontaktuj się z naszymi kompetentnymi pracownikami już teraz. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty elektronicznej lub korzystając z formularza kontaktowego. Już teraz cieszymy się na wiadomość od Ciebie!

Plus icon czytaj więcej