Close icon
Tapeta 32986-3 Innova Memory 3Image maximise icon
Tapeta 32986-3 Innova Memory 3Image maximise icon
Tapeta 32986-3 Innova Memory 3Image maximise icon
(1)
Brand claim
  • Wysokojakościowa tapeta w najlepszej cenie
  • Dziecinne prosty montaż
  • Idealne do: Do biura, Do korytarzu, Do kuchni, Do sypialni, Do salonu
  • Atrakcyjne wzory: Nowoczesne, Jednolite
-69 %
184,00 zł za rolkę
57,00 złza rolkę
10,69 zł za m²
OFERTY
W magazynie pozostało tylko 0 rolki
Delivery icon
Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Tapeta 32986-3 Innova Memory 3

Połączenie kwiatowych wzorów z romantycznymi ornamentami. Podobnie jak innowacyjne tapety z hitowej serii Memory 3. Oprócz klasycznych motywów romantycznych, w trzeciej kolekcji widzimy nowoczesne interpretacje kwiatów tapet z zmysłowym i eleganckim wyglądem. Różnorodność wzorów z nowoczesnymi prostymi liniami i szeroki wybór monochromów oferuje niezliczone kombinacje z tymi tapetami dla spersonalizowanego domu.

Znajdź teraz wspaniałe wzory z tej kolekcji w sklepie internetowym Bricoflor! Nie tylko skorzystasz z niesamowitych dekoracji, ale także z oferowanych przez nas usług. Jednym z nich jest na przykład najlepsza gwarantowana cena, dzięki której gwarantuje się, że kupuje po najlepszej cenie na rynku online. Jeśli zamówić próbki tapet przed zakupem, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał na ścianach, skorzystaj z naszej usługi próbkowania! W ten sposób możesz sprawdzić to w zaciszu swojego domu i porównać niektóre modele z innymi. Jeśli Twój problem polega na tym, że będziesz potrzebował dużych ilości zamówień, poinformuj nasz dział ofert! Z przyjemnością przedstawią indywidualną ofertę z najlepszymi możliwymi warunkami. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Dane techniczne
Arrow icon