Brand claim
48,00 zł za rolkę
odpowiada 9,01 € / 1 m²
Brand claim
48,00 zł za rolkę
odpowiada 9,01 € / 1 m²
Suma całkowita
(z VAT)
0,00 zł
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 21 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

Zalety produktu

  • Wysokiej jakości tapeta od A.S. Création
  • Z kolekcji Einzelblatt
  • Polecane do korytarzy, salonów, sypialnii
  • Próbki tapet ściennych
Więcej informacji o tym produkcie
Delivery icon Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

1. Pasujące produkty

2. Tapeta 727718 A.S. Création Einzelblatt

W kolekcji Einzelblatt renomowanego producenta A.S. Création znajdą Państwo gustowne tapety z dawnych i aktualnych kolekcji zestawione obok siebie. Szczególnie miłośnicy klasycznego stylu i ponadczasowego wyposażenia wnętrz znajdą tu coś dla siebie. Ale w uniwersalnej kolekcji Einzelblatt firmy A.S. Creation można znaleźć również nieco bardziej niezwykłe wzornictwo, na przykład w odważnych kolorach lub ze stylowymi ornamentami.

Przede wszystkim liczne gładkie tapety z kolekcji Einzelblatt sprawiają, że projektowanie ścian staje się prawdziwą przyjemnością. W różnych jasnych odcieniach kolorystycznych gładkie tapety ścienne pasują do niemal każdego stylu wnętrza. Różnorodne struktury i powierzchnie nadają ścianom unikalny charakter, co je niezwykle wyróżnia ze względu na stylowy wygląd.  Możesz na przykład wybrać tapetę, która przypomina otynkowaną ścianę lub zdecydować się na klasyczny motyw drewna. W niektórych przypadkach struktura powierzchni przypomina również szlachetne materiały, takie jak kamień czy marmur. Odrobinę koloru można wprowadzić do gry dzięki kolorowym tapetom z kolekcji Einzelblatt, ze względu na nieco bardziej tekstylny, rustykalny wygląd. Ciepłe kolory idealnie nadają się do wnętrz w stylu etno-chic. Oprócz tego można się spodziewać eleganckich monochromatycznych tapet z wypukłym ornamentowym wzorem i kafelkami przypominającymi dekoracyjne stiuki eleganckich secesyjnych budynków.

Kolekcja tapet firmy A.S. Création obejmuje wysokiej jakości tapety papierowe i fizelinowe, niektóre z nich posiadają powłokę z ogrzewanego i spienionego winylu, która sprawia, że tapety są bardzo wytrzymałe i odporne. W przypadku tapet fizelinowych z kolekcji jednoarkuszowej mają Państwo możliwość nanoszenia pasty bezpośrednio na ścianę, natomiast tapety papierowe przekonują zrównoważonym podejściem ekologicznym i wysoką oddychalnością. Tapety A.S. Création single leaf mają dobrą odporność na światło i zmywanie, dlatego nadają się również do pomieszczeń o zwiększonym nasłonecznieniu lub do kuchni.

A.S. Création przywiązuje dużą wagę do przyjaznej dla środowiska produkcji również w przypadku tapet z kolekcji Single Sheet. Stosowane surowce pochodzą z etycznej gospodarki leśnej, a zmodernizowane procesy produkcyjne zapewniają energooszczędną produkcję tapet z certyfikatem FSC.

3. Dane techniczne

Główne cechy

  • Materiał nośny Papierowy
  • Materiał Papierowa
  • Kolekcja Einzelblatt
  • Wymiar 10,05 x 0,53 m
  • Pasowanie Bez pasowania
  • Pasowanie Bez pasowania