SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Tapeta 942210 A.S. Création Concerto 3Image maximise icon
Tapeta 942210 A.S. Création Concerto 3Image maximise icon
Tapeta 942210 A.S. Création Concerto 3Image maximise icon
Brand claim
  • Wysokiej jakości tapeta od A.S. Création
  • Kolekcji Concerto 3
  • Polecane do Korytarza, Kuchni, Sypialni i Salonu
  • Odporna na działanie światła
-47 %
83 za rolkę
44,00 złza rolkę
8,26 zł za m²
OFERTY
W magazynie pozostało tylko 300 jednostki
Delivery icon
Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Tapeta 942210 A.S. Création Concerto 3

Tapety tak pełne dźwięku jak muzyka - to motto kolekcji Concerto 3 znanego producenta tapet A.S. Création. Te okładziny ścienne są pełne muzyki i wzbogacają pomieszczenia mieszkalne o luksusowy akcent. Bujne liście akantu i ornamenty kwiatowe czerpią z bogatego repertuaru klasycznych dekorów: różnorodnych, wspaniałych, a jednocześnie tak harmonijnych i wzruszających jak muzyka Antonio Vivaldiego. Dzięki czasem delikatnej, czasem mocniejszej kolorystyce, obrazy te stanowią eleganckie tło zarówno dla stylowych, jak i nowoczesnych wnętrz.

 

Szczególnym produktem kolekcji Concerto 3 jest tapeta barokowa, która jest czasem bardziej bogata, czasem bardziej dyskretna i nowoczesna w swojej interpretacji, nadająca się do niemal każdego stylu wnętrza. Złote, srebrne i miedziane akcenty zapewnią dodatkową porcję szlachetności, a romantyczna tapeta w kwiaty pozwoli Ci poczuć odrobinę naturalności. Stonowane odcienie zieleni i szarości wyglądają bardzo zręcznie i szlachetnie, podczas gdy antracytowe i kolorowe akcenty zapewniają kilka ekstrawaganckich rozprysków koloru.

 

Bardziej klasyczna i skłaniająca się ku greckiej starożytności jest tapeta w prążki z delikatnymi strukturami kwiatowymi i przyjemną  paletą kolorów. W połączeniu ze wspaniałymi ornamentami kolekcji Concerto 3 firmy AS Creation można stworzyć symbiozę dynamiki i prostoliniowości. Dla prostszych typów odpowiednie są tapety jednokolorowe, które mimo struktury przypominającej drewno lub otynkowane ściany, wnoszą powiew luksusu i wytworności.

 

Tapety z kolekcji Concerto 3 są tapetami papierowymi, które można tapetować zwykłymi przyborami. Okleiny ścienne są odporne na działanie światła, można je czyścić łagodnym roztworem mydła i charakteryzują się wysoką oddychalnością. Ponadto tapety renomowanego producenta A.S. Création produkowane są w warunkach przyjaznych dla środowiska, z najlepszych surowców i pod stałą kontrolą jakości.

Dane techniczne
Arrow icon