SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Wineo 1000 Stone | Klebevinyl "Scivaro Slate" (Oferta specjalna)Image maximise icon
Wineo 1000 Stone | Klebevinyl "Scivaro Slate" (Oferta specjalna)Image maximise icon
Wineo 1000 Stone | Klebevinyl "Scivaro Slate" (Oferta specjalna)Image maximise icon
  • Podłogi bio – bez szkodliwych substancji
  • Klasa użytkowa 33
  • Powierzchnia PU
  • Naturalne odwzorowanie kamienia
-49 %
204,81 zł za m²
104,67 złza m²
OFERTY
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

140,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Wineo 1000 Stone | Klebevinyl "Scivaro Slate" (Oferta specjalna)

Podłogi Wineo 1000 Stone to kolejna propozycja eko-odpowiedzialnego producenta z Niemiec. Wysoka jakość, piękne wzornictwo i zgodność z najwyższymi standardami – to wszystko odnajdziesz w ramach jednej kolekcji.

Jeśli znudziły Ci się klasyczne drewniane projekty, to proponujemy Ci panele w optyce kamienia. Najnowsze technologie druku i fotografii pozwalają na bardzo szczegółowe odwzorowanie minerałów, wraz z ich niepowtarzalną fakturą. Mimo wyglądu kamienia, panele winylowe są lżejsze od standardowych płyt kamiennych oraz zamiast chłodu – odczujesz przyjemne ciepło pod stopami.

Panele winylowe Wineo 1000 Stone w systemie click mają grubość 5 mm. Dostępny rozmiar to 85,9 x 39,7 cm. Wariant klejony jest dostępny w rozmiarze 86,2 x 40,2 cm i ma grubość około 2,2 mm

Klasyfikacja użytkowa 33 pozwala na montaż tych paneli LVT zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze, restauracji czy kawiarni. Panele sa odporne na wysokie natężenie ruchu i obciążenia z niego wynikające. Częsty kontakt z wodą czy krzesła na kółkach są jej niestraszne – odporna powierzchnia PU zabezpiecza podłogę przez zarysowaniami, uszkodzeniami i blaknięciem. W przypadku dużego ruchu, także zabrudzenia pojawiają się częściej. Jednak dzięki technologii PU to nie problem, bo wszelkie plamy usuniesz za pomocą domowych środków chemicznych. Panele są także odporne na blaknięcie pod wpływem promieni UV i mają świetne właściwości akustyczne.

Producent pozostawia Ci dwa systemy instalacyjne do wyboru – na click (system pióro-wpust) lub tradycyjnie z użyciem kleju. W zależności od Twoich możliwości i umiejętności, możesz wybrać system dopasowany do Ciebie. Oba warianty wymagają jednak niewielkich przygotowań powierzchni. Powinna być ona dokładnie wyczyszczona oraz wyrównana, aby zapewnić maksymalną przyczepność i długoletnią służbę. Montaż na click pozwoli Ci szybko i łatwo wyremontować cały pokój. Poszczególne elementy dopasujesz do siebie za pomocą wbudowanych piór i wpustów, bez potrzeby użycia dodatkowego kleju. W wypadku montażu na klej, polecamy wybrać środek mocujący o niskiej emisyjności oraz bez rozpuszczalników. Montaż w tym systemie wymaga dokładności, dlatego warto się zwrócić z prośbą o pomoc do fachowca.

Podłogi są określane mianem BIO, ponieważ zostały wyprodukowane bez ftalanów, plastyfikatorów i rozpuszczalników. Składniki podłogi są w dużej mierze pozyskane z surowców odnawialnych. Wybór podłóg Wineo 1000 to wybór świadomy oraz eko-odpowiedzialny.

besteht zum überwiegenden Teil aus nachwachsenden Roh- und natürlichen Füllstoffen.

Dane techniczne
Arrow icon