Close icon
Cortex Veranatura "BHYG001 Dąb Polny"Image maximise icon
Image maximise icon
Image maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 35 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Brand claim
  • Wzór o realistycznej strukturze drewna
  • Grubość warstwy użytkowej 0,55 mm
  • Gwarancja producenta na 25 lat w obszarze mieszkalnym i 15 lat w sektorze kontraktowym
  • Współpracuje z ogrzewaniem podłogowym
226,50 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

180,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 35 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Cortex Veranatura "BHYG001 Dąb Polny"

Kolekcja podłóg korkowych Veranatura od firmy Cortex oferuje solidną podłogę w autentycznych wzorach. Dekory to zsynchronizowane haptycznie i wizualnie repliki drewna i kamienia, które są trudne do odróżnienia od naturalnych materiałów. Łącznie 12 różnych wzorów obejmuje od jasnych do ciemnych odcieni i pokrywa zarówno nowoczesny, jak i rustykalny wygląd. Wyjątkowość Cortex została osiągnięta dzięki bardzo wysokiej jakości rdzeniu korkowemu, który zapewnia doskonały komfort, redukcję dźwięku i izolację termiczną. Zintegrowany podkład korka wzmacnia właściwości termiczne i akustyczne, tworząc ciche środowisko życia, jednocześnie oszczędzając koszty energii.

Warstwa ścieralna o grubości 0,55 mm wytrzymuje również ekstremalne obciążenia i sprawia, że ​​podłoga jest szczególnie wytrzymała i długotrwała, nawet w sektorze komercyjnym (klasa użytkowa 23, 33). Podczas układania w całym obszarze mieszkalnym otrzymujesz również 25-letnią gwarancję producenta. Jeśli zainstalujesz panele korkowe Veranatura z Cortexu w butikach, domach towarowych lub biurach na otwartym planie, otrzymasz 15-letnią gwarancję na produkt.

Ponadto system zatrzaskowy Corkloc umożliwia szybką i bez klejową instalację. Nowoczesne uszczelnienie powierzchniowe pozwala utrzymać podłogę korkową w czystości bez szkodliwych substancji chemicznych przy użyciu dostępnych w środków czyszczących. Dzięki projektowi odpornemu na przesuwanie krzeseł biurowych na kółkach (typ W), ta najwyższej klasy kolekcja może być używana bez obaw w biurze, ponieważ na powierzchni nie powstaną żadne ślady. Twoje bezpieczeństwo i zdrowie są również zadbane: Dzięki produkcji bez winylu podłoga jest całkowicie wolna od PCP i szkodliwych plastyfikatorów, a także jest ognioodporna (klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1). Dlatego Veranatura jest idealnym towarzyszem na co dzień w domu i pomieszczeniach komercyjnych.

Dane techniczne
Arrow icon