Close icon

CORTEX VERANATURA - PODŁOGA KORKOWA O AUTENTYCZNYM WYGLĄDZIE DREWNA

Nowoczesna kolekcja Veranatura firmy Cortex spełnia najwyższe wymagania estetyczne i funkcjonalne: jest niezwykle trwała, …

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 12 z 12 Produkty

PODŁOGA KORKOWA W UNIWERSALNYCH DEKORACH Z WZOREM DREWNA

Ta kolekcja oferuje powierzchnię o naturalnym wyglądzie, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Kolekcja, dostępna w dwunastu różnych dekorach, pokazuje swoją wizualną różnorodność. Dzięki nowoczesnemu dekoracyjnemu tłoczeniu synchronicznemu, w którym słoje drewna są haptycznie odtwarzane, odróżnienie podłogi korkowej od prawdziwego parkietu jest prawie niemożliwe. Każda deska składa się z pięciu warstw, z których najniższa to zintegrowany korkowy podkład izolacyjny o grubości 1,3 mm, który kompensuje nierówności podłogi i przyczynia się do lepszej akustyki pomieszczenia. Na nią nakładana jest wodoodporna płyta rdzeniowa HDF z innowacyjną fugą Corkloc. Rdzeń z prasowanego korka o grubości 2,7 mm zapewnia lepszy komfort chodzenia i stania. Warstwa dekoracyjna z różnymi wzorami drewna oraz synchronicznie wytłaczana warstwa użytkowa o grubości 0,55 mm dopełniają ogólnego wyglądu korkowej deski podłogowej.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SPEAŁNIAJĄCA WYSOKIE WYMAGANIA

Kolekcja producenta Cortex jest idealnym towarzyszem zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Można ją stosować w miejscach o dużym natężeniu ruchu (NK 23), takich jak pokoje dzienne lub korytarze, ale podłoga korkowa może być również bez problemu układana w miejscach o dużym natężeniu ruchu (NK 33), takich jak domy towarowe lub biura typu open space. Dzięki stabilności wymiarowej na poziomie ≤ 5%, podłoga bez PCP spełnia wszystkie wymagania, a Państwo otrzymujecie 25 lat gwarancji producenta w obszarze mieszkalnym i 15 lat w obszarze komercyjnym.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PODŁOGA KORKOWA CORTEX O WSZECHSTRONNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH TECHNICZNYCH.

Podłoga korkowa jest również bardzo przekonująca z technicznego punktu widzenia, ponieważ jej wszechstronne cechy jakościowe potrafią zaskoczyć. Przyczyniają się one do komfortu życia, a także do bezpieczeństwa. Ta kolekcja Cortex charakteryzuje się między innymi bardzo dobrą odpornością na ogień i niską emisją dymu, ponieważ klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 oznacza niską palność. Miękki, naturalny materiał zapewnia dobrą izolację akustyczną kroków dzięki wyciszeniu głośności kroków o 17 dB. Ponadto produkty Cortex charakteryzują się najwyższymi standardami jakościowymi, które są zapewnione przez regularne wewnętrzne jak i zewnętrzne testy jakościowe i udokumentowane bardzo dobrymi wynikami. Wszystkie wykładziny Cortex uzyskały ogólne dopuszczenie nadzoru budowlanego DiBt. Ponadto posiadają one znak jakości Niemieckiego Stowarzyszenia Korka, tzw. logo korka.

ŁATWY MONTAŻ DZIĘKI SYSTEMOWI MONTAŻOWEMU CORKLOC

Dzięki innowacyjnemu systemowi Corkloc, deski są tak samo łatwe w montażu jak inne wykładziny podłogowe z systemem zatrzaskowym: umożliwia to szybki montaż bez użycia kleju. Wstępnie wykończony parkiet korkowy można układać na większości twardych podłoży, takich jak jastrychy, podłogi drewniane lub istniejące podłogi użytkowe. Ale miękkie pokrycia, takie jak dywany, muszą być najpierw usunięte. Po usunięciu brudu i tłuszczu oraz wygładzeniu nierówności za pomocą szpachlówki instaluje się izolację przeciwwilgociową. Do tego celu wymagana jest folia z tworzywa sztucznego o minimalnej grubości 0,2 mm. Ponieważ izolacja akustyczna jest już wbudowana w podłogę korkową, nie ma potrzeby układania dodatkowej izolacji pod deskami. Teraz wystarczy tylko wsunąć pióro i wpust i docisnąć je do siebie. Na końcu każdego rzędu deska musi zostać odpiłowana tak, aby pozostała jeszcze 5 mm szczelina do ściany. Pozostały kawałek jest następnie używany na początku następnego rzędu. W ten sposób, deska po desce, powstaje równa powierzchnia podłogi.

CORTEX VERANATURA: DOSTĘPNY W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR W NAJLEPSZEJ CENIE!

Dostawca podłóg korkowych z Norymbergi stawia na wysokiej jakości i zrównoważony produkt, który wyróżnia się trwałością i realistycznymi, naturalnymi wzorami. Cechą szczególną kolekcji jest warstwa korka o grubości 4 mm, która pozwala na korzystanie z zalet przyjaznego dla stawów i pochłaniającego dźwięki uderzeniowe naturalnego materiału. Przekonaj się do tej kolekcji już teraz i wybierz swój ulubiony wzór. Zamów już dziś w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z gwarancji najlepszej ceny! Chcesz się przekonać wszystkimi zmysłami? Wystarczy skorzystać z naszego serwisu bezpłatnych próbek. Jeśli planujesz większy projekt z Cortex Veranatura, skontaktuj się z nami - przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę z korzystnymi warunkami na Twoją korzyść. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, nasz dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże - zadzwoń do nas lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego! Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej