Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Desso

Desso Stratos Blocks "9980"


 • klasa użyteczności 33

 • 36 kolorów

 • 50 x 50 cm

 • loose-lay

x
43,42 zł
z VAT
odpowiada 173,68 zł za m²
Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:43,42 zł
 • Dostępna ilość 20
Podobne produkty
Cechy produktu
 • NK 33 do intensywnego użytku komercyjnego , takich jak domy towarowe lub Foyers
  NK 33 do intensywnego użytku komercyjnego , takich jak domy towarowe lub Foyers
 • właściwości antystatyczne
  właściwości antystatyczne
 • Stabilność wymiarowa
  Stabilność wymiarowa
 • Ogrzewanie podłogowe
  Ogrzewanie podłogowe
 • Antypoślizgowość
  Antypoślizgowość
 • Stuhlrolleneignung - gewerblich
  Stuhlrolleneignung - gewerblich
 • tłumienie dzwięków uderzeniowych
  tłumienie dzwięków uderzeniowych
 • LC1
  LC1
 • CE-oznakowanie
  CE-oznakowanie
 • Certyfikat green label
  Certyfikat green label
 • GUT zweryfikowana jakość
  GUT zweryfikowana jakość
 • Bfl-s1 (B1)
  Bfl-s1 (B1)
Desso Stratos Blocks "9980"

Płytki dywanowe Desso Stratos z serii AirMaster® o kodzie produktu A138, przeznaczone są do mocno obciążonych pomieszczeń użyteczności publicznej - klasa użyteczności 33. Te filcowe wykładziny o strukturze pętelkowej w 36 kolorach, stanowią znakomite tło dla nowoczesnych wnętrz. Obecnie, w pomieszczeniach spędzamy około 90% naszego czasu, dlatego producent Desso, przy kreowaniu AirMaster® swoim celem uczynił dbałość o zdrowie użytkowników swoich wykładzin. Opatentowana technologia redukuje stężenie pyłu w powietrzu 4 razy skuteczniej niż zwykłe dywany i 8 razy skuteczniej niż twarde podłogi. Stratos jest jedną z najpopularniejszych kolekcji płytek dywanowych firmy Desso. Ten renomowany i funkcjonalny produkt w branży podłogowej, łączy sprawdzoną trwałość z wyjątkową ceną. Wykładziny w płytkach w tej kolekcji łączą się płynnie ze Stratos Blocks, tworząc nowy, kreatywny świat kombinacji produktów.

Obecność i wielkość cząsteczek stałych drobnego pyłu (PM) to czynnik determinujący jakość powietrza w pomieszczeniu, co z kolei bezpośrednio związane jest ze zdrowiem osób w nim przebywających. Jeśli wdychasz pył, narażasz się na kontakt ze skażeniem mikrobiologicznym w postaci pleśni, pyłków i alergenów. Desso znalazł rozwiązanie. Wykładziny w płytkach AirMaster® zostały stworzone, aby zapobiegać unoszeniu się pyłu w powietrzu, wychwytując dwukrotnie więcej drobnych cząsteczek kurzu niż standardowe wykładziny. Karmin, purpura, szarości, błękity - nie ma ograniczeń jeśli chodzi o dostępność kolorów. Wielkość poszczególnych płytek dywanowych wynosi 50 x 50 cm, a w opakowaniu znajdziesz 20 sztuk. Wykładzina w płytkach AirMaster® Stratos należy do pierwszej klasy luksusowości. Całkowita grubość płytki dywanowej to 5 mm, a grubość włókna 2,7 mm. Odpowiednio, masa całkowita to 4050 g/m2, natomiast masa włókien 600 g/m2.

Niemiecki certyfikat jakości GUT otrzymują tylko wykładziny wytwarzane w sposób odpowiedzialny w kwestiach ochrony środowiska, bezpieczeństwa oraz wygody, przez cały cykl życia produktu. Przyznawany jest on producentom, których produkty: nie zawierają substancji niebezpiecznych, są bezzapachowe, poziom emisji lotnych związków organicznych (VOC) nie przewyższa 250 μg/m3 w ciągu 3 dni i są bezpieczne w użyciu. Warstwa podstawowa to runo poliestrowe, natomiast drugorzędowa nosi nazwę Desso EcoBase® i zawiera co najmniej 70% materiałów odnawialnych. Kompozyt wełniany - BCF Polyamide 6 i ECONYL®, który zawiera aż 100% materiałów odnawialnych. Płytki instalowane są w technice loose-lay, a więc luźnego układania bez kleju. Desso zaleca trzyetapowy program konserwacji: codzienną, okresową i głębokie czyszczenie.

Dane techniczne
Powierzchnia Pętelkowana jakość
Całkowita grubość 5,5 mm
Odporność termiczna 0,048 m² K/W
Całkowita waga 3950 g/m²
Podziałka 1/10"
Grubość runa (stosu) 2,5 mm
Gramatura runa 550 g/m²
Wygłuszenie kroków 24 dB
Klasa palności Bfl-s1 (B1)
Materiał włókna 100% Poliamid
Wymiary 50 x 50 cm
Podłoże Desso ProBase®
Stabilność wymiarowa ≤ 0,20%

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 9 - 13:00

Bartosz Woźniak
Doradca