Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Desso Stratos Blocks – szlachetne płytki dywanowe

Szukasz odpowiedniej podłogi do swojego biura lub sklepu? W takim razie odkryj teraz Desso Stratos Blocks i udekoruj swój lok…
czytaj więcej
1 - 3 z 3 Produkty

Idealne do biura – płytki wykładzinowe Desso można stosować wszędzie

Coraz nowocześniejsza wykładzina podłogowa zaskakuje w wielu sytuacjach. Miejsce aplikacji również wydaje się wielu na początku niezwykłe. Ale płytki dywanowe Desso mają wysoką klasę obsługi 33 i dlatego mogą być stosowane nawet w intensywnie uczęszczanych obszarach handlowych. Tam są używane głównie w hotelach, restauracjach, sklepach, biurach czy na targach, gdzie cieszą się dużą popularnością. Jeśli podłoga ma dużo wytrzymać, wiele osób od razu myśli o materiałach takich jak kamień czy beton, które jednak szybko wydają się zimne lub odległe. Innymi słowy, nastroje, na które nie powinni być narażeni Twoi goście lub pracownicy. Z drugiej strony miękka powierzchnia tworzy zachęcającą atmosferę, której trudno się oprzeć. Klienci zdecydowanie wolą przebywać w przytulnych sklepach lub wolą zjeść obiad tam, gdzie czują się komfortowo i bezpiecznie. Tekstylne płytki wspierają również dobrą atmosferę pracy w biurze, jednocześnie pozostawiając poważne wrażenie podczas wizyty klientów lub partnerów biznesowych.

Ten niezwykle wytrzymały i jednocześnie przyjazny charakter Desso Stratos Blocks zawdzięcza przede wszystkim zastosowanemu materiałowi przędzy. Ponieważ do produkcji powierzchni użytkowej, która jest uważana za szczególnie wytrzymałą, a jednocześnie wygląda miękko i zadbanie, używany jest wyłącznie wysokiej jakości poliamid. Szczególnie niewrażliwy na zanieczyszczenia materiał ten jest bardzo nieskomplikowany i nie wymaga stałej pielęgnacji.

Klasyczne wzory geometryczne w odcieniach szarości i brązu

Przeznaczona przede wszystkim do użytku w biurze kolekcja ma klasyczny wygląd, który opiera się przede wszystkim na doborze koloru. Dostępne w trzech różnych wzorach, dominują tutaj najróżniejsze niuanse szarości, które czasami są przełamane jasnymi, szarobrązowymi wstawkami. Dzięki zastosowaniu prostokątnych wzorów o różnych poziomach jasności, ta kolekcja nie jest rzucająca się w oczy ani nudna i nadaje Twoim pomieszczeniom przyjemną atmosferę bez rozpraszania uwagi. Losowa orientacja zapewnia również, że ułożenie wzorów wygląda absolutnie niepowtarzalnie, dzięki czemu każdy moduł wygląda jak jedyny w swoim rodzaju.

Jeśli masz ochotę na jeszcze większą różnorodność, różne odcienie różnych wariantów można również idealnie połączyć. Przyczynia się do tego również jednolity format 50 x 50 cm, charakterystyczny dla płytek tekstylnych. Dzięki temu można je łatwo układać na styk i mieć ten sam rozmiar wzorów. Opcjonalnie trasy robocze mogą być również subtelnie oznaczone lub wyróżnione niektóre obszary robocze. Jeśli podobają Ci się wszystkie projekty, możesz zastosować inny wystrój dla każdego pokoju!

Dzieki układaniu bezklejowemu Desso Stratos Blocks są wyjątkowo szybko gotowe do uzycia

Piękno płytek dywanowych polega jednak na tym, że nie trzeba ich kleić. Ze względu na swoją dużą wagę mocno trzymają się zamierzonej podpowierzchni. Chociaż kolekcja ma całkowitą gramaturę 3950 g/m², poszczególne moduły można oczywiście łatwo przenosić i układać, dzięki czemu teoretycznie nie potrzebujesz nawet pomocy przy montażu. Ponieważ nie musisz też czekać na wyschnięcie kleju, podłoga jest nie tylko szybka w montażu, ale także od razu używana, minimalizując zakłócenia w codziennej pracy. Ponieważ w każdej chwili możesz wymienić pojedyncze sztuki, masz jeszcze więcej korzyści! Uszkodzona lub brudna płytka dywanowa nie oznacza, że ​​trzeba wyrwać i wymienić połowę podłogi. Wystarczy tylko na krótko wymienić uszkodzone części. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał się przeprowadzić, możesz spakować wszystkie swoje Desso Stratos Blocks i przenieść je w inne miejsce. Ma to nieocenioną wartość, zwłaszcza w obszarze wystaw targowych. Możesz zaprezentować się stylowo, a po długim weekendzie łatwo spakować podłogę.

Nie potrzebujesz pomocy rzemieślników

Kolejną zaletą jest niezwykle łatwy montaż tych płytek dywanowych. Wystarczy zapoznać się z naszym artykułem na blogu dotyczącym montażu płytek dywanowych i zacząć samemu. Szybko zauważysz, jak prosta i nieskomplikowana może być nowa podłoga. Należy jednak pamiętać, że niektóre kolekcje mogą mieć specjalne funkcje. Z tego powodu zawsze zaleca się zapoznanie się z instrukcjami producenta.

Dodatkowe funkcje płytek dywanowych

Wytrzymały materiał, stylowy wygląd i łatwa obsługa to oczywiście ważne kryteria przy zakupie nowej wykładziny podłogowej. Jednak aby płytki dywanowe Desso dobrze Ci służyły, wymagane są również różnorodne właściwości! Na przykład miękka powierzchnia zmniejsza odgłos kroków nawet o 24 dB, a tym samym tworzy cichy hałas w tle, co jest szczególnie cenione w gastronomii lub w pracy. Klasa ochrony przeciwpożarowej kolekcji ma również znaczenie dla przepisów bezpieczeństwa w miejscach publicznych. Desso Stratos Blocks imponuje szczególnie wysoką klasyfikacją w kategorii Bfl-s1, która charakteryzuje produkt jako trudnopalny i wytwarza niewiele dymu nawet w przypadku pożaru. Ogólnie rzecz biorąc, tekstylna wykładzina podłogowa nie jest zbyt wrażliwa na ciepło, dlatego połączenie z ogrzewaniem podłogowym nie oznacza dla Ciebie żadnych komplikacji! W przypadku zastosowania nie może oczywiście zabraknąć również właściwości antystatycznych, które zapobiegają tworzeniu się ładunków elektrycznych przy szczególnie niskich poziomach wilgotności. Z kolei komfort w biurze możliwy jest dzięki temu, że nadaje się do użytku komercyjnego, dzięki czemu nie musisz rezygnować z wygodnych krzeseł biurowych!

Ale poza tym płytki tekstylne zachwycają wieloma wygodami. Czy wiesz na przykład, że mają pozytywny wpływ na klimat w pomieszczeniu? Dzieje się tak, ponieważ włókna są w stanie wiązać i zatrzymywać cząsteczki kurzu, dzięki czemu nie znajdują się one coraz częściej w drogach oddechowych. Dlatego Stratos Blocks jest szczególnie dobrą alternatywą dla alergików lub osób wrażliwych na kurz, ale także tworzy skoncentrowaną atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich pozostałych pracowników. Ponadto efekt ten nie traci na skuteczności, o ile tworzysz nowe pojemności, regularnie usuwając kurz za pomocą odkurzacza.

Na koniec należy wspomnieć o logistycznej przewadze podłogi z płytek. W przeciwieństwie do metrowych towarów w rolce jest to szczególnie łatwe w transporcie, a nawet wąskie klatki schodowe nie są już przeszkodą nie do pokonania! Małe pomieszczenia lub krzywe kąty można znacznie lepiej zaplanować i jest mniej odpadów! W przeciwnym razie prawdopodobnie musiałbyś za niego słono zapłacić, tylko po to, aby go ponownie wyrzucić. Dzięki płytkom dywanowym nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także oszczędzasz wiele nerwów podczas remontu!

Desso Stratos Blocks: płytki dywanowe o ponadczasowym wzornictwie już dostępne w BRICOFLOR!

Zamów wygodnie i łatwo Desso Stratos Blocks do swojego nowego projektu budowlanego w BRICOFLOR. Po prostu chwyć komputer lub tablet i z łatwością zamów wykładzinę podczas surfowania na domowej kanapie. Ponieważ nie tylko oszczędzamy Ci podróży do specjalistycznego sklepu, oferujemy również wyjątkowe rabaty przy zakupie wymarzonej podłogi! Chciałbyś osobiście przyjrzeć się wybranemu dekorowi przed udekorowaniem całego biura? Nie ma problemu, dzięki naszym bezpłatnym próbkom, będziesz mógł spokojnie zdecydować w zaciszu własnego domu, a następnie zamówić produkt u nas z gwarancją najniższej ceny! W przypadku większych ilości zamówień warto również skontaktować się z nami osobiście. Na życzenie sprawdzimy Twoje zamówienie i, jeśli to możliwe, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na jeszcze lepszych warunkach! W sprawie oferty lub w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów możesz w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie na naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty e-mail lub bezpośrednio przez praktyczny formularz kontaktowy w naszym sklepie internetowym. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Plus icon czytaj więcej