SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Dywan skórzany Amazonka 139002 BiałyImage maximise icon
Dywan skórzany Amazonka 139002 BiałyImage maximise icon
Dywan skórzany Amazonka 139002 BiałyImage maximise icon
  • wysokiej jakości Dywan skórzany w najlepszej cenie!
  • Kolor:Biały
  • Styl/Rodzaj: Dywanik z laserowym wzorem
  • Zalecenie: dywan do salonu
-10 %
1226,70 zł za sztukę
1104,10 złza sztukę
OFERTY
120 x 170 cm
160 x 230 cm
Ø 140 RUND
Delivery icon
Wysyłka: 

90,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Dywan skórzany Amazonka 139002 Biały

Dywan skórzany Amazonka 139002 Biały przekonuje gustownym i nowoczesnym wyglądem i dlatego nadaje się wspaniale do wykończenia każdego stylu życia. Dzięki dywanom w Biały możesz umiejętnie rozłożyć akcenty i nadać swoim pomieszczeniom dodatkową porcję przytulności. Nowoczesny czy naturalny - dywan z Skórzany doskonale uzupełnia każdą koncepcję pomieszczenia i dlatego może znaleźć miejsce w prawie całej przestrzeni mieszkalnej. Dywan jest Wykonany ręcznie i punktuje ponadczasowo pięknym wyglądem, jak również przyjemnym dotykiem. Wszechstronny dodatek do domu dostępny jest w wymiarach 120 x 170 cm, 160 x 230 cm, Ø 140 okrągły, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie do indywidualnej aranżacji pomieszczenia. Ponieważ dywan ma prostokątny, można go elastycznie stosować i nadaje się zarówno do wnętrz bardzo prostych, jak i bardziej dynamicznych. Dywan często sprawia, że w pomieszczeniu panuje domowa atmosfera. Jednak ten dodatek do domu nie tylko sprawia, że Twoje cztery ściany stają się bardziej komfortowe, ale także dodaje modnego akcentu i tworzy gustowną symbiozę z każdą wykładziną podłogową. W zależności od kombinacji i umeblowania, dywan rozwija swoją własną estetykę, dzięki czemu można stworzyć atmosferę całkowicie zgodną z własnymi wyobrażeniami. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również bogaty wybór tapet, które można atrakcyjnie połączyć z dywanem. Ponadto wykładzina przekonuje optymalnym stosunkiem ceny do jakości. W naszym sklepie internetowym otrzymają Państwo wysokiej jakości dywany w najlepszej cenie, które zachęcają do realizacji indywidualnych koncepcji mieszkaniowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat dywanów, mogą Państwo skontaktować się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze odpowiedniego dywanu!"
Dane techniczne
Arrow icon