SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Interface The Scandinavian Collection "303118 Hekla"Image maximise icon
Interface The Scandinavian Collection "303118 Hekla"Image maximise icon
Interface The Scandinavian Collection "303118 Hekla"Image maximise icon
  • klasa użytkowania 33 dla sektora kontraktowego
  • wzorzysta mikrofibra o jakości pętelkowej
  • odporność na płomień zgodnie z normą Cfl-s1
  • odpowiednie do ogrzewania podłogowego dla systemów gorącej wody
77,21 zł za płytkę
308,84 zł za m²
Produkt dostępny tylko w opakowaniach po 20 płytki dywanowe
Produkt dostępny tylko w opakowaniach po 20 płytki dywanowe
Delivery icon
Wysyłka: 

70,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Interface The Scandinavian Collection "303118 Hekla"

Już dziś odkryj kolekcję Interface The Scandinavian Collection i zainspiruj się smukłymi, ale wytrzymałymi płytkami dywanowymi! Dzięki wysokiej klasie ścieralności 33 płytki tekstylne są w stanie wytrzymać niemal wszystkie zagrożenia życia codziennego i są wprost stworzone dla sektora komercyjnego. Ich nowoczesny wygląd stanowi inspirację dla nowych przestrzeni biurowych, ale sprawdzają się również jako podłogi w restauracjach, salach sprzedaży, hotelach, a nawet w domu, gdzie z łatwością można zainstalować te eleganckie elementy w suchych pomieszczeniach, takich jak sypialnie, jadalnie czy pokoje dzienne. A skoro mowa o instalacji: Płytki dywanowe nie wymagają żadnego kleju w płynie i utrzymują się na podłożu wyłącznie dzięki swojej strukturze i ciężarowi. Dla większej stabilności można je również łączyć ze sobą za pomocą tzw. TacTiles, praktycznych i łatwych w użyciu narożników samoprzylepnych.

Ale co sprawia, że płytki dywanowe Interface są tak wyjątkowe? Dzięki wzorzystym pętelkom Miroctuft i zastosowaniu najwyższej jakości poliamidu otrzymujemy szykowny i elegancki produkt końcowy, który jednocześnie emanuje naturalnym spokojem, a tym samym wydaje się łączyć dwa światy. Ze względu na niewielką wysokość zabudowy, wynoszącą nieco poniżej 4,6 mm, wyglądem przypomina porównywalne twarde wykładziny, ale jej tekstylny urok wprowadza do pomieszczeń ciepłą atmosferę. Ta wykładzina podłogowa, dostępna w różnych odcieniach szarości i brązu, stanowi doskonałe uzupełnienie szerokiej gamy mebli, takich jak krzesła czy stoły. Ponadto można łączyć ze sobą różne odcienie kolorów, tworząc klasyczne wzory szachownicy, lub wypróbować całkowicie swobodne i kreatywne kreacje. Dostępnych jest aż 12 różnych kolorów!

Oprócz walorów wizualnych uwzględniono również praktyczne właściwości uniwersalnych płytek dywanowych. Poza wspomnianą już wysoką klasą użytkową i łatwością instalacji, tekstylne wykładziny podłogowe oferują również prostą zaletę, jaką są dobre wartości pochłaniania dźwięku. Nie inaczej jest w przypadku Interface The Scandinavian Collection! Na przykład można zredukować odgłos kroków nawet o 14 dB, a tym samym szybko i skutecznie zmniejszyć hałas w tle. Oprócz antypoślizgowej powierzchni użytkowej, bezpieczeństwo w miejscach publicznych zapewniają w szczególności właściwości przeciwpożarowe płytek tekstylnych. Zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 kolekcja ta jest uważana za trudnopalną i wytwarza bardzo mało dymu nawet w przypadku pożaru! Możesz również skorzystać z antystatycznej powierzchni, praktycznego dopasowania do krzeseł na kółkach a dzięki możliwości zastosowania w systemach ogrzewania podłogowego nie musisz obywać się zimnych stóp!

Dane techniczne
Arrow icon