Balsan Progression płytki dywanowe – zrównoważony rozwój i funkcjonalność

Dzięki kolekcji Balsan Progression francuski gigant rynkowy stawia na funkcjonalność i skuteczną ochronę budynku, nie zaniedb…
czytaj więcej

Prosta elegancja z progresją Balsan

Kolekcja Balsan Progression wyróżnia się prostym designem, który nadaje styl i elegancję każdemu miejscu. Płytki dywanowe dostępne są w dziesięciu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, w tym ponadczasowych dekorach w kolorze czarnym lub szarym, dwóch klasycznych wzorach w niebieskiej kolorystyce oraz trzech wzorach w ciepłych kolorach, takich jak żółty lub czerwony.Dzięki ich praktycznemu formatowi można również zastosować poszczególne moduły można dowolnie rozmieścić, aby w ten sposób tworzyć ciekawe wzory lub alternatywnie, aby wizualnie odgraniczyć poszczególne obszary.

Wszechstronne zalety kolekcji Balsan Progression

Dzięki powierzchni wykonanej w całości z włókien Econyl pochodzących z recyklingu, kolekcja Balsan Progression przekracza wszelkie wymagania pod względem funkcjonalności, a jednocześnie wyróżnia się pierwszorzędnymi wartościami zrównoważonego rozwoju. Ponadto płytki dywanowe Balsan imponują izolacją akustyczną od dźwięków uderzeniowych 22 dB oraz możliwością łączenia ich z ogrzewaniem podłogowym.

Ponadto, płytki dywanowe, zgodnie z wysoką klasą użytkowania 33, nadają się do układania w intensywnie uczęszczanych obszarach handlowych, przy czym regularne uderzanie kółek od krzeseł nie stanowi problemu dla tekstylnego pokrycia podłogowego. Aby zapewnić, że Twoje urządzenia elektroniczne nie zostaną uszkodzone przez ładunki elektrostatyczne, podstawa modułu ma również antystatyczne wykończenieAntypoślizgowa powierzchnia płytek dywanowych i doskonałe właściwości przeciwpożarowe, potwierdzone wysoką klasą ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, zapewniają Twoje bezpieczeństwo.

Płytki dywanowe od Balsan dla widocznej poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach

O możliwych wadach tekstylnych pokryć podłogowych słyszy się od lat. Zgodnie z tym, wykładzina na metry powinna mieć negatywny wpływ na zdrowy tryb życia i zwiększać alergie. Jednak czy to prawda? Po prostu: nie. Zamiast drobnych i domowych cząsteczek kurzu rozprowadzanych w powietrzu, pozostają one na podłodze dzięki drobnym włóknom wiążącym kurz w powierzchni tekstylnej, co z kolei powoduje zauważalny wzrost jakości powietrza w pomieszczeniach.

Obiekty ekologiczne z Balsan

Ochrona środowiska i zrównoważone wykorzystanie zasobów naszej planety to najważniejsze priorytety firmy Balsan, dlatego francuski gigant rynkowy dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, zmniejszenia swojego śladu ekologicznego i redukcji emisji gazów cieplarnianych. Już na etapie projektowania produktu firma rozważa każdy krok z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. W 2013 roku firma Balsan zrealizowała również swój długoterminowy cel całkowitego recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Ponadto francuska firma inwestuje w dobro środowiska, między innymi w postaci własnej biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych. Także rynkowy gigant zawsze stara się dostosowywać swoje zakłady przemysłowe. Balsan przywiązuje również dużą wagę do tematu recyklingu. Dlatego firma korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu oraz opakowań w pełni nadających się do recyklingu. Ponadto Balsan jest zaangażowany w rozwój systemu zbiórki i utylizacji odpadów z płytek dywanowych. Duża część surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi również od lokalnych dostawców. Dzięki wieloaspektowym wysiłkom rynkowego giganta w aspektach zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska produkty Balsan zostały nagrodzone licznymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Balsan Progression: kup ekologiczne płytki dywanowe szybko i tanio w BRICOFLOR!

Trwałość, design i niezwykle praktyczne właściwości – te zalety łączą w sobie kolekcję Balsan Progression. Więc na co czekasz? Po prostu wybierz swój ulubiony dekor z BRICOFLOR i zamów go w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym, aby skorzystać z naszych wyjątkowych zalet i ofert.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki pomogą Ci podjąc decyzję we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę.

Nie przegap okazji i zdobądź płytki dywanowe Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej