SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Desso Scape "3010"Image maximise icon
Desso Scape "3010"Image maximise icon
Desso Scape "3010"Image maximise icon
  • Wysoka jakość
  • Trwałe
  • Łatwy montaż
  • Atrakcyjna cena
43,42 zł za płytkę
173,68 zł za m²
Produkt dostępny tylko w opakowaniach po 20 płytki dywanowe
Produkt dostępny tylko w opakowaniach po 20 płytki dywanowe
Delivery icon
Wysyłka: 

70,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Desso Scape "3010"

Płytki dywanowe z kolekcji Desso Scape składają się z jednej eleganckiej optyki. Wielokolorowa przędza wchodząca we wzór tworzy różne akcenty.

Naturalne oraz znakomite płytki nadające chrakter podłodze. Desso stanowi dla każdego gustu wyjątkową kompozycje kolorystyczną. Osiemnaście różnorodnych kolorów kolekcji, które są neutralne jak brąz, szary, beżowy oraz mocne tony kolorystyczne:czerwony, granatowy, jasny niebieski, czy purpurowy.

Produkcja odbywa się za pomocą zastosowania przędzy ze 100% poliamidu, dzięki czemu płytki dywanowe otrzymują wysoką jakość jak i trwałość. Płytki posiadają zastosowanie przy meblach na kółkach co nie stanowi problemów w domu jak i w objektach handlowych. Płytki dywanowe są także kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym. Desso Scape zachwyca swoją strukturą która nadaje odpowiedniego wyglądu oraz odpowiada za znakomitą atmosferę w pomieszczeniu z wielką elegancją – jest to ekstremalnie trwały produkt z odpowiednim wyglądem.

Płytki dywanowe są dostępne z podstawą ProBase® lub EcoBase®. Jeśli wolisz z podstawą bitumiczną, napisz to w komentarzu do zamówienia.

Dane techniczne
Arrow icon